Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Pochwal się swoim pulpitem! (temat ogólny o upiększaniu tego co na monitorze widać)

12531 postów w tym temacie

Dnia 29.02.2008 o 14:29, Dux napisał:

Nie wiem co to jest to cóśik w czarnej oprawce (:D) ale świetnie wygląda. Jakbyś znalazł
theme w tym stylu....
;)

to czarne to foobar2000 (odtwarzacz muzyki :D), wlasnie on mnie zainspirowal do zrobienia nowego pulpitu - ten skin ma jeszcze drugi styl (foobar), w ktorym wyglada identycznie jak iPhone, ale mam czarne tlo (w XP nie ma przezroczystosci, w Viscie jest....) - na razie tak zostanie, moze wieczorem czegos poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:49, Raziel93 napisał:

to czarne to foobar2000 (odtwarzacz muzyki :D),


No i masz. Nawet nie wiedziałem, że z nim mozna coś takiego zrobić. U mnie jest tylko wygląd podstawowy. Fakt, że mam go niedługo, ale zazwyczaj sprawdzam takie rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 14:59, Dux napisał:

No i masz. Nawet nie wiedziałem, że z nim mozna coś takiego zrobić. U mnie jest tylko
wygląd podstawowy. Fakt, że mam go niedługo, ale zazwyczaj sprawdzam takie rzeczy:)


http://uruahv.deviantart.com/art/Uru-Foo-V2-for-foobar2000-67543380
to przykladowy theme do foobara, a nizej napisane co i jak zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używasz linuxa więc pewnie będziesz w stanie mi pomóc ;] Jak zrobić screena np. gdy mam pokazaną kostkę ? Bo klikam ''''Print Screen'''' i nic się nie dzieje :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 15:28, AdiN2 napisał:

Używasz linuxa więc pewnie będziesz w stanie mi pomóc ;] Jak zrobić screena np. gdy mam
pokazaną kostkę ? Bo klikam ''''Print Screen'''' i nic się nie dzieje :|


Pewnie Ci nie pomogę, bo używam KDE (ostatnio też enlightenment), aTy masz Ubuntu i Gnome. No chyba, że masz ten sam program do robienia zrzutów. W KDE w menu, pod grafiką jest takie narzędzie. Niestety brak przy tym jego nazwy (widnieje jako "Program do robienia zrzutów ekranu", czy jakoś tak). Za jego pomocą zrobić sie to da. Wystarczy "wciskając" opcje "nowy zrzut" ustawic wcześniej krótkie opóźnienie. Ja innych sposobów niestety nie znam. Nie wiem, może Gnome ma swoje narzędzie do tego (sprawdzałeś w menu czy nie ma?). Jak nie, to pewnie ktoś Ci podpowie, bo już tu nie raz widziałem Ubuntu "z kostki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 15:42, Dux napisał:

Nie wiem, może Gnome ma swoje narzędzie do tego (sprawdzałeś w menu czy nie ma?)


Sprawdzałem i nie ma :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do inspiracji tym czarnym skinem i poszukiwaniem czarnych stylów do windy, jak przejrzysz moje nieco starsze posty znajdziesz sporo linków do atrakcyjnych czarnych pulpitów ; )

AdiN
i co w związku z tym linkiem...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:10, pizmak666 napisał:

i co w związku z tym linkiem...?

Taki sam pulpit tylko ikonek mniej ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:48, AdiN2 napisał:

Taki sam pulpit tylko ikonek mniej ;P

- To Theme udostepniony przez MS o ile dobrze sie orientuje, XP Media Center Edition, dokladnie to samo sciagalem kiedys ze strony Microsoftowej wlasnie, podobnie jak theme Zune. Juz predzej czepialbym sie kolesia ktory to na DA publikuje, a nie jest to jego dzielem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 20:48, AdiN2 napisał:

Taki sam pulpit tylko ikonek mniej ;P


nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, tym bardziej, że pisze Raziel, że to dopiero beta jego pulpitu. ściągnął skin, zastosował go i dał nam screena. nic nadzwyczajnego. jeśli już się czepiać, to do tego kogoś z deva, że daje nie swoją pracę.... ale to już LifaR wspomniał ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 15:28, AdiN2 napisał:

Używasz linuxa więc pewnie będziesz w stanie mi pomóc ;] Jak zrobić screena np. gdy mam
pokazaną kostkę ? Bo klikam ''''Print Screen'''' i nic się nie dzieje :|

z tegto co pamiętam wystarczyło wcisnąć printscreen i system sam się pytał gdzie zapisać i czy zapisać czy tylko skopiować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 21:04, pizmak666 napisał:

> Taki sam pulpit tylko ikonek mniej ;P

nie widzę w tym nic nadzwyczajnego, tym bardziej, że pisze Raziel, że to dopiero beta
jego pulpitu. ściągnął skin, zastosował go i dał nam screena. nic nadzwyczajnego. jeśli
już się czepiać, to do tego kogoś z deva, że daje nie swoją pracę.... ale to już LifaR
wspomniał ; )


ah to w takim razie nic nie mam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ładnie, choć mnie nie porywa. nie ma się do czego przyczepić, ale dla mnie bez rewelacji i ogólnie jakby bez polotu...
co nie znaczy, że jest źle czy brzydko! broń boże ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 22:21, pizmak666 napisał:

ładnie, choć mnie nie porywa. nie ma się do czego przyczepić, ale dla mnie bez rewelacji
i ogólnie jakby bez polotu...
co nie znaczy, że jest źle czy brzydko! broń boże ; )

dzieki za oceny itd.

a tak propo - moze znasz jakies czarne ikony do IconPackagera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.02.2008 o 22:55, pizmak666 napisał:

proszę Cię bardzo ; )

WO_OW - sporo tego, dzieki dood :D

Dnia 29.02.2008 o 22:55, pizmak666 napisał:

nie są może stricte czarne wszystkie, ale odcień jak najciemniejszy wybierałem ; )


to akurat nie problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować