Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 15:16, hito_kun napisał:

Dodałem na swój GS więcej muzyki, w tym japoński pop. Zapewniam Was że ,,Fall in you" Yuki
Kimury bije na głowę Nelly Furtado i Fergie razem wzięte:> Jeżeli chcecie się o tym przekonać,
to zapraszam do mnie:)

No, nie powiedziałbym, według mnie to Nelly Furtado jest najlepszą piosenkarka świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ouu co to ma być?! Od kiedy half life pasuje do star wars:p...a co tu robi ork? Pierwsze wrażenie, nie oszukujmy się jest dość marne;/ Rysunki w kiepskiej rozdzielczości i "dziwna" kolorystyka...lepiej zacznij od nowa upiększać swojego gramsajta;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action ma mieć nową wersję głównie z muzyką, pierwszy numer już niedługo, po więcej informacji udaj się tutaj--> http://ja.gram.pl/Mariusz57
Również ruszają pracę Gothica 5. W newstllerze Piranha Bytes podali ta informację, dodatek skończony i juz ma wyjść.... informacja też u mnie http://ja.gram.pl/Mariusz57

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 20:26, Word up napisał:

Ouu co to ma być?! Od kiedy half life pasuje do star wars:p...a co tu robi ork? Pierwsze wrażenie,
nie oszukujmy się jest dość marne;/


Co ma HL2 i ork do Star Wars?? Hmm może nie wiele, ale moje zainteresowania to głównie HL, WoW i SW, a że ciężko było mi wybrać dałem po trochę z każdego:) W końcu gramsajty są o nas i o naszych zainteresowaniach o ile mi dobrze wiadomo.

Dnia 01.04.2007 o 20:26, Word up napisał:

Rysunki w kiepskiej rozdzielczości i "dziwna" kolorystyka...lepiej zacznij od nowa upiększać swojego gramsajta;*


Raczej jeden rysunek - orka trochę rozciągnąłem:P Jeśli chodzi o kolorystykę miało być lekko komiksowo, może chodzi ci o te szare tło? Wolałem dać szare niż jakieś pstrokate...jak przeglądałem niektóre gramsajty to przez tła czasami stawały się one całkowicie nieczytelne....

Oczywiście to tylko twoja opinia, każdy ma inny gust. Poczekam na więcej uwag jeśli inni również będą podzielali twoją wypowiedź spróbuje coś "z tym" zrobić:)

Dzięki za komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadać do mnie, a znajdziecie tam:
<<<<<<<<Głosowanie na najlepszą scene batalistyczną ostatnich lat>>>>>>>>

Zostawiać głosy, a i dziękuję z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do mnie. Co weekend dodaje nowy wpis na bardzo różne tematy, związane z moimi zainteresowaniami. W ten weekend byłem zaganiany więc jutro nowy wpis. Zapamiętajcie i wejdźcie. PZDR!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodałem na moim gramsajecie artykuł, czy jest ciekawy czy nie - oceńcie sami, jeśli komuś się spodoba mogę napisać kiedyś następną część...
W dalszym ciągu zachęcam do skomentowania mojej strony - co wam w niej nie odpowiada itp.
Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie mogę spróbować was postraszyć swoim Gramsajtem, czemu nie. Ot popisuje sobie od czasu do czasu jakieś malutkie teksty, zacząłem wrzucać co ciekawsze kawałki muzyki, które znajdywałem w sieci. Nic specjalnego, ale jeśli ktoś chciałby zajrzeć. Z rozkoszą przywitałbym jakichś militarystów, którzy wskazali by mi ewentualne błędy logiczne w moim małym eseiku o Pancerz Wspomaganych. No nic to tyle, chcecie zajrzyjcie, nie chcecie, mówi się trudno. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać was, czy podoba wam się nowe tło mojego gramsajta??? Jest brzydkie, czy też mogę startować do konkursu?:P Na początku miałem odpicowany na zielono, teraz zmieniłem wszystko na kolor niebieski. :) IMO fajniej wygląda. Ocencie, jeśli chcecie. :)

A wejść na mojego gramsajta możecie poprzez kliknięcie na ikonkę z globusikiem pod nickiem i rangą. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować