Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konkurs na mapę do HoMM V – rozwiązanie!

19 postów w tym temacie

chetnie zagram :) by zobaczyc jak sie spisali zwyciezcy :)

btw - moze zrobicie maly upgrade by mapki bykly w pelni kompatybilne z dodatkiem ?:)

gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2006 o 18:08, morthi napisał:

spatchuj gre do wersji 1.4 :) skorzystaj z nieoficjalnej latki 2.0a :) )dostepna na stronie
http://members.lycos.co.uk/homam/) a mapki wrzuc do katalogu maps z folderze z gra :) jesli
takiego forderu nie masz po indtalacji patcha 1.4 to go sobie zaloz


Dzięki wielkie, a czy po łatce 2.0a gra nadal będzie po polsku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba po raz pierwszy zobaczyłem nagrodę przed wynikami ;)
Swoją drogą się zawiodłem, tylko 11 map na konkurs przyszło? Coś ludzie się kiepsko postarali.

=>morthi
Co masz na myśli mówiąc kompatybilna z dodatkiem?

=>Wasizi
Rozmiary map są wyszczególnione na homm5.gram.pl w dziale Twórczość fanów
Natomiast jeśli chodzi o czas. Swoją mapę zacząłem tuż po patchu 1.3, codziennnie po ok. godzince do września.
Przez wrzesień zajmowałem się innmi rzeczami związanymi z HoMM5. Później przyszedł czas na konkurs. I pracowałem nad mapą przez 2 tygodnie do czasu zakończenia.
To teraz już wiesz ile czasu mi to zajęło :)

Teraz jak patrze na swoją mapę z perspektywy czasu, widzę wiele rzeczy które mógłbym zrobić inaczej lub lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety u mnie mapa Alavrisa - mapa Opowieść o Silentii. Uruchamia sie i owszem poczym następuje obrucenie kamery widzę sowjego bohatera, mapa jest aktywan bo nawet ptaki latają niestety nie mogę rozpocząć gry. Cały czas mam klepsydrke, ze niby coś sie ładuje, ale to nie to, uruchomiałem już koło 10 razy i to samo. Zresztą normalnie wyjsć z tej mapy się też nie da musz eużyć alt+ctr+del. Czy ktośc miał taki problem i jak go rozwiązać? Aha, grę mam spaczowan o 1.4 pdodatek też mam najnowzego patcha. To jest polska wesrja DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2007 o 04:51, gryfonid napisał:

/ciach/

Ta mapa działa tylko w rozgrywce wieloosobowej.
Jeśli włączysz ją w rozgrywce jednoosobowej, wystąpią takie objawy jakie podałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować