Zaloguj się, aby obserwować  
JogaTv

S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl (STALKER: Cień Czarnobyla) - Temat ogólny

14906 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2007 o 11:50, oOreVenOo napisał:

Poza tym Stalkera kupuję głównie ze względu na nadchodzące patche //...//


To w końcu masz tą grę czy dopiero kupujesz :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 11:55, hehe napisał:

To w końcu masz tą grę czy dopiero kupujesz :) ?


Mam znajomego po jego powrocie muszę oddać a kupuję własną PLkę. Coś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 11:55, hehe napisał:

> Poza tym Stalkera kupuję głównie ze względu na nadchodzące patche //...//

Gra wydana w Polskiej wersji językowej jest w wersji 1.0 , patch nie wejdzie bo jak był wydany patch to jeszcze nie było wersji Polskiej , także powodzenia z grą pełną błędów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wiesz jak to jest z tymi zlodziejami - maja znajomego ktory przylatuje specjalnie do nich z usa 12 godzin po "oficjalnej" premierze angielskiej wersji stalkera w sieci zeby dac gre i szybko poleciec sobie.
tak to jest kiedy sie jest zlodziejem i wsadza 3 tys w kompa a nie ma sie znajomych z aparatem coby pochwalic sie pelna wersja stalkera ktora wszyscy chca zobaczyc (dziwne - kilku forumowiczow to zrobilo - chwile po tym jak tylko otrzymali swoj egzemplarz)
tak to jest kiedy sie jest bezczelnym zlodziejem i mydli oczy uczciwym graczom stalkera...

nie warto go pytac skad dlaczego i po co - zlodziej to zlodziej i juz

oOrVenOo - kup oryginal a wtedy bede inaczej z Toba rozmawiac. Na chwile obecna jestes zlodziejem bo ukradles stalkera - kupissz oryginal bedziesz prawym graczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 11:58, Virus 500 napisał:

> > Poza tym Stalkera kupuję głównie ze względu na nadchodzące patche //...//
>
Gra wydana w Polskiej wersji językowej jest w wersji 1.0 , patch nie wejdzie bo jak był wydany
patch to jeszcze nie było wersji Polskiej , także powodzenia z grą pełną błędów :D


Tia. Nie opowiadaj takich dupereli, tylko wejdź na stronę :

http://stalker.pl/index.php?site=files&cat=3#

i przeczytaj opis :

Łatka wprowadza aż 68 poprawek, waży 8,44 Mb i jest przeznaczona do każdej wersji językowej Dodać należy jeszcze, że stare "sejwy" nie działają po instalacji patcha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.
Przed chwilą dostałem odp od CDP na temat łatek. Instalujemy w naszej wersji łatki typu "WorldWide", czyli te co niemcy, rosjanie itd.
Poza tym niedługo na gram ma się pojawic ta pierwsza łata, a potem kolejne.

Jakby ktoś jeszcze nie miał łatki to link:
http://www.stalker-game.com/en/?page=patches#patch0001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 12:04, morthi napisał:

oOrVenOo - kup oryginal a wtedy bede inaczej z Toba rozmawiac. Na chwile obecna jestes zlodziejem
bo ukradles stalkera - kupissz oryginal bedziesz prawym graczem


Śmieszny jesteś a pokażesz mi tego Stalkera co ukradłem ? Udowodnisz mi to że ma oryginał bądź pirata ? Żałosny z Ciebie człowiek nikt nie ma psiego obowiązku dawać zdjęć/udowadniać i nie wiadomo jeszcze co bo pan morthi ma lekkie zboczenie na punkcie piractwa. Wiesz Ty nie będziesz ze mną rozmawiał bo uważasz że jestem złodziejem (0 jakichkolwiek dowodów na to!!!) a ja z Tobą dlatego że obrażasz ludzi i jesteś nie wychowany już nie wiem co gorsze. Brak wychowania to brak wychowania i już, nie da się tego zmienić jedynie trzeba współczuć. Nie odp na tego posta, dość już zrobiłem/liśmy offtopu przez Twoje chore oskarżenia bez dowodów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje by napięcie rozładować na mapie multi.

Nie ma problemu ze stworzeniem mapki, na maks 32 graczy, po 16 na team, tryb team deathmatch, można nawet ustalić, że tylko walka wręcz/broń biała wchodzi w rachubę by bardziej męsko to wyglądało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co jest już powodem moich błędów w wyświetlaniu grafiki :D
Gdy zmieniam jakąś opcje w menu i biorę użyj to wtedy podczas deszczu robi sie kaszana , normalnie gdy pada deszcz i nie grzebie w opcjach to jest wszystko dobrze , sejw przynajmniej można robić normalnie. Może się komuś przydać to info ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PANOWIE piszcie piszcie jak tam paczuszki. Mam pytanie bo widziałem na zdjęciu, że płyta jest w opakowaniu cienkim rozkładanym. Czy nie ma żadnego grubego, tak jak w np heroesach. Paczka za standardową edycją jeszcze do mnie idzie i jestem ciekaw w czym do będzie wszystko(instrukcja, gra itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 12:04, morthi napisał:

wiesz jak to jest z tymi zlodziejami - maja znajomego ktory przylatuje specjalnie do nich z
usa 12 godzin po "oficjalnej" premierze angielskiej wersji stalkera w sieci zeby dac gre i
szybko poleciec sobie.
tak to jest kiedy sie jest zlodziejem i wsadza 3 tys w kompa a nie ma sie znajomych z aparatem
coby pochwalic sie pelna wersja stalkera ktora wszyscy chca zobaczyc (dziwne - kilku forumowiczow
to zrobilo - chwile po tym jak tylko otrzymali swoj egzemplarz)
tak to jest kiedy sie jest bezczelnym zlodziejem i mydli oczy uczciwym graczom stalkera...

nie warto go pytac skad dlaczego i po co - zlodziej to zlodziej i juz

oOrVenOo - kup oryginal a wtedy bede inaczej z Toba rozmawiac. Na chwile obecna jestes zlodziejem
bo ukradles stalkera - kupissz oryginal bedziesz prawym graczem



Pewnie wszystkich oskarża o piractwo i złodziejstwo ..
Nie chce mi się wierzyc że ty wszystko u siebie masz oryginalne rzeczy
A jak ktoś będzie miał z rynku ubrania to wyskoczysz do niego że to pirat bo nie kupił tych ubrań w sklepie Nike ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 12:45, Vormulac napisał:

Ja proponuje by napięcie rozładować na mapie multi.

Nie ma problemu ze stworzeniem mapki, na maks 32 graczy, po 16 na team, tryb team deathmatch,
można nawet ustalić, że tylko walka wręcz/broń biała wchodzi w rachubę by bardziej męsko to
wyglądało. :)



taaaa tylko, że gdy chcę dołączyć do gry to wywala mi błąd "inna wersja" a mam 1.0001 inni mają jakieś 1.9001 większość ma tą co ja i nie mogę się dołączyć :/ ktoś już grał multi na oryginale PL ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie twoja sprawa i bede pisał jak chce...

Kto już grał? bo ja zawaliłem sprawę i dopero pisze pakowane i gotowe do wysyłki i prawdopodobnie dopiero jutro zagram ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morthi, uspokuj się proszę i nie nazywaj ludzi złodziejami, to trochę mylne pojęcie i obrażliwe, dlatego w wypadku oprogramowania stosuje sie pojecie PIRAT a nie zlodziej...złodziejem można nazywac kogoś kto ukradł gre ze sklepu, lub sprzedaje ja na bazarze i czerpie z tego zyski. Nie jest to temat o piractwie, a uwierz mi jest to BARDZO skomplikowany temat i sprowadzanie tego do okreslenia złodziej jest przejawem ignorancji, złości, lub braku wiedzy...
Nie bronie, ani nie oskarzam nikogo... też mam w miare dobrego kompa jak na polskie warunki, i też nie mam aparatu cyfowego(nie robie zdjec), mam nokie 7650 (robi zdjecia) w orange, a karty nie kupuję od pół roku, bo własciwie nie pisze i nie dzwonie, mam tam bluetooth i podczerwien, ale nie mam w kompie, i też nie miał bym jak udowodnić, ze mam orginał, też jestem złodziejem ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

osoba ktora wrzuca screeny z gry 12 godzin po jej pojawieniu sie w sieci i sciemniajaca ze ma kolege ktory jej to przywoiozl kiedy wszyscy wiedza ze byly problemy i nikt z usa nie dostal paczki w wyznaczonym termnie jest zalosne - kazda proba obrony jest smieszna

sciagniecie oryginalnej gry z internetu nie lacac za nia (tj sciagniecie gry pirackiej jest zlodziejstwem) odsylam do watku o piractwie gdzie zostal przedstawiony stoisowny wywod na ten temat

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=943&tpage=47

"piractwo komputerowe" jest niczym innym jak charakterystyczna ze względu na specyfike programu komputerowego kradzieza. Odpowiedzialnosc za tego typu czyn przewiduje art. 278 par. 1kk, ktory mowi: "Kto zabiera w celu przywlaszczenia cudza rzecz ruchoma podlega karze pozbawienia wolnosci od 3 miesięcy do 5 lat". A w odniesieniu do programu komputerowego par. 2 tegoz art. stwierdza: "Tej samej karze podlega, kto bez zgody osoby uprawnionej uzyskuje cudzy program komputerowy w celu osiągniecia korzysci majątkowej".

kto juz patchowal polska wersje? czy wszystko dziala bo pojawiaja sie wlasnie pierwsze glosy w temacie pomocy technicznej ze sa problemy jesli mialo sie zainstalowana bete

czy gra ma wbudowana autoaktualizacje (tj przy laczeniu sie z serwerem) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

morthi, dzięki za wykład z prawa ;) (niepotrzebny)
nie bronie piratów, wiem co to piractwo,ale właśnie PIRACTWO... To bardzo trudny wątek, prawo uprościło to ( jak ma w zwyczaju upraszczać, lub zbyt komplikować) do złodziejstwa, ale to jest bardziej skomplikowane, poza tym nie tocz batalii z innymi graczami, od tego są organy ścigania, nie jesteś przecież krzyżowcem na krucjacie, poza tym ktoś NAPRAWDĘ może nie mieć jak udowodnić ze ma oryginał, i wtedy go obrażasz nazywając złodziejem, nawet policja nic Ci nie powie dopóki nie mają twojego twardiela w ręce z dowodami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, tyle czasu czekałem na grę, a ona nie dizała na moim PieCu. ;( Wyświetla sie taki błąd (obrazek). Grę spaczowałem do wersji 1.0001 i nadal nie działa. Konfig PC w podpisie.

20070411130901

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2007 o 13:09, Lex napisał:

Kurde, tyle czasu czekałem na grę, a ona nie dizała na moim PieCu. ;( Wyświetla sie taki błąd
(obrazek). Grę spaczowałem do wersji 1.0001 i nadal nie działa. Konfig PC w podpisie.


masz za mały plik wymiany, powieksz go do conajmniej 2 gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a probowales ustawic wiekszy plik stronicowania ?

wejdz we wlasciwosci moj komputer pozniej na zaawansowane i nie pamietam niestety co dalej bo teraz siedze na win 98 i tutaj jest inaczej :/
tam gdzie sie ustawialo wielkosc pliku stronicowania - moze jesli ustawisz go na 2048 i zrobisz restart to gra pojdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować