Zaloguj się, aby obserwować  
mdag

Świątynia Pierwotnego Zła

271 postów w tym temacie

Po dłuższej nieobecności na moim twardzielu wylądowała Świątynia Pierwotnego Zła. Po instalacji gry, zainstalowałem Patcha 2.0 , a następnie moda odblokowującego dom publiczny w Nulb.
Stworzyłem drużunę i ...
Przy pierwszym uruchomieniu wstępu - zwis. Po wyjściu do Windows - komunikat o błędzie.
Kolejne uruchomienie - gra startuje, jest wstęp, mogę grać, ale przy wyjściu z gry do Windy pojawia się komunikat że ToEE spowodował błąd - tak jest już za każdym razem.
Kiedyś ta gra nie robiła mi żadnych problemów, więc zastanawiam się co może być przyczyną ? Może niepotrzebnie instalowałem po patchu 2.0 tego moda oblokowującego dom uciech w Nulb ?
Spotakał się ktoś z Forumowiczów z podobnym problemem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 08:44, mdag napisał:

Po dłuższej nieobecności na moim twardzielu wylądowała Świątynia Pierwotnego Zła. Po instalacji gry, zainstalowałem Patcha
2.0 , a następnie moda odblokowującego dom publiczny w Nulb.
Stworzyłem drużunę i ...
Przy pierwszym uruchomieniu wstępu
- zwis. Po wyjściu do Windows - komunikat o błędzie.
Kolejne uruchomienie - gra startuje, jest wstęp, mogę grać, ale przy
wyjściu z gry do Windy pojawia się komunikat że ToEE spowodował błąd - tak jest już za każdym razem.
Kiedyś ta gra nie
robiła mi żadnych problemów, więc zastanawiam się co może być przyczyną ? Może niepotrzebnie instalowałem po patchu 2.0
tego moda oblokowującego dom uciech w Nulb ?
Spotakał się ktoś z Forumowiczów z podobnym problemem ?


ja sie spotkalem :) zawsze wywalalo mi ten blad pod koniec (instalowalem tylko patcha 2.0) bez niego normalnie dzialalo i wgl (bez bledow) czasami jeszcze rami wszystkie mi gubilo ale odkrylem ze to przez to ze wlaczylem wygladzanie krawedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 08:48, Brad napisał:

ja sie spotkalem :) zawsze wywalalo mi ten blad pod koniec (instalowalem
tylko patcha 2.0) bez niego normalnie dzialalo i wgl (bez bledow) czasami jeszcze rami wszystkie mi gubilo ale odkrylem
ze to przez to ze wlaczylem wygladzanie krawedzi :)


Hmm, czyli lepiej grać bez tego Patcha 2.0 ?
Trochę szkoda, bo odniosłem wrażenie (może tylko wrażenie) że gra działa jakby bardziej płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na samej ŚPZ jest tyle błędów ze hoho. Połowy questów nie da się wykonac bo poprostu nie dodaja sie do dziennkia. Patcha 2.0 nie instalowałem wiec nie wiem czy cos poprawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2005 o 09:18, Vicotti napisał:

Na samej ŚPZ jest tyle błędów ze hoho. Połowy questów nie da się wykonac bo poprostu nie dodaja sie do dziennkia. Patcha
2.0 nie instalowałem wiec nie wiem czy cos poprawia.


Tak - gierka jest tak zabugowana ,że zniechęciła mnie do gry :P. Ale myślę ,że zainstaluję ją jeszcze raz - i sprawdzę jak się teraz będzie grało ^_^. Być może ŚPZ zyska nowego fana ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

trudno... wogóle z tych używek to chyba tylko pojedynczymi się ktoś wogóle interesuje...

... coś rewolucja nie okazała się wcale rewelacją ;]


zostało ci jeszcze allegro i znajomi ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra.. Udalo mi sie dodac portrety... Ale ta gra zaczyna mnie coraz bardziej denerwowac :/
Przy każdym wyłączeniu wyskakuje błąd, że programwykonał nieprawidłową operację, i pyta czy wysłać raport. To samo dzieje się, gdy prubuję zajżeć do ekwipunku, gdy mam więcej postaci, z czego choć jedna ma dodany przezemnie portret o_O I jak zginęła mi drużyna to samo się stało..
Mam ToEE z edycji Biały Kruk, z zaaplikowanym patchem 2.0. Gram na Win XP.
Czy to może być bez patcha i czy ewentualnie da się w tę grę grać bez wspomnianego patcha.. Lub czy jest nowszy patch? Kiedys czytałem o 3.0 ale nigdzie go znaleźć na stronce nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 18:43, paweusz napisał:

Przecież ta gra jest zrobiona pod XP. Po co więc jakiś patch ?


LoL..
Przecież patch 2.0 usuwa sporą ilość błędów z podstawowej gry.. :/ I dodaje nowe, wydaje mi się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 19:04, DemoBytom napisał:

Przecież patch 2.0 usuwa sporą ilość błędów z podstawowej gry.. :/ I dodaje nowe, wydaje mi
się :(

Może nie jestem wymagający, ale ja nie spostrzegłem jakiejś masy błędów w grze. Przeszedłem grę i jakoś rzaden bug mi w głowie nie utkwił. no ale mniejsza z tym. Może ktoś inny będzie ci potrafił pomóc z tymi błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2006 o 19:16, paweusz napisał:

Może nie jestem wymagający, ale ja nie spostrzegłem jakiejś masy błędów w grze. Przeszedłem grę i jakoś rzaden bug mi w głowie nie utkwił. no ale mniejsza z tym. Może ktoś inny będzie ci potrafił pomóc z tymi błędami.


Ja do wymagających nie należę rówinież i chyba wrócę do wersji bez patcha :/ BO juz mnie to naprawdę irytuje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie zainstalowałem ToEE i zmagam się z problemem, którego od premiery nie mogę rozwiązać. Filmy się tną, jest to z lekka irytujące. Jak pamiętam problem dotyczył i win98 i winxp. Obecnie mam xp i nadal mam to samo. Nie znam się na tym i nie wiem co jest przyczyną. Trzeba zainstalować jakieś kodeki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz patcha 2.0? Mnie pomógł z filmami i już nie tną..
Dodam jeszcze, że taki sam problem miałem w NWNie.. Filmy cięły niemiłosiernie.. Po formacie kompa - na takiej samej konfiguracji - wszystko działało normalnie o_O
Komp to czasem dziwne użądzenia ~.~''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować