Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alan Wake dopiero w 2008 roku

44 postów w tym temacie

re Blade2 musiał byś zmienić cały komputer (wymagania wisty są wysokie, a i ta gra swoje dołoży), a i tak by ci pewnie chodziło wszystko wolniej niż teraz pod xp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczęło się "gra będzie wymagać Visty". Czyli jednak trzeba będzie chcąc lub nie chcąc, przenieść się na nowe okienka. Natomiast z AW widziałem filmik i przyznam iż robi wrażenie, więc warto czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, spokojnie. Grę zapowiedziano na "początek 2008, czyli, znając rynek, ukaże się nie wcześniej niż latem 2008. Do tego czasu wszystkie gry będą już wymagały Visty i DX 10 (o ile nie 11). Należy już zatem napełniać świnki-skarbonki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ludzie, którzy twierdzą, że na 100% nie przejdą na Visie są po prostu śmieszni….i większość z nich tak samo mówiła o tym, że nie przesiądzie się na XP….a teraz? Na pewno każdy używa xp, ponieważ wymagają tego nie tylko gry, ale też inne aplikacje…daje wam rok może półtora na to że przesiądziecie się na Viste…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 17:28, Fang napisał:

Dla mnie ludzie, którzy twierdzą, że na 100% nie przejdą na Visie są po prostu śmieszni….i
większość z nich tak samo mówiła o tym, że nie przesiądzie się na XP….a teraz? Na pewno
każdy używa xp, ponieważ wymagają tego nie tylko gry, ale też inne aplikacje…daje wam
rok może półtora na to że przesiądziecie się na Viste…


oj nie ... ja już do Windowsa siły nie mam i dlatego w lutym na mojej półeczce zagości X360 ... a komp. zostaje do pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech szkoda że tyle trzeba czekać, gierka zapowiada się świetnie. A co do Visty no cóż i tak trzeba będzie go mieć i tak, a i pewnie wtedy już znajdzie się w domku moim konsolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 17:07, sig. napisał:

starczy temu duetowi 4 rdzenie czy musimy na 8-rdzeniowe procesory czekać?

To pewnie miało być ironiczne, a tak naprawdę masz w tym dużo racji. Z tego co wyczytałem, pokazy tej gry urządzane były na high-endowych PeCetach z Core 2 Quadro - nowych, czterordzeniowych madafakach. Gra ponadto WYMAGA co najmniej dwóch rdzeni i jeśli ktoś ma procka jednordzeniowego z HT, to ma jakieś tam szanse, że gra mu się nawet odpali... fajnie, co?;)
Nie dramatyzowałbym jednak za bardzo. Do premiery pozostało naprawdę duuuużo czasu, wiec jeszcze zdążymy podrasować swoje maszyny. I pewnie będziemy musieli to zrobić, nie tylko dla tej właśnie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xp w przeciwieństwie do 98 jest stabilny, zaś vista nie zaoferuje nic. Jeśli wiec przejdę to nieszybko i z przymusu, o ile gry które są w stanie mnie zainteresować nie przestaną być robione zanim developerzy przejdą na viste, może się skończyć na tym że będą grał wyłącznie w starocie bo w nowościach będą tylko wodotryski graficzne (podczas gdy jedynym zadaniem grafiki jest informowanie gracza co się dzieje dookoła (czyli fpp/tpp odpada) jego postaci/drużyny/floty/oddziału/co czym tam jeszcze można sterować a nie będzie tego co się liczy czyli pomysłu, fabuły i porządnego wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2006 o 18:12, Iwanatsu napisał:

zdążymy podrasować swoje maszyny. I pewnie będziemy musieli to zrobić, nie tylko dla tej właśnie
gry.

do premiery to taki kompy będą do kupienia za grosze, sprzęt rozwija się szybciej niż oprogramowanie (aczkolwiek wymuszenie korzystania z dx10 pod vista może ten rozwój zachamować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować