Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 24.10.2007 o 23:38, piero92 napisał:

I jeszcze jedno zdjęcie bo się nie zmieściło w tamtym poście :)


O, te tytuły stojące na regale (?) świetnie się prezentują :D Podoba mi się miejsce i sposób ich ułożenia :P

Dnia 24.10.2007 o 23:38, piero92 napisał:

GoRo-H2o


Rzeczywiście wyselekcjonowana, bo tytuły są same z ''górnej półki'' no i świeżutki Wiedźmin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 15:50, tomas92 napisał:

Dawno nie aktualizowałem swojej kolekcji, więc dodam parę zdjęć (sory za jakość, robione komórką).
Aha, na 3 zdjęciu mój najnowszy "kąsek" :D

No super kolekcja i do tego wiedźmin no no no.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 18:24, lewak napisał:

To moje dwa nowe nabytki. Nie podaję samego składu Wiedźmina - każdy już wie na pamięć, co
się w nim znajduje. :)

Gratuluje zakupów, masz racje skład Wiedźmina wszyscy znają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No na dwóch pierwszych zdjęciach nic ciekawego no może, a ten trzeci .... eh no normalnie coraz więcej ludzi ma Wiedźmina a ciekawe kiedy to ja będę mięć go, oh bym zapomniał gratuluje zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 11:03, ZjemCieTak napisał:

Hm, co możesz powiedzieć o Medieval II Kingdoms? Warte tych pieniędzy? Bo podstawkę mam, bardzo
mi się podobała, a dodatek też ma fajne recenzje. Czy naprawdę warto kupić?


Ja się skusiłem i nie żałuję tych pieniędzy. Gierka daje bardziej wyogólnione miejsce i czas akcjii oraz jakiś klimacik dodatkowy (teraz gram w kampanię krzyżakami i fajny jest motyw np. z łowcami pogan) co daje wiele na plusie dla gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:29, Beliar-13 napisał:

Ostatnio doszedł do mnie (a jakże) Wiedźmin. No i daje jeszcze zdjęcie mojej całej kolekcji.


Super kolekcja!!
PS.Ten Dungeon Siegde 2 to jest czarna edycja?? To co na gram.pl po 20zł było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:29, Beliar-13 napisał:

Ostatnio doszedł do mnie (a jakże) Wiedźmin. No i daje jeszcze zdjęcie mojej całej kolekcji.


No no bardzo ładne pudełko tego Wiedźmina ;) , kolekcja też bardzo ładna , dużo porządnych tytułów . Ale wiecie co mnie gryzie , te pudełko, Mogło by być pokryty ten znak Witcher fosforem , i by fajnie w nocy świeciło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jasna cholera. Normalnie Wiedźmin atakuje. Ale CDP na tym zarobi. W sumie nie razi mnie to, bo jak dobra gra to dlaczego jej nie kupić? Sam chętnie bym się przekonał czy Wiedźmin taką jest. Ale poczekam na nowego kompa. No i gratuluję wszystkim co mają/będą mieć Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:29, Beliar-13 napisał:

Ostatnio doszedł do mnie (a jakże) Wiedźmin. No i daje jeszcze zdjęcie mojej całej kolekcji.



ładna kolekcja gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:35, Zagul napisał:

> Ostatnio doszedł do mnie (a jakże) Wiedźmin. No i daje jeszcze zdjęcie mojej całej kolekcji.

>
>
Super kolekcja!!
PS.Ten Dungeon Siegde 2 to jest czarna edycja?? To co na gram.pl po 20zł było?


Dungeon Siege 2 kupiłem jak była promocja za 20 zł. Opłacało się, w środku jest jeszcze poradnik i jakieś dodatkowe płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To i ja dodam coś od siebie ;-)


1.Nowy nabytek, wiedźmin ;-)

2.Niecała kolekcja. Bo brakuje m.in. Delta force: Extreme.
(Od lewej: Kroniki Riddicka: Ucieczka z Butcher Bay[czy coś takiego :-P], Saga fallout,
Piraci z karaibów, Saga Heroes of magic and magic I-III, Gothic, Gothic II, Gothic II: Noc Kruka,
Saga Baldur''s Gate, The Sims[coś tam], Rayman3: Hoodlum Havoc, Wiedźmin, STALKER, Jade Empire, JTF, AUGUSTUS: W służbie Cezara, Test Drive Unlimited, The Sims2, Battlefield1942: Antologia, Age of Empires I).

20071025211749

20071025211853

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście ludzie bardzo sie cieszą wiedźminem ja zresztą swoje pudełko oglądam godzinkę dziennie ale po co przy każdej relacji fotograficznej ze stanu gierek prawie każdy daje osobną fotkę na kolekcje która każdy zna na pamięć (chodzi o wiedźmina).


Pozdrawiam! mam nadzieje że ten post nie zostanie źle zrozumiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Augustus, to byla jedna z pierwszych moich gier. A pierwsza, z Etui ;-) Wiec się cieszyłem ;-) A szczerze gra niezbyt mi się podoba... Do teraz nie przeszedłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się