Zaloguj się, aby obserwować  
gothicsheep

Sudeki - Nieoficjalny Temat Gry (pasi)

6 postów w tym temacie

Witam wszystkich!!! Właśnie weszliście lub weszłyście (żeby mnie o szowinizm nie posądzono :P) na Oficjalne Forum poświęcone grze Sudeki. Sudeki to produkcja utrzymana w klimatach japońskich RPG-ów (jRPG), coś na wzór Final Fantasy. Tą gre wyróżniają 3 podstawowe rzeczy jak:
- Niezwykle wciągająca fabuła i klimat. Zapewniam, że nie raz przyśni się Wam świat Haskilli lub Alklorii.:D
- Walka. Niezwykle efektowne sceny bitew, które aż grzeszą swoim kapitalnym wykonaniem.
- I CAŁA RESZTA!!!
Jeżeli podoba Wam się seria Gothic i graliścię w Fable: Zapomniane Opowieści jest to idealna pozycja dla Was!
Gorąco zachęcam do wypowiadania się nie tylko o samej grze ale o różnych rzeczach, które Was pajonują.
WRESZCIE PRAWDZIWE FORUM DLA PRAWDZIWYCH GRACZY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:50, rogoz94 napisał:

W poprzednim Twoim temacie został podany link do tematu o Sudeki. Uznaj się za skierowanego
tam:)

Przeczytaj dokładnie wstęp i dowiesz się z niego, że to jest temat nie tylko o Sudeki ale i o pasjach oraz zainteresowaniach. Czyli tak jakby o WSZYSTKIM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 18:57, Azrathel napisał:

skoro jest o wszystkim, to znaczy że jest o NICZYM...

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2196&u=33

proszę dopisywać się do istniejących wątków - i powstrzymać tym samym szał zakładania dublujących
się tematów ;)


Dobry Wujek Azra.

Prosze nie negować!!! W końcu to mój temat nie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz już Ci zamknąłem temat nie tylko dlatego, że nazwałeś go "oficjalny" ale też dlatego, że Twój temat to dubel.
Jako, że ten jest kolejnym dublem to też zamykam.
A Ty otrzymujesz kolejne ostrzeżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować