Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sierra zapowiada Empire Earth III

17 postów w tym temacie

Ja tam nie lubię AoE, EE czy innych tego typu gierek. Wolę coś w rodzaju Medieval czy Supreme Commander gdzie stawia się na realizm skali.
Po prostu nie mogę patrzyć jak przed misją mówi się o wielkiej inwazji, a potem się okazuje że ta cała "inwazja" to dwudziestu chłopa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 13:24, milten6 napisał:

Kupie, gdy będzie w XKN tak jak część druga ;D. Ale to za ile lat.


spokojnie, w przyszlym roku bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No kurcze ja nie mogę ;-). Miło słyszeć, ze jeden z moich dwóch ulubionych gatunków gier komputerowych (drugi to cRPG ;-P), rozwija się w tym roku tak pięknie ;-D ... naprawde świetnie ;-D. I niech ktos mi powie, ze to konsole rządzą, a PC odchodzi od gier ;-P. (dla kogo rządzą, dla tego rządzą ;-DD). Ja tam za okolo miesiąc dokonuję drobnej modernizacji (tak gdzieś za 1500 zł ;-DD) i w zasadzie mam RTSów aż na cały następny rok 2008 ;-P (a może i 2009 ;-P), z Supreme Commanderem na czele ;-).

PS. Napisałem drobnej modernizacji, ale ja modernizuje kompa tak drobnie ;-P raz na okolo 1,5 do 2-óch lat. I to w zupełności wystarczy. To naprawdę nie jest tak duży wydatek (IMO). Pozdr. :-D

PS 2. Nie wiem dlaczego, ale mimo nawału obowiązków, jestem happy jak mało kiedy;-P ... wiem, niedługo mi przejdzie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EE2 było ciężkostrawne! Może EE3 to zmieni... Więc miejmy nadzieję! :) Chociaż chciałbym zupełnie nową grę nie spokrewnioną z żadną serią, w innych niż wszystkie realiach... Hmmm... Witaj Spore! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2007 o 17:34, rogoz94 napisał:

Supcio! Przeszedłem II i dodatek, poluję na I, a tu mi się trójka nawinie na rożen! Genialnie!

Sorka, pomyłka...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam cichutką nadzieję na to, że wprowadzą silnik fizyki. Oraz, że nie zrobią takiego czegoś, że koleś podbija z maczugą do budynku, nawala go, a ten się zaczyna z niewyjaśnionych przyczyn palić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować