Zaloguj się, aby obserwować  
kris2005a

Problemy techniczne z gramsajtami [M]

14817 postów w tym temacie

Postanowiłem zmienić zupełnie wygląd gs, żeby były bardziej widoczne litery.
Zapraszam wszystkich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 21:25, Piotr9999.... napisał:

No to i ja se reklame zrobie :P:P http://ja.gram.pl/Piotr9999....
Zapraszam.......

Przepraszam, ale gdzie ta reklama bo nie widzę? Moim zdaniem to raczej spam, a jego funkcją jest raczej antyreklama i zniechęcanie innych userów do twojej osoby. Aha "se" to wiesz... ja się z takim słowem nie spotkałem w słowniku...
Z jednej strony podziwiam moderatorów za ich cierpliwość, ale z drugiej czasem wydaje mi się ona wręcz przesadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na mojego Sajta ! Jest on poświęcony tematyce sportu (w szczególności Piłce Nożnej, ale również F1 i koszykówce). Stuknęło mi już 300 odwiedzin. Kolorystyka w stylu FC Barcelony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Wiem że u niektórych osób jest tak że u nich jak się przewija w dół (lub w góre) to się przewija sam tekst. Czy ktoś wie jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 08:56, Gvynbleidd napisał:

Mam pytanie. Wiem że u niektórych osób jest tak że u nich jak się przewija w dół (lub w góre) to się przewija sam tekst. Czy ktoś wie jak to zrobić?


To polega na tym, że usuwa się obraz na blogu, bo to on wraz z tekstem się przewija, a następnie ustawia się jedynie dość duży obraz aby był tłem dla całej strony w tle za blogiem no i oczywiście najlepiej wyśrodkowane, może, że posiadasz jakieś dobre tapety to możesz powtarzające się, ale wtedy będzie się przesuwać po nich.

To znaczy się zrób tak jak mówiłem na początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kolejne pytanie. Czy jeśli jako tło GramSajta użył bym tego, z oficjalnej strony Wiedźmina, to złamię prawa autorskie? Pytam się, bo nie chcę mieć problemów przez głupie tło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam na moejgo gramsajta, zupełnie zmieniłem wygląd - czy na lepsze, oceńcie sami ;)
Cała formuła dziennika została grutnownie zmodernizowana, więc myślę, że warto chociaż zobaczyć, jak teraz wygląda ;)

PS. Jestem otwarty na krytykę, już wiem, że muszę zmienić czcionkę, a zrobie to jutro, jak tylko odzyskam dostęp do swojego PC ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich
jestem nowy w tym temacie na gramie chciałbym zaproponowac odwiedzenie mojego sajta, wprowadziłem zmiany estetyczne tematem przewodnim od dzisiaj jest MANGA oraz ANIME, zamierzam pisac o technice powstawania tego rodzaju rysunków
prosze o komentowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachęcam do odwiedzenie mojego gramsajta. Narazie nie ma na nim zbyt wielu ciekawych rzeczy, ale jest zamieszczony jeden mp3, który polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 19:24, Lesz3yk napisał:

Mam kolejne pytanie. Czy jeśli jako tło GramSajta użył bym tego, z oficjalnej strony Wiedźmina, to złamię prawa autorskie? Pytam się, bo nie chcę mieć problemów przez głupie tło :D


To zależy jakie jest także, no bo jak to tylko po prostu tapetka, którą zrobili bardzo fajnie, a tobie się spodobała to nie.
A jak tu chodzi o wszystko czyli jakieś belki i inne tego typu dodatki to jak już masz zamiar wstwić to lepiej napisz z kąt dla bezpieczeństwa.
Ale i tak najbardziej doradzałbym tobie zrobić własne, bo tak jest najoryginalniej i zawsze jakoś lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.05.2007 o 22:46, acimek00 napisał:

witam wszystkich
jestem nowy w tym temacie na gramie chciałbym zaproponowac odwiedzenie mojego sajta, wprowadziłem zmiany estetyczne tematem przewodnim od dzisiaj jest MANGA oraz ANIME, zamierzam pisac o technice powstawania tego rodzaju rysunków
prosze o komentowanie


No to co ja mogę powiedzieć - ciekawie, pomysłowo, ale radzę popracować nad tłem najbardziej no i może znaleźć rysunki w większych rozdzielczościach, bo pikseluje.

A co do samej mangi - to komiksy znaczy się, bo to same rysunki nie są w dodatku jak już nazwa mówi niepohamowane ;)
A anime to ekranizacja mangi - więc tam jakoś nic z tego nie zauważyłem.
Ale co do samego tematu - to radzę na wstępnie przeczytać mój wpis z przed chyba paru dni.
Sam zobaczysz o co w tym chodzi - no i może cię coś zainteresuje by komentarz wstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaproponować coś odmiennego - mojego gs, który trochę się wyróznia (zacząłem coś pisać bo w końcu znalazłem ciekawą tapetkę w sam raz na tło), ale przede wszystkim chciałbym ją zaproponować
fanom techno , szczególnie ostatni wpis (jeśli zacznie działać ;/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 08:37, Koxman napisał:

Mnie się podobają tylko te edytowanie jest trochę skomplikowane.

>masz racje ale tak to jest spoko :P ale malo ziomkow mnie odwiedza :P pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panów:]
Ostatnimi czasy zmieniłem kompletnie design mojego GSa na wersję mroczną.
Odpowiada ona mojemu aktualnemu samopoczuciu.
Na GSie zamieściłem propozycje dla tła, dlatego mam do Was ogromną prośbę: pomożecie mi wybrać właściwą? Prosiłbym o oceny i ewentualne sugestie.
Dzięki wielki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 10:38, greg_f napisał:

Witam Panie i Panów:]
Ostatnimi czasy zmieniłem kompletnie design mojego GSa na wersję mroczną.
Odpowiada ona mojemu aktualnemu samopoczuciu.
Na GSie zamieściłem propozycje dla tła, dlatego mam do Was ogromną prośbę: pomożecie mi wybrać
właściwą? Prosiłbym o oceny i ewentualne sugestie.
Dzięki wielki. Pozdrawiam

Już wchodzę na twój GS :P Pomogę Ci dokonać wyboru tła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lubicię serię Tekken tak jak ja i Soul Calibur to wchodzcie na mojego gramsajta.Mam tam również trochę filmików jeżeli to kogoś interesuje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować