Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Heroes of Might & Magic 5 - parę słów o Akademii i nowa galeria

74 postów w tym temacie

Domek

Na oficjalnej stronie serii Might and Magic pojawiły się niedawno informacje na temat jednej z frakcji, jakie pojawią się w piątej części Heroes of Might and Magic - Akademii. Poza tym twórcy udostępnili nowe obrazy z tego oczekiwanego tytułu, do których odnośnik znajdziecie, jeżeli uda Wam się przebić przez akapit na temat wspomnianej strony konfliktu.

Przeczytaj cały tekst "Heroes of Might & Magic 5 - parę słów o Akademii i nowa galeria" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika może ładna, ale toż to nie herosy!!! Coś mi się wydaje, że to nie będzie ''wielki powrót do korzeni'' tylko zupełnie nowa gra i fani sagi heroesów, a szczególnie trójki będą jeszcze bardziej zniesmaczeni niż to miało miejsce w przypadku czwartej części...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja bym się radził powstrzymać na razie z narzekaniem. Ta gra jeszcze nie wyszła. A widząc ile wzbudza kontrowersji ma murowany sukces w kieszeni. Ja jestem fanem trzeciej części i jestem mocno przywiązany do całej sagi (prawie całej: I-II-III), ale na piątą odsłonę czekam z niecierpliwością. Według mnie to nie jest zupełny powrót do korzeni, ale świeże spojrzenie na technikę gry. Poza tym wątpię żeby była gorsza od czwórki. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem w III i w IV i "czwórka" była tylko trochę słabsza od "trójki". Podobało mi si, że seria się rozwija.
Zabawne, że tylko fani Heroesów nie chcą wprowadzać zmian do swojej ulubionej serii. Jak dla mnie to ta gra będzie wielka, o ile nie postanową nagle zmienić klimatu, z tego bajkowego który tak kocham na jakiś "poważny" co jest ostatnio tak popularne. Jak dla mnie to klimat jest w tej grze najlepszy :D
No i to przywiązanie do postaci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że seria HoM&M drepcze w miejscu... Czytając newsa opisującego Akademię myślę sobie: "to już było w trójce". W końcu mechanika i ogólne zasady rozgrywki pozostały (prawie) takie same, zmienia się tylko oprawa graficzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram w HoM&M od pierwszej części i podoba mi się każda część poza czwórką. Fakt że pojawiło się w niej kilka fajnych rozwiązań ale ogólnie nie wypadła dobrze. Jeśli piątka bedzie ładna i ciekawa to trzeba będzie sobie kupić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde w sumie nie moge doczekać się gry, ale jak patrze na te screeny, to przypomina mi się Etherlords 2, a gdy o nim myśle, zbiera mi sie na wymioty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepszą częścią była III. Ale mimo wszystko nowa odsłona podoba mi się całkiem nieźle. A jaka bedzię sama gra? Pożyjemy, zobaczymy wszak do premiery jeszcze daleko więc chyba narazie nie ma co spekulować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh przeciez Heroes of Might Magic ciagle nie moze wygladac jak trojka... Kiedys czytalem o tych Dragon Chronicles... Bylo z 8 dodatkow do trojki. Troche bez sens i mi przynajmniej mi sie przejadlo. Czworka slabo wypadla to fakt, ale przeciez jest XXI wiek i gra musi wygladac na poziomie oraz opierac sie na nowych rozwiazaniach i lepszej grafice. Ludzie postep jest nieunikniony wszedzie nawet przypadku tej gry :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie wygląda super, co prawda nie podzielam jakoś wizji tej gry z tak zbliżonym widokiem (kamerą), ale Nival Software na prawdę zna się na rzeczy, pograjcie choćby w Etherlords II żeby przekonać się, że nie są to twórcy, którzy tworzą po prostu tanie gry dla kasy, tylko ambitne projekty :) Ufam im, że wprowadzą do HoM&M coś nowego i nie powtarzalnego, a jednocześnie że uda im się przywrócić serię na właściwe tory. A to, że i tak się nie będzie podobać fanom trójki, no cóż, sentyment jakiś na pewno pozostał i tego po prostu nie da się zmienić (po za tym założe się, że większość z tych fanów trójki narzekała by potem, że to zwykły dodatek tylko z nowymi jednostkami...). Sam doskonale wiem, że wszystkich nie da się zadowolić i całkowicie popieram rozwijanie gry, a nie stanie w miejscu i obawianie się przed tym, że jeszcze przestaną ich grę lubić czy coś.

Aha - mi także najbardziej podobała się trójka i dlatego nadal bym w nią zagrał. M.in. dlatego wolę żeby próbowali stworzyć coś lepszego, bo może im się to udać, a przecież trzeciej części nikt wam nie zabiera, nadal możecie w nią grać... Nie ma więc co narzekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

grajac w bete ktora wyciekla ta z tamtego roku bardzo mi sie ta gra spodobala i kasa na orginal by CDP juz odlozona :>
obym tylko sie nie zawiodl jak przy HIV...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować