Zaloguj się, aby obserwować  
piotr_zet

Quiz => Harry Potter (Books & Movies)

10870 postów w tym temacie

Witam !

Ponieważ nie ma jeszcze takiego tematu, a quizy cieszą się dużą popularnością, postanowiłem go założyć :D
Zasady takie jak w większości quizów, czyli za dobrą odpowiedź +1 pkt i możliwość zadania pytania - można się jej zrzec jeśli nie ma się pomysłu, nie zadajemy pytania jeśli nie było odpowiedxi na poprzednie. Mam nadzieję, że zasady są jasne - wszelkie nieścisłość nabierząco będą uzupelniane :D

W takim razie ja zacznę... proste na początek:

Jak brzmi oficjlany tytuł VII tomu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 14:28, zardzel napisał:

Kolega widze nie ma ochoty na pytanie, to zadam ja...

Jak ma na imię 2 siostra Bellatix Lestrange ? Nie chodzi o Narcyzę Malfoy...



Oczywiście chodzi o Andromede Tonks. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Urodzona najprawdopodobniej w 1973 roku. W latach 1984-1991 uczęszczała do Hogwartu, nie wiadomo jednak do jakiego domu. Z obliczeń wynika, że jest w wieku Charlie''go Weasley''a i była z nim na jednym roku. Jest ona metamorfomagiem. Najmłodsza członkini Zakonu Feniksa. Jest śmiała i gadatliwa. Dość niezręczna. Jest aurorem, czyli czarodziejem walczącym z czarną magią. Musiała najpierw zdać jednak trzyletnie studia w Ministerstwie Magii, które ukończyła w 1994 roku. Chwaliła się Harry''emu, że dzięki swoim wrodzonym zdolnościom była najlepszą studentką w dziedzinie maskowania się, choć z innymi przedmiotami miała kłopoty.

O jaką postać chodzi?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 18:44, Matiz666 napisał:

Jak wyglądała pieczęć zamykająca komnatę tajemnic z filmu "Harry Potter i Komnata Tajemnic"??



A może chodzi o tą "większą" pieczęć?

W takim razie jest to kilka wężów, wewnątrz okręgu. Po okręgu przemieszcza się jeszcze jeden, dość długi wąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

już sobie to z kowbojem wyjaśniliśmy... imho ten okrąg z wężami to były drzwi do Komnaty, ale ok, może ja mam jakieś dziwne odbieranie faktów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

śmierciożerca, zwolennik Lorda Voldemorta. Pracownik Departamentu Tajemnic, zorganizował siatkę szpiegowską w Ministerstwie Magii. Jednym z jego informatorów był Ludo Bagman.

O kogo chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować