Zaloguj się, aby obserwować  
ROBAT

Gdzie najlepiej założyć skrzynkę e-mailową?

216 postów w tym temacie

W miesiąc dostałeś 2 spamy? Nieźle.. :P Ja przez cały czas użytkowania nie dostałem więcej niż 2 :)

Inna, ogromną zaletą Gmaila jest brak reklam, a także to, że jest wygodny w obsłudze. Przynajmniej tak mi się wydaje. Aha, i daje jeszcze możliwość czatowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje ulubione to gmail, gdzie niestety folder ze spamem mam na ogol pelny... A z interii korzystam juz dobre 6 lat. Tylko teraz mam problem z ponownym ustawieniem serwera smtp w thunderbirdzie, a dzialalo mi to przez rok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2006 o 17:27, Inthar napisał:

Jak założyć konto na Gmailu ?? ( nie śmiejcie się, naprawdę nie wiem :D)



musisz dostac zaproszenie, jak chcesz, to podaj mi swoj jakikolwiek mail to Ci je wysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w zwiąsku z onetem : próbuję wejść do mojego kosza na tej poczcie i ciągle mi wyskakuje :
" Wczytuję listy...". Gdy kliknę żeby skasować wszystkie listy się kasują. Wchodzę na pocztę drugi raz a listy są nadal. Jak je skasować? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja osobiscie korzystam z kilku skrzynek na codzien z o2, dla spamu mam wp, a bardziej oficjalnie do hotmail :]
Osobiscie polecam o2 i hotmail naprawde dobre skrzynki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 12:36, Norbert1367 napisał:

paru moim przyjaciołom wkradli się na pocztę na tlenie i jej nie polecam ..... osobiście proponuje
WP


ja wp nie polecam chociażby z tego powodu że czasem maile potrafią kilka dni iść na to konto, ja najczęściej korzystam z o2, a to że się włamali na tą pocztę to świadczy tylko o tym, że twoi znajomi nie dbają o bezpieczeństwo swoich skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nie mam problemów z pocztą na onecie ( chodzi mi o problem z koszem ). Przestawiłem się na Gmaila, a teraz każdy może korzystać łatwiej. Już nie trzeba mieć zaproszenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko dla użytkowników poczty na gazeta.pl: Ile jest pamięci na tej poczcie? i Czy ta poczta jest fajna?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 16:02, ROBAT napisał:

Mam takie pytanko dla użytkowników poczty na gazeta.pl: Ile jest pamięci na tej poczcie? i
Czy ta poczta jest fajna?
Z góry dziękuję za odpowiedź.
Pozdrawiam


Nie bardzo to rozumiem i nie wiem jak to działa ale tam pisze że nieograniczona pojemność(zwiększasz kiedy chcesz) a kawałek potem że na start 256 MB. Sam zobacz: http://poczta.gazeta.pl/poczta/0,0.html Pozdro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować