Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia – już w sprzedaży!

125 postów w tym temacie

CD Projekt

CD Projekt ma przyjemność poinformować, że dzisiaj swoją premierę ma pierwszy oficjalny dodatek do strategii Heroes of Might and Magic V. W rozszerzeniu zatytułowanym Kuźnia Przeznaczenia pojawia się nowa rasa Krasnoludów, słynąca z waleczności oraz mistrzostwa w magii runicznej.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia – już w sprzedaży!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no popatrzcie...w sprzedarzy... a moje zamownienie w dalszym ciagu jest w statusie - zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

to jakas kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 16:15, morthi napisał:

no popatrzcie...w sprzedarzy... a moje zamownienie w dalszym ciagu jest w statusie - zamówienie
jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)

to jakas kpina

To tak samo jak moje! Taka sama wiadomość. Sprwdzałem ile jest niedostępnych prodóktów - ponad 20! Więc czekanie sporo pewnie potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A zeby wam skarpteki na ogniu piekielnym podsmazali!!! Ja tu koncze Far Cry, zabieram sie za Obliviona, koncze BG2 i oczywiscie H5, ze o 20 innych pomniejszych (pomniejszych = np. call of cthulhu czy f.e.a.r.) nie wspomne, zbieram na PSP, a wy mi tu ze Scarfacem i Kuznia Przeznaczenia wyskakujecie. I za ile ja to kupie i kiedy zagram. A jeszcze dzis zobaczylem ze w MM Alien Quadrilogy za 99 zl i Predator za 19 zl. Skad ja na to kase wezme??? Widzicie jaki mam ciezki zywot?? po prostu los sprzeniewierzyl sie przeciw mnie. Chlip...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chce sie dowiedzieć od kogoś z pracowników gram.pl lub CDProjektu jaki jest status egzemplarzy zamówionych w pre-orderze, znaczy czy już zostały wysłane czy może jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie troche kicha:( Podstawe EK mialem kilka dni przed premiera sklepowa, a dodatek taka niespodzianka - wchodze na moje zamowienia i "zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)".
Chyba, ze rzeczywiscie jeszcze dzis "pojda" paczki to jutro dotra jesli ktos bral kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.12.2006 o 16:41, zardzel napisał:

pewnie wieczorem wyślą... super... nic tylko czekać.


Ja mam ciągle nadzieję że już dawno zostały wysłane tylko jeszcze nie zdążyli wklepać w system :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba snisz ze paczki jutro dojda :) sobota jest platna extra wiec nie ma szans by cdp sie szarpnelo...

a wystarczyylo by osoba odpowiedzialna za premiere skorzystala z rozumu i napisala 4 grudnia :D ale nie... 1 grudnia bo to brzmi lepiej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moje tez... i jaki piekny napis widnieje na zamowieniu... to juz szczyt :D

nie bardzo rozumiem o co chodzi ale albo o pieniadze albo o balagan...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zamówienie jest gotowe do wysyłki (zostanie wysłane, gdy wszystkie produkty będą dostępne)" <---- Co za lipa! Trzeba było nie brać na gram.pl to mógłbym jeszcze gdzieś dzisiaj jechać i kupić, miałbym gre na weekend. Pozdrawiam wszystkich innych czekających :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować