Zaloguj się, aby obserwować  
tkoeman

Zbieramy kasę

52239 postów w tym temacie


> ale po co pisać o tym że sie wpłaciło ??
Po prostu będzie widać na bieżąco ile się uzbierało.

Ja policzyłem zeznania aż do Marcinos07 i naliczyłem (choć bez całkowitej pewności, gdyż z paru postów wpłata niekoniecznie wynikała) 3zł
No i już widzę pewien problem z tym podliczaniem, gdyż 4 posty był wysłane w tej samej minucie, i te datki nie zostały, siłą rzeczy zsumowane. Na tym forum jest znacznie więcej userów niż na tym, na który się wzorowałem więc może być ciężko z ''księgowością''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

20 gr.

...i ja się dorzucam ( dzięki tkoeman`owi znam teraz więcej tego typu stron:]. Dotychczas regularnie klikałem tylko w pajacyk.pl )
...macie u mnie pewną codzienną dostawę "kliknięć" :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zliczyłem wszystko i do posta Książe Pólkrwi wyszło 5,40 zł. Więc teraz z moim postem uzbieraliśmy 5,50.

5.50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6.50

Jest jeden ważki powód, dla którego warto wpisywać kolejne grosze tutaj, choć pozornie nie ma to sensu.
Sprawia to że temat jest wciąż na szczycie. Komu będzie się chciało szukać kilka i naście stron wstecz?
Poza tym będzie przez to budzić coraz większe zainteresowanie.
Jeszcze jedno - ponieważ i tak każdy może wpisać się najwyżej raz dziennie nie ma chyba obawy że miejsce to stanie się wylęgarnią spamu i nabijaczem postów. (Choć wszystko się może zdarzyć, ale miejmy nadzieję że nie.)
W związku z tym mam też prośbę do Moderatora jakiegoś aby przypiął pierwszy post.

WPISUJCIE TE GROSZE to jednak ma sens.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować