Zaloguj się, aby obserwować  
Ponury666

Gierki na komórki

52 postów w tym temacie

Czy gierki na komórki to przyszłość przenośnych platform do grania?Czy upadek N-GAGE to koniec komy jako przenośnej platformy do gier?I czy gierki na komy mogą być tak wciągające i rozbudowane jak te na piece?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 21:22, Ponury rzniwiaż napisał:

I czy gierki na komy mogą być tak wciągające i rozbudowane jak te na piece?

Nigdy! Jak można grać na monitorze kilkucentymetrowym? Żadnej przyjemności z grania. Sam mam kilka gierek w komórce ale tylko po to by sie nie nudzić jak gdzieś czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 21:48, Yasiu89 napisał:

> I czy gierki na komy mogą być tak wciągające i rozbudowane jak te na piece?
Nigdy! Jak można grać na monitorze kilkucentymetrowym?
Żadnej przyjemności z grania. Sam mam kilka gierek w komórce ale tylko po to by sie nie nudzić jak gdzieś czekam.


Zalezy na jak duzym monicie mówimy w niektóryczh komach jest on ogromny (jak na komy) a ja bardziej analizuje względem przenośnych konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 21:49, Ponury rzniwiaż napisał:

Zalezy na jak duzym monicie mówimy w niektóryczh komach jest on ogromny (jak na komy) a ja bardziej
analizuje względem przenośnych konsol

Konsole jeszcze mogą być ale i tak są to małe monitory. Podoba mi się tylko PSP bo ma całkiem duży ekran i ładną grafikę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.11.2005 o 21:53, Yasiu89 napisał:

> Zalezy na jak duzym monicie mówimy w niektóryczh komach jest on ogromny (jak na komy) a ja bardziej
> analizuje
względem przenośnych konsol
Konsole jeszcze mogą być ale i tak są to małe monitory. Podoba mi się tylko PSP bo ma całkiem
duży ekran i ładną grafikę.

No fakt Psp wymiata kazda ina konsole (no może ds jeszcze nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 12:00, Ponury rzniwiaż napisał:

Zaobserwowlalem iż ten temat nie interesuje już forumowiczów i w związku z tym prosilbym jakiegos moda o jego zamkniecie


Ale coś takiego nie ma sensu. Przecież kiedyś będzie ktoś zainteresowany to nie będzie musiał robić nowego tematu tylko znajdzie sobie ten. Jeszczxe nie widziałem na tym forum (na starszym też) że ktoś zamykał temat "bo się znudził". Skoro nikt nie pisze to i tak na dół zjedzie i nie będzie przeszkadzał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.12.2005 o 15:26, Latniak napisał:

> Zaobserwowlalem iż ten temat nie interesuje już forumowiczów i w związku z tym prosilbym jakiegos moda o jego zamkniecie


Ale coś takiego nie ma sensu. Przecież kiedyś będzie ktoś zainteresowany to nie będzie musiał robić nowego tematu tylko
znajdzie sobie ten. Jeszczxe nie widziałem na tym forum (na starszym też) że ktoś zamykał temat "bo się znudził". Skoro
nikt nie pisze to i tak na dół zjedzie i nie będzie przeszkadzał.



Masz racje ale wątpie jak teraz nikogo to nie interesuje to czemu mialo by interesowac póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wybiorę grania na komórce, jeśli będę miał dostęp do komputera. Jednak w długiej podróży, lub w oczekiwaniu na autobus dlaczego nie...?

BTW:Nie polecam korzystania ze strony KMG w CDA, nie rozpatrują reklamacji, nawet jeśli nie wysłali załącznika z grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzcie lub nie, ale dzięki grom na komórki... odzyskałem chęć grania. Zwyczajnie ostatnimi czasy w nic mi się nie chciało giercować, ale... odpaliłem sobie na komórce najpierw Prince of Persia, potem War Diary i grałem bez opamiętania jak za starych dobrych czasów, no normalnie coś cudnego, chyba mnie zwyczajnie odpychają niektóre naładowane cudami na patyku współczesne gierki i lubię wracać do prostoty jaką prezentują gierki na komórki :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje jakichś fajnych gier RPG na komórke posiadam telefon NOKIA 6020 jeśli ktoś zna jakieś fajne gry RPG na ten telefon to prosze napisac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedna z fajniejszych cRPGow na komorki w jakie gralem (choc malo gralem w ten typ ;)) jest gra ''Quest for Alliance 1''. Zalet nie bede wymienial, bo zrobi to zapewne lepiej recenzja, do ktorej zapraszam ponizej, ale w wielkim skrocie: gra posiada bardzo fajna grafike, ktora naprawde moze sie podobac, system walki wzorowany na Final Fantasy, duza liczbe przeciwnikow, ciekawe plansze i to cos co nie pozwala oderwac sie od niej przed 1:00 w nocy ;-)


http://www.midlet-review.com/index?content=review&id=292&rel=j2me&mobile=&genre=RPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie, czy jest jakiś program który umożliwia gre na komputerze w gry na komórki, może to i głupie pytanie ale jestem ciekawy, bo jest parę fajnych gierek komórkowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja poszukuję z ką wziąć taką grę
Gravity jump
jest to odmiana elastomani, kolega ma, ale nie moze wysyłać gier, szukałem na necie ale nie znalazłem, pomoze ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 13:01, shorty91 napisał:

mam małe pytanie, czy jest jakiś program który umożliwia gre na komputerze w gry na komórki,
może to i głupie pytanie ale jestem ciekawy, bo jest parę fajnych gierek komórkowych ;)

Jest taki program, a nawet kilka.
Tutaj masz emulator w pełni darmowy:
http://rapidshare.com/files/10234332/Emulator_Java.rar
A jak nie przypadnie Ci do gustu to wpisz w googlach "emulator gier java" albo coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze polecam bijatykę Karma Fighter. Spędzam przy niej chwile na przystankach autobusowych, na przerwach w szkole. Aby ją znaleźć wpisz w google "Karma Fighter" i wszystko powinieneś znaleźć.
6 postaci (3 do odkrycia)
multum ciosów, specjali (dla każdego unikalne)
3 plansze walk.
3 tryby walki
schludna grafika
Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować