Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Musisz co kilka minut sie pytac o to jak wyglada Twoj gramsajt? W ciagu dwoch godzin az 3 razy zareklamowales swoj gramsajt. W przypietym poscie jest napisane, ze mozna zareklamowac swoj sajt, byleby robic to z umierem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 17:44, cedricek napisał:

witam.
czy mogli byście mi owiedziec jak według was wyglada teraz mój gramsajt?
dokonałem ,,małych" zmian.
proszę o szybka odpowiedź.


Boshe nic nie widać... Zmień tą tapete bo nie idzie sie doczytać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem: napisane mam że ktoś chce mnie dodać do znajomych, ale nie ma tej osoby na liście, więc nie mogę ani zaakceptować ani odrzucić. Wiecie co zrobić?

dodaję screena ilustrującego:

20070218195609

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe kto by się spodziewał, że wyprzedzę Fakty w TVN z newsami:)---> nie wiecie o co chodzi, to sprawdzacie u mnie:) Dodałem także wpis o nowych siedmiu cudach świata [brzmi niewiarygodnie;)?] a jednak to prawda, szczegóły opisane u mnie wraz z...możliwością głosowania na [twoim zdaniem] cud, ty też możesz tworzyć historie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:01, zbysheck napisał:

A ja mam problem: napisane mam że ktoś chce mnie dodać do znajomych, ale nie ma tej osoby na
liście, więc nie mogę ani zaakceptować ani odrzucić. Wiecie co zrobić?



mam dokladnie ten sam problem:


20070218203755

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:38, Zauri napisał:

mam dokladnie ten sam problem:

Tak sobie teraz myślę i ciekawi mnie czy to mogło być dlatego, że jakiś obywatel założył stroblona a potem skasował swoje konto? Zaproszenie zostało, a nie ma kogo dodać... Tylko kogo sie teraz poradzić? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:44, zbysheck napisał:

Tak sobie teraz myślę i ciekawi mnie czy to mogło być dlatego, że jakiś obywatel założył stroblona
a potem skasował swoje konto? Zaproszenie zostało, a nie ma kogo dodać... Tylko kogo sie teraz
poradzić? :/

To nie dlatego, bo już sporo osób ma ten sam problem. Ja mam 2 zaproszenia, których nie widzę, ale kiedy przychodziły nowe dzisiaj to już je widziałem. Tylko te dwa zostały. Chciałem wczoraj wysłać formularz o błędzie, ale nie mogłem, bo jakiś błąd wyskakiwał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.02.2007 o 20:02, Mariusz57 napisał:

Gdzie masz napisane o pozycji w rankingu?


pozycja w rankingu jest obok liczby odwiedzin (np. Liczba odwiedzin mojego gramsajta: 532 (#69), gdzie (#69) to miejsce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie!

Jak usunąć starsze obrazki z serwera? Przy niektórych nie mam ikonki "minusa", która to umożliwiała.

20070219002534

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 00:25, Goozys napisał:

Ponawiam pytanie!

Jak usunąć starsze obrazki z serwera? Przy niektórych nie mam ikonki "minusa", która to umożliwiała.

A poco masz je usuwać ? Co tydzień masz nowy przydział 5 mb a stare zostają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...! Czy to w ogóle jest istotne po co chcę je usunąć? Chciałbym się tylko dowiedzieć co z tym zrobić i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 01:53, Goozys napisał:

Ja pier...! Czy to w ogóle jest istotne po co chcę je usunąć? Chciałbym się tylko dowiedzieć
co z tym zrobić i tyle...

na tym forum nie kolerujemu wulgaryzmu więc pochamuj swoje nerwy.


p.s. cykl 100 kluczy zen w dobrej drodze już jest.

http://ja.gram.pl/pediator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie zapraszałem na mojego GSa, to się przypomnę. Wszystkich fanów Prison Break i nie tylko zapraszam na mojego Gramsajta. Ciekawostki, zwiastuny z serialu, ale nie tylko....wiecie gdzie klikać :P. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 01:53, Goozys napisał:

Ja pier...! Czy to w ogóle jest istotne po co chcę je usunąć? Chciałbym się tylko dowiedzieć
co z tym zrobić i tyle...

Jezu nic nie masz z tym robić starsze wpisy zostają w archiwum a wraz z nimi obrazki które są w nich zawarte takie było główne założenie tak trudno samemu do tego dojść ? To chyba logiczne bo blog to forma pamiętnika a w pamiętniku nie wyrywasz kartek ze starszym wpisem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem to wreszcie! Napisałem! Mimo, że mam ferie, zmusiłem się i wyprodukowałem recenzję "Wieszać każdy może" - najnowszej odsłony przygód Jakuba Wędrowycza. Zapraszam do czytania, komentowania itd. Wiecie gdzie klikać :-)

--
tabasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.02.2007 o 09:08, DevilQ napisał:

Jezu nic nie masz z tym robić starsze wpisy zostają w archiwum a wraz z nimi obrazki które
są w nich zawarte takie było główne założenie tak trudno samemu do tego dojść ? To chyba logiczne
bo blog to forma pamiętnika a w pamiętniku nie wyrywasz kartek ze starszym wpisem !


Sęk w tym, że starsze wpisy można usuwać, więc raczej "wyrywanie kartek" jak to nazwałeś, jest możliwe. A co za tym idzie sądziłem, że zmiana grafiki w poszczególnych wpisach będzie również możliwa. Trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować