Zaloguj się, aby obserwować  
You_Bad

Piraci chcą kupić Sealandię?

47 postów w tym temacie

Piraci podobno chcą kupić kraj który nazywa się Sealand.Jak powstała Sealand otórz tak. Po drugiej wojnie światowej pewień oficer angielski przejął platforme z działem przeciwlotniczym była to tak zwana ziemia niczyja.
Syn oficera wystąpił z tym do trybunału stanu Angli . Anglicy jako ,że to była ziemia niczyja pozwolili mu zająć ten obszar i tak powstała Sealania.Syn ofcera chcę teraz sprzedać "swój" kraj za 1.000.000.000 $ (jeden miliard dolarów).Cena wywoławcza to 100.000.000 $. Chcą kupić ją i zrobić legalny serwer z piratami z którego można będzie ściągać gry legalnie.Co myślicie o tym pomyśle ? Piszcie swoje opinnie , sugestie, pytania.


Zapraszam również na tematy :

Ragnarok Online: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18108&u=21

Rappelz III : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=18079&u=5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszczer nie dawno pewnie byłbym za i gdyby coś takiego zrobili ssał bym produkcje, ale tak się szczęśliwie składa, że wyrosłem z piractwa. Dowód? Jestem TU i zostanę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/pstryk/

Z tego, co słyszałem, to jednak nie jest tak różowo i jakieś zwierzchnictwo Wielkiej Brytanii jest nad tym obszarem i nie do końca można tam wprowadzić taką anarchię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/pstryk/

Z tego, co słyszałem, to jednak nie jest tak różowo i jakieś zwierzchnictwo Wielkiej Brytanii jest nad tym obszarem i nie do końca można tam wprowadzić taką anarchię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>zrobić legalny serwer z piratami
Legalny? Tak, ale jedynie na obszarze tego ''panstwa''.

Dnia 24.01.2007 o 14:32, You Bad napisał:

z którego można będzie ściągać gry legalnie.

Nie, serwer z nielegalnymi programami takim pozostaje. Jedynie nie mozna by bylo NIC z tym zrobic. Policja, FBI czy Interpol (choc nie wiem czy oni zajmuja sie takimi rzeczami) nie moglaby po prostu wkroczyc na dany serwer i go ''wylaczyc dla swiata'', gdyz w swietle prawa tego wlasnie kraju (sealandii) byloby to calkowicie legalne.
PS. Tak samo jest np. ze stronami po polsku na zagranicznych serwerach.Mmimo, ze niektore zawieraja tresci, ktorych w Polsce nie mozna wyglaszac to Policja polska nie moze dzialac, a jedynie prosic sluzby kraju na ktorym sie znajduje o pomoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:48, Adamzzz napisał:

A jak z wyspy można zrobić serwer? :-)

Mo bora boinha bardzo duzy serwer zzucaja na wyspe i masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:52, keyrome napisał:

/.../

To zrob sobie strone z piratami, namierza cie po IP, zaraz wpadnie policja, komp zabiora i kare dowala. A tam nikt nie moze im wpasc bo nad ta Sealandia nie bedzie zadnej jurysdykcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:46, dziad5 napisał:

Nie uda się? Akurat kasa to mały problem! Zrobią stronę umiesczą kilka reklam wejść będzie
10 mln i kasa się znajdzie.


Akurat kasa to duży problem! A z reklam to by zarobili tyle co nic. Nawet ci ludzie sami przyznali, że prawdopodobne im się to nie uda i mają zamiar kupić jakąś inną małą wysepkę. W tym przypadku ceny zaczynają się od skromnej sumy - raptem 50 000 $. Tak czy inaczej o kant rzyci rozbić ten pomysł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 14:52, keyrome napisał:

Co ma kupienie wyspy do zrobienia strony? lol



Rozumiem, że to do mnie. Chodzi o kaskę. Nie słyszałeś o czymś takim jak reklamy? Tak się skłąda, że np te internetowe sa najdroższe. Baner na WP kosztuje 100 000 zł DZIENNIE!!! Kumasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:00, dziad5 napisał:

/.../

Lol, myslisz ze jakas powazna firma bedzie sie reklamowac na stronie z pirackim softem??
A jesli banner na WP naprawde kosztuje 100k PLN, to ja na pewno bym go tam nie zamowil. Za to mozna by zrobic kilka tysiecy billboardow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2007 o 15:00, dziad5 napisał:

> Co ma kupienie wyspy do zrobienia strony? lol


Rozumiem, że to do mnie. Chodzi o kaskę. Nie słyszałeś o czymś takim jak reklamy? Tak się skłąda,
że np te internetowe sa najdroższe. Baner na WP kosztuje 100 000 zł DZIENNIE!!! Kumasz?


Cholera to fest wp zgarnia kase! sam se kiedys zrobie taka strone i juz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje im się uda baz żadnego problemu...

1421146 zarejestrowanych użytkowników...
Niech każdy da 1 USD to już jest niezła sumka...
Weźcie pod uwagę też to że niektórzy dają i po 50 i po 100 USD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować