Zaloguj się, aby obserwować  
Kukowsky

Migem - Lud Cię potrzebuje! (Temat dla wszystkich chcących zapytać się o coś biednego kierownika działu gier PC)

850 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 13:07, Be-Yacz napisał:

Hello, wiadomo już coś na temat Tormenta?? :)


Wiadomo:) stay tuned na wiadonosc juz wkrotce info i raczej bedzie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 12:25, PioMrex napisał:

> Total War Eras możesz się spodziewac jeszcze na pewno przed swietami BN tego roku :)
Dzięki Ci! Ty żyjesz :D


ugh ledwie WIedzmin mnie troche przycisnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 13:35, migem napisał:

stay tuned na wiadonosc juz wkrotce info i raczej bedzie dobre.


Mordo ty moja! Teraz tylko czekamy na wielką Infinity Saga! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 13:36, migem napisał:

ciach


No to jak żyjesz, to może odpowiesz na moje pytanie. :D

Jak to jest z grami od Ubisoftu? Część z nich macie Wy, a część Cenega. Od czego to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 13:35, migem napisał:

nie bedzie ;)

bleeeee :P
I znów nic nie wiem/nie rozumiem, hehehe :D

Przy okazji zapytam o inne sagi:
2)Saga Worms 2D+3D
3)Saga Silent Hill (wszystko; konsolowe jako obrazy do emulatorów)
4)Może sagę Final Fantasy (jak wyżej części konsolowe jako obrazy do emulatorów), mniami.... :D

No i najbardziej mnie niepokojąca:
5)Settlers (1÷4 +Dziedzictwo+II 10th anniversary) z dodatkami
Wiadomo, nie wydacie najnowszej części, ale czy jest jeszcze możliwość wydania tu wspomnianej kompilacji, części, które obecnie są w Waszym posiadaniu/sprzedaży, Nie wszystkie sagi muszą być w XKgold (już prędzej w Złotej Kolekcji, bo tam cena nie jest stała i moglibyście ją dostosować do zawartości, tak aby nie ucierpiała), bardzo mi zależy na porządnym wydaniu z drzewkami, w jednolitym wydaniu kolekcjonerskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 13:41, Dark Demon napisał:

Jak to jest z grami od Ubisoftu? Część z nich macie Wy, a część Cenega. Od czego to zależy?


Od UbiSoftu i jego ploityki wydawniczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo coś na temat specjalnego wydania HoMM (bodajże Heroes of Might and Magic Complete), które planuje wydać Ubisoft jeszcze prawdopodobnie w listopadzie? Czy będzie spolszczone, ile by kosztowało itp.?

http://www.h5.acidcave.net/Aimg/HVCE1.jpg
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,36154;core.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 14:09, Invin napisał:

A wiadomo coś na temat specjalnego wydania HoMM (bodajże Heroes of Might and Magic Complete),
które planuje wydać Ubisoft jeszcze prawdopodobnie w listopadzie? Czy będzie spolszczone, ile
by kosztowało itp.?

http://www.h5.acidcave.net/Aimg/HVCE1.jpg
http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,36154;core.html


oj mysle ze byloby nie ludzkie nie wydac takiego cudenka w Polsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będą nowe gry z EKN ?? Czekam na Full Spectrum Warriora Ten Hummers. Akna mówiła że powinien być wkrótce. Może ty wiesz coś więcej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:05, migem napisał:

> http://www.h5.acidcave.net/Aimg/HVCE1.jpg
> http://gry.wp.pl/filtr;0,0;x;nowinki,10,36154;core.html

oj mysle ze byloby nie ludzkie nie wydac takiego cudenka w Polsce:)

Dziękuję Ci za to info i oby wam się udało to wydać - będę teraz czatować na gram.pl bo pewnie będzie mało egzemplarzy :). To by było dopiero coś na moją półkę takie wydanie :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.10.2007 o 13:05, migem napisał:

oj mysle ze byloby nie ludzkie nie wydac takiego cudenka w Polsce:)


Bardzo miło, tylko w takim razie zakup Dzikich Hord w tej chwili staje pod znakiem zapytania. ;)

Już ostatnie pytanie: Jakie przewidujesz opóźnienie wydania polskiego w stosunku do zagranicznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że dyskutujesz w temacie o Wiedźminie, ale mam nadzieję, że nie zapomnisz też o nas. Swoich wiernych wyznawcach. :-)

Czy jeśli te dobre wieści, oznaczają powrót PT do serii to czy można liczyć na reedycje w XKG? Z wycofaną niby Sagą F? I bedzie Saga Infinity porządna? Proszę, proszę, proszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:23, Mistic napisał:

Widzę, że dyskutujesz w temacie o Wiedźminie, ale mam nadzieję, że nie zapomnisz też o nas.
Swoich wiernych wyznawcach. :-)

Czy jeśli te dobre wieści, oznaczają powrót PT do serii to czy można liczyć na reedycje w XKG?
Z wycofaną niby Sagą F? I bedzie Saga Infinity porządna? Proszę, proszę, proszę?


PT jest juz bardzo bliska i pewna perspektywa w XKN jako pojedynczy produkt, co do sagi Infity jeszcze nie wiem,
ale juz nie dlugo dam znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:35, migem napisał:

PT jest juz bardzo bliska i pewna perspektywa w XKN jako pojedynczy produkt, co do sagi Infity
jeszcze nie wiem, ale juz nie dlugo dam znac:)


XKN? Torment się nadaje tylko i wyłącznie do XKG. Jak BG i IWD się tam znalazły, to dlaczego PT miałoby tam nie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:36, Klimos napisał:

XKN? Torment się nadaje tylko i wyłącznie do XKG. Jak BG i IWD się tam znalazły, to dlaczego
PT miałoby tam nie być?

Argumentem za XKN jest to, że już kiedyś PT kosztował 19,90, więc czemu miałby teraz być droższy.
Myślę, ze zasługuje na wyróżnienie i wsadzenie do XKG. I tak nie kupię, bo mam premierówkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 20:36, Klimos napisał:

XKN? Torment się nadaje tylko i wyłącznie do XKG. Jak BG i IWD się tam znalazły, to dlaczego
PT miałoby tam nie być?

W XKG są gry składające się z kilku części, a PT jest pojedynczym tytułem, bez sequeli i dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Pana Migema. Zdaję sobie sprawę, że obecnie w CDP jest nie mało zamieszania i emocji związanych z premierą Wiedźmina, i pewnie nowe projekty muszą poczekać, ale chciałem nawiązać do mojego posta sprzed kilku miesięcy nt. nowej serii (która to już będzie ;) jednak z mojego punktu widzenia potrzebnej. Wiadomo, że obecne serie gier skierowane są raczej do ogółu graczy - ewentualnie mniej lub bardziej zamożnych. Mój pomysł dotyczył serii umożliwiającej "wskrzeszenie" starych dobrych tytułów, a było ich, choćby pod koniec lat ''90 naprawdę wiele. Seria ta skierowana byłaby raczej do starszych, sentymentalnych graczy, jakimś cudem nie posiadających naprawdę interesujących tytułów, których obecnie na próżno szukać w sklepach, czy liczyć, że wylądują w jakimś czasopiśmie. Jej cena pewnie nie mogłaby być za wysoka (pewnie z 9,99 zł - za 10 zl już nie warto ;) Przechodząc zaś do konkretów, czyli tytułów, myślę, że bez problemu znalazłoby się w niej miejsce dla np. Dungeon Keeper''a 2, Sacrafice, czy niektórych tytułów z czasów pierwszej edycji XK. Wiem, że była już podobna seria, jednak zarówno tytuły - vide "Millenium Racer" jak i wykonanie (tańsza seria nie musi zaraz oznaczać rażących kolorami pudełek, mogłoby być stonowanego) - pozostawiały wiele do życzenia. Oczywiście niema co tu liczyć na nakłady porównywalne do wiedźmina, a w związku z tym kolosalne zyski. Można za to liczyć na wdzięczność przynajmniej części starszych (bo dla większości młodych zaporą będzie "strasząca" grafika) graczy. Na koniec pozwolę sobie na dający mi do myślenia cytat pochodzący z odpowiedzi Akne na mojego posta: "Hmm... Nasz klient, nasz pan :)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować