Zaloguj się, aby obserwować  
Hekt-X

Prince of Persia 3: The Two Thrones

1776 postów w tym temacie

Już mi się nie chce pisać, więc cytat ...
"Klompa - pierwszy z trudniejszych przeciwników w grze. Klompa to olbrzymia bestia zmodyfikowana przez piaski czasu. Jest przybocznym wezyra. Kiedyś był człowiekiem. Razem z pozostałymi bossami - uniemożliwił nam uratowanie kaileeny. Aby wygrać - należy pozbyć bestię wzroku. W tym celu mamy po dwóch stronach mapy miejsca, które pomogą nam, dostać się na wyskość jego oczu - nie stanowi to problemu. Niezbędne w tej walce, jest dobre opanowanie Speed Killa. Gdy już znajdujemy się na szczycie - wchodzimy na cienką kładkę, na której podświetla się możliwość speed killa (domyślnie jest to przycik "E") Po rozpoczęciu ataku zabłyśnie nam sztylet, i w tym momencie naciskamy LPM (Lewy Przycisk Myszy) i tak 3 razy, po czym znajdujemy się na ziemi. W tym ataku nie należy panikować, gdyż za wczesne naciśnięcie powoduje, że Klompa zrzuca naszego księcia na ziemię. Poprawnie wykonany atak pozbawia przeciwnika jednego oka. Czas na drugie. W tym celu ponownie wspinamy się na szczyt,lecz teraz po przeciwległej stronie. Wchodzimy na kładkę, używamy speed killa, i wykonujemy serię ciosów, gdy sztylet błyszczy. Jeśli wszystko przebiegło poprawnie - czas powalić Klompa na ziemię. Nie wchodzimy już na szczyt, lecz atakujemy go po nogach, aż enegria bestii spadnie do zera. Wtedy automatycznie książe wbiegnie na jego grzbiet i będziemy znów zmuszeni do prawidłowego naciśnięcia LPM, gdy sztylet zabłyśnie. Poprawne przeprowadzenie ataku spowoduje, że bestia padnie martwa."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie ma co - najczęściej ponawiający się wątek w tym temacie :) Szkoda, ze nie dodałeś spoilera to by na przyszłośc mogli sobie wyszukiwac potrzebujący, a tak nowu trzeba będzie pisac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

utknąłem w pewnym momencie gry a mianowicie jestem we wlasnym umysle i niewiem co mam robic kiedy jestem przy czyms co przypomina palme pomozecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeskocz na tą płytkę(nie wiem jak to nazwac) pod którą jest ta palma, skocz z powrotem tam skąd zeskoczyłeś i ponownie wskocz na płaszczyznę nad palmą. Wiem, że trochę pokrętnie ale mam nadziję że pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz wskoczyc na balkonik powyżej, obrócic dźwignie, przesunąc ten drewniany prostopadłościan z drewnianym czymś przypominającym literę T(mozesz go przesuwac po obróceniu dźwignią), wskoczyc na to idalej sam zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz właśnie wskoczyc na to "cuś" z literką T, tylko nie wchodzic na literkę, ale z tego prostopadłościanu przebiec po ścianie i w odpowiednim momencie się odbic na balkon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam teraz problem z przesunięciem takiej dużej statuy w płonącym budynku. Mógłby mi ktoś pomóc co i jak.


PS: Szukałem już tego w wątku i nie znalazłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale krótka jak diabli >_< Wicie jak to jest, gdy się odlicza miesiące, tygodnie, dni, godziny, minuty <sic!> do premiery, a grę się przechodzi za jednym posiedzeniem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiemy :) ALe przynajmniej można ją przechodzic wiele razy. Ja same dwa trony przeszedłem 7 razy. 2 razy na najłatwiejszym, 2 na średnim i 3 na hardzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, chyba, to nie jest najbardziej wymagająca gra. Potrzeba 1 GHz procesor i 256 mb ramu, a kart grafiki 64 mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 19:59, kamceg napisał:

Tak, chyba, to nie jest najbardziej wymagająca gra. Potrzeba 1 GHz procesor i 256 mb ramu,
a kart grafiki 64 mb.

aha dzienx ale na zalecane to chyba mniej więcej równo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:00, Ari Zmc napisał:

> Tak, chyba, to nie jest najbardziej wymagająca gra. Potrzeba 1 GHz procesor i 256 mb ramu,

> a kart grafiki 64 mb.
aha dzienx ale na zalecane to chyba mniej więcej równo :D

Grafika i ram starczy nie wiem tylko jak z prockiem.Ja mam taką samą karte grafiki i grałem w detalach na maxa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 20:26, Warrior Within napisał:

> > Tak, chyba, to nie jest najbardziej wymagająca gra. Potrzeba 1 GHz procesor i 256
mb ramu,
>
> > a kart grafiki 64 mb.
> aha dzienx ale na zalecane to chyba mniej więcej równo :D
Grafika i ram starczy nie wiem tylko jak z prockiem.Ja mam taką samą karte grafiki i grałem
w detalach na maxa.

aha na stronce jednej sprawdzałem było napisane że na max raczej pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować