Zaloguj się, aby obserwować  
woko27

Need for Speed: Pro Street - temat gry

3015 postów w tym temacie

W piekle gracza znalazłem taką notkę:
"NOTE: Do not install the Need for Speed ProStreet DEMO in the same windows directory as the retail Need for Speed ProStreet game. Use separate directories for each of the versions."

Natomiast na MotoGames zgromadziliśmy 7 różnych mirrorów do zassania PSa. http://motogames.gram.pl/index.php?what=news&details=332

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GRAŁEM W DEMO!!! tylko że uczucia mam mieszane... (szkoda że nie pokazali tuningowania) wszystko ładnie pięknie ale model jazdy na klawiaturze to piekło... (mam kierownice ale z nią też musiałem się męczyć) więc ciężko będzie wielu graczom;/ kolejna sprawa to wygląd... moja maszyna to C2D 2,4GHz GF7900GS i 2GB ramu i mimo wysokich/b. wysokich ustawień nie wyglądało to jak na filmikach;/ i jakoś sama jazda nie dawała takiej frajdy... może dlatego że byłem już zły na ustawianie sterowania (ff na kierownicy nie można wyłączyć w menu gry i wszystko zresztą jakieś takie delikatne;/) Ale mimo tych wszystkich niedociągnięć jestem pozytywnie nastawiony i jak przyjdzie e-mail odnośnie potwierdzenia Pre-Ordera to szybciutko potwierdzę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągam demko,w nocy dziś powinnem mieć:D
Prędkość krąży między 80kb/s a 20kb/s(co chwilę przyspiesza albo zwalnia).A tak średnio to stoi na 35kb/s
Jak tylko zdobędę demko to nakręcę filmik i puszczę na youtube.I jeszcze wam dam linka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: grałem w demo z X360 i jak Carbon był kaszaną tak na ProStreet nie mam określenia - żenua? Chyba to jest dobre... Model jazdy to oni wyciągnęli z ty...łu chyba - nie wiadomo, czy to już symulacja, czy może arcade. W ogóle nie "czuć" auta. Model zniszczeń fajny, tylko zabugowany np. jadę i wyjeżdżam po za trasę lekko i auto mi podskakuje (nie wysoko) i nagle napis totaled i maska wgnieciona z przodu. Fajnie, tylko ja w nic nie walnąłem... Generalnie się zawiodłem, bo liczyłem, że wreszcie wyjdzie coś ciekawego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 08:17, Makus89 napisał:

Z tym modelem jazdy to znaczy ze taki realistyczny czy ze taki dziwny?;)


Sam nie wiem jak to określić.. na klawiaturze auto obraca się chyba o 5 stopni nawet po dotknięciu klawiatury a na kierownicy jest lepiej ale i tak jeździ się śmiesznie... przyjemniej jeździ się w TDU, że tak to skomentuję ale z zamówionego wcześniej Pre-Ordera nie zrezygnuję, mam tylko nadzieję że EA jeszcze doszlifuje Pro Street bo jak im nie wyjdzie to już nie zaufam żadnemu NFS (z PS wiąże DUŻE nadzieje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 09:08, pan m. napisał:

Wiesz,jeszcze jest 10 dni do premiery.Owszem,potrzeba ciut czasu na kopiowanie.Ale zawsze mają
czas na poprawkę.


poprawka nic nie da... Dla mnie trzeba by zmienić cały model jazdy czy jak to się zwie, bo po prostu jest to totalna porażka tej części, a w 10 dni tego nie zmienią... Co więcej znając EA to gra już jest skończona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz coś na obronę PS:D Jako że nie jestem super świetnym graczem/kierowcą jeździłem na poziomie Racer (odpowiednik średniego) ale teraz spróbowałem swoich sił na King (Trudny) i powiem że na tym poziomie model jazdy jest b. przyjemny:D nie jest tak źle, jedyne co mnie drażni to brak opcji ustawienia czułości sterowani (jednak kierownica jest zbyt delikatna i chyba będę musiał się pobawić z ustawieniami FF żeby było jeszcze lepiej ) A teraz wniosek z dema: jestem przekonany że będzie lepiej niż w Carbonie i nowy NFS da rade:D ale kilka poprawek by się przydało... Ogólnie to jestem bardzo pozytywnie nastawiony mimo moich wcześniejszych narzekań;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem gdy odpaliłem grę rzeczywiście dziwnie sie sterowało,ale przy kolejnych podejściach już jest lepiej przyzwyczaiłem sie ,więc może pograjcie jeszcze kilka razy to może przestanie was to razić...

20071103093135

20071103093153

20071103093208

20071103093222

20071103093239

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

macie jakiś programik do odliczania czasu bo chciałbym widzieć jak każda sekunda przybliża mnie do premiery Pro Streeta (ehhh dopiero 20 Xi Pre-Order przyjdzie, czyli za około 17 dni...):D i jest tak jak mówi siara82 trzeba się przyzwyczaić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Right. Ja już w demo zagrałem, zrobiłem kilkadziesiąt fotek i myślę, że czas podjąć decyzję co do zakupy gry. But first napiszę demo test (znowu ja...:P), podam kilka fotek, tych ciekawych i linka do filmu prezentującego granie na konsoli Wii (lub jak kto woli Łiiiiii). http://pl.youtube.com/watch?v=GSGEUEiOvF0
Więcej SOON. :P

20071103102332

20071103102434

20071103102456

20071103102518

20071103102542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować