Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Oddawać grę z powodu opakowania.... W każdym razie jeśli kupiłeś grę na aukcji to musisz się dogadać z osobą od której to kupiłeś. CDP nie ma tu wiele do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2007 o 21:08, lampak napisał:

Oddawać grę z powodu opakowania.... W każdym razie jeśli kupiłeś grę na aukcji to musisz się
dogadać z osobą od której to kupiłeś. CDP nie ma tu wiele do gadania.


Nie z powodu opakowania, tylko z powodu wydania. to tak jakbys zamiast W pudelku dostal w kopercie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.03.2007 o 09:52, NyGgA MiLy napisał:

Spytam się w tym temacie.Czy po premierze TDU(7 kwiecień)będę mógł za wysyłke jeszcze zapłacić
wirtualnymi pieniędzmi?

Raczej będziesz mógł, zwykle trochę czasu po premierze można jeszcze zapłacić wPLN-ami za wysyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj rano zamowilem gierki kurierem. dzis od rana jest status "pakowanie". czy jutro paka do mnie dojdzie?? bo jak zamawialem wczesniej to z tego co pamietam nie pakowano paczki 25 godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:04, ProHacker napisał:

Co za różnica pomiędzy białym a czarnym wydaniem NWN 2?


kolor, czarna wersja jest czarnych charakterów, a biała dla dobrych, ale w grze to nic nie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:19, com5 napisał:

kolor, czarna wersja jest czarnych charakterów, a biała dla dobrych, ale w grze to nic nie
zmienia

Aha już rozumiem. Dzięki. A i zapraszam na mój sajt :P jest on trochę filozoficzny że tak to ujmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 13:47, alhamabar napisał:

jak rozwijają się rozmowy w sprawie wydania baldurs gate i icewind dale?


JEST PRZEŁOM! jeszcze bardzo malutki, ale idzie w bardzo dobry kierunku, można powiedzieć, ,że metoda wolnego ale systematycznego drazenia Atari przynosi pierwsze wyniki. Chwilo nic wiecej nie zdradze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:58, migem napisał:

> jak rozwijają się rozmowy w sprawie wydania baldurs gate i icewind dale?
JEST PRZEŁOM!


a Planescape? proszę, powiedz, że jeszcze jest szansa, żebym wszedł w posiadanie tej cudnej gierki wydanej w nowiutkim, błyszczącym opakowaniu... ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, jak ID i BG to i PT ;-) Ci sami twórcy, więc o prawa do tej gry też będzie walka :-)

@migem, dobrze słyszeć, że coś idzie do przodu w tym temacie, kasa na wersje exclusive Sagi Infinity czeka na moim koncie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 20:03, Mistic napisał:

Wiesz, jak ID i BG to i PT ;-) Ci sami twórcy, więc o prawa do tej gry też będzie walka :-)


no właściwie... - ale zawsze coś może pójść po przysłowiowym ''nie tak''. więc lepiej się upewnić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 20:06, Mistic napisał:

Hah, coś by spróbowało pójść nie tak i nie dostałbym Sagi Infinity w wypasionej edycji? To
poleciałyby głowy ^^


ach, już sobie wyobrażam, jak w wakacje robię sobie tygodniową przebieżkę (24/7 godzin grania) po wszystkich grach robionych na Infinity :]
nie chcę wiedzieć, jak będzie wyglądał mój pokój po takim ''melanżu''... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:58, migem napisał:

> jak rozwijają się rozmowy w sprawie wydania baldurs gate i icewind dale?

JEST PRZEŁOM! jeszcze bardzo malutki, ale idzie w bardzo dobry kierunku, można powiedzieć,
,że metoda wolnego ale systematycznego drazenia Atari przynosi pierwsze wyniki. Chwilo nic
wiecej nie zdradze ...


Tylko mi spróbujcie Tormenta pominąć ;). Mam nadzieje że o tej grze też rozmawiacie z Atari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 19:58, migem napisał:

JEST PRZEŁOM! jeszcze bardzo malutki, ale idzie w bardzo dobry kierunku, można powiedzieć,
,że metoda wolnego ale systematycznego drazenia Atari przynosi pierwsze wyniki. Chwilo nic
wiecej nie zdradze ...

Co do Total War to ja poproszę Total War Eras już z: Shogunem+Mongolian, Medieval+Viking, Rome+Babarian, Medieval II + Kingdoms - ponieważ Kingdoms ma wyjść na jesień, to już lepiej wydać pełną Sagę - pełniastą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować