Zaloguj się, aby obserwować  
Yahoo

Dragon Age

10699 postów w tym temacie

Witam właśnie mam zamiar zainstalować Dragon age z poprawka - czy zainstalowanie poprawki wymaga sczególnych kroków czy instalacja poprawek jest w menu głównym gry??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 09:58, Bongo777 napisał:

Witam właśnie mam zamiar zainstalować Dragon age z poprawka - czy zainstalowanie poprawki
wymaga sczególnych kroków czy instalacja poprawek jest w menu głównym gry??


jak ściągniesz instalke wystarczy ją odpalić reszta pójdzie sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 10:15, Zand79 napisał:

Ktoś podpowie komu podarować w prezencie wyroby ze srebra (naszyjnik, karwasze i miski)
oraz sztabkę złota?


Jak nie masz co zrobic ze sztabka zlota to ja chetnie przyjme. :) A ponizej masz link do posta, ktory wyjasnia ktore postacie jakie prezenty lubia:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=17694&pid=2404

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 10:43, Zand79 napisał:

znam tego posta ale nie bardzo nadal wiem komu dać srebrne gadżety (nie sztabki) dając
je elfowi dostaje +1

Bo właśnie Zevran lubi tylko sztabki :P Srebrne gadżety woli chyba Morigan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy mi się tylko zdaje czy postać, która nie posiada umiejętności ważenia trucizn nie może również nimi rzucać? :D


Ps. Właśnie dostałem swój kubek za opóźnioną EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zapewniono mnie, że do wirtka dojedzie dostawa ze sprawnymi egzemplarzami EK i zostaną one dzisiaj na bank wysłane do zamawiających *w tym mnie. Mam nadzieję, że okaże się to prawdą bo mam już dosyć tego czekania. Jak paczki jutro nie będzie to olewam sprawę.

To prawda, że do gry wymagany jest steam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 12:28, Damianuss1 napisał:

To prawda, że do gry wymagany jest steam?


Nie, natomiast do wpisania kodów na dodatkowe przedmioty jakie dostajesz wraz z grą wymagane jest konto social bioware: http://social.bioware.com/user_home.php


Ps. Ale w zasadzie grę można też chyba kupić przez steam''a więc wtedy na pewno będzie wymagany ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
z tego co mi wiadomo, "zamieszanie" na zamku w Redcliffe można rozwiązać na 3-y sposoby - czy są one różnie premiowane (nagradzane) , czy też nie ma znaczenia jaką opcję się wybierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 12:12, Smocza napisał:

> /ciach/

Dnia 16.11.2009 o 12:12, Smocza napisał:

Bo właśnie Zevran lubi tylko sztabki :P Srebrne gadżety woli chyba Morigan.


Mi też pasowały one dla Mori są w jej guście ale niestety nie jest zachwycona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 12:44, sakhar napisał:

Witam,
z tego co mi wiadomo, "zamieszanie" na zamku w Redcliffe można rozwiązać na 3-y sposoby
- czy są one różnie premiowane (nagradzane) , czy też nie ma znaczenia jaką opcję się
wybierze?

Z tego co wiem to można:

Spoiler

1. Ubic chłopaka razem z demonem
2. Ubić demona w pustce ratując chłopaka
3. i zdaje się że grając magiem można "pohandlować" z demonem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam problem- padł mi system , przeinstalowałem, odpalam grę i loguję się na konto, wciskam "wznów" i wyskakuje mi komunikat, że muszę być zalogowany,bo na tych save-ach mam te pierścienie, przecież się zalogowałem.Wylogowywałem się i logowałem i nic, da się coś z tym zrobić, żeby działało? czy już tylko nowa gra mnie czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2009 o 13:24, Mefisto napisał:

mam problem- padł mi system , przeinstalowałem, odpalam grę i loguję się na konto, wciskam
"wznów" i wyskakuje mi komunikat, że muszę być zalogowany,bo na tych save-ach mam te
pierścienie, przecież się zalogowałem.Wylogowywałem się i logowałem i nic, da się coś
z tym zrobić, żeby działało? czy już tylko nowa gra mnie czeka?


Ja tak miałem i czasami musiałem po prostu się kilka razy zalogować i wylogować. A czasami w ogóle bez logowania mogłem grać na sejwach, które niby są przypisane do konta bioware...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wreszcie po wielu problemach mam swoja ek w reku...ech przeszedlem gre na zwyklej edycji ale to szczegol....ja mam pytanie jak odebrac te przedmioty dlc itp ktore powinienem otrzymac po wpisaniu kodu? bo kody wpisalem i nic mi sie nie sciaga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować