Evil_Khan

KOLEKCJE GIER - ZDJĘCIA!

30593 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2009 o 13:46, DoomnY napisał:

> Skąd masz Angielską wersje? Bo to ENG prawda?
> Ja na Allegro znaleźć nie mogę :/

Z Allegro :D
100zł, nówka, w folii, oryginalny dubbing super



Sorry za Off-Topic, ale są w Allegro dobre i tanie sklepy z grami, które wysyłają tez za granice? Jest tez tam możliwość zaplaczic przez PayPal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto moja kolekcja zbierana razem z bratem. Na pierwszym zdjęciu jest najnowszy update, a obok cała kolekcja. Komentarze będą mile widziane :)

michas93

20090728174104

20090728174116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 13:52, SegaPL napisał:

Sorry za Off-Topic, ale są w Allegro dobre i tanie sklepy z grami, które wysyłają tez
za granice? Jest tez tam możliwość zaplaczic przez PayPal?


Są takie sklepy, wystarczy poszukać. Allegro nie obsługuje PayPal, bo to konkurencja dla ich Płatności Allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2009 o 17:44, michas93 napisał:

A oto moja kolekcja zbierana razem z bratem. Na pierwszym zdjęciu jest najnowszy update,
a obok cała kolekcja. Komentarze będą mile widziane :)


Będę złośliwy :P
Kolekcje PC nie robią już takiego wrażenia jak kiedyś. Są zbyt... pospolite :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 09:51, kaczek93 napisał:

kaczek93
mały ale wielki update


Gra wielka, ot co. Ja teraz mam zamiar przejść drugi raz Tomem tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 11:52, Kraju napisał:

Gra wielka, ot co. Ja teraz mam zamiar przejść drugi raz Tomem tym razem.

Wielka? Z której strony? Toz to zwykły średniak z kiepską fabułą - no chyba że jesteście tacy patrioci i wychwalacie ją bo Polska, ale wilka gra to coś więcej niż proste strzelanie bez fabuły i nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi to osoba która nie grała w grę, ani najprawdopodobniej jest z lekka głupia, bo nawet nie czyta recek a się wypowiada (wybacz Kaucz, taka prawda). Gra jest bardzo dobra, a fabuła to bardzo mocny element gry. Więc nie gadaj o grze, w którą nie grałeś, bo się nie znasz i tyle, o. Po za tym wychwalasz, również strzelaniny które są takie sobie, bo nie mają nowości jak właśnie Killzone 2. Zwykła strzelanina, więc od razu średniak. A jednak nie. Ale dla mnie już nie jesteś autorytetem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 12:36, LittleBigLegend napisał:

> Gra wielka, ot co. Ja teraz mam zamiar przejść drugi raz Tomem tym razem.
Wielka? Z której strony? Toz to zwykły średniak z kiepską fabułą - no chyba że jesteście
tacy patrioci i wychwalacie ją bo Polska, ale wilka gra to coś więcej niż proste strzelanie
bez fabuły i nowości.


Odrazu zaznaczam że patriotą nie jestem. CoJ: WK kupiłem bo jedynka mi sie bardzo podobała. A fabuła jest całkiem niezła i sprawnie splata sie z fabułą części pierwszej. Już wole to niż przechwalanego do granic możliwości wiedźmina. A to że grę (CoJ) zrobili polacy to mnie akurat mało obchodzi. Zauważ że gra sprzedaje sie świetnie i to nie tylko w polsce co już o czymś świadczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 12:40, Kraju napisał:

Mówi to osoba która nie grała w grę, ani najprawdopodobniej jest z lekka głupia, bo nawet
nie czyta recek a się wypowiada (wybacz Kaucz, taka prawda). Gra jest bardzo dobra, a
fabuła to bardzo mocny element gry. Więc nie gadaj o grze, w którą nie grałeś, bo się
nie znasz i tyle, o. Po za tym wychwalasz, również strzelaniny które są takie sobie,
bo nie mają nowości jak właśnie Killzone 2. Zwykła strzelanina, więc od razu średniak.
A jednak nie. Ale dla mnie już nie jesteś autorytetem. :D

Czemu na mnie naskakujesz? Nie sprowokowałem cię a ty mnie w przenośni obrażasz. Nazywanie tytułu, który niedawno się ukazał i niczym nie zachwycił jest z lekka przegięciem. I nie wiem czemu wtrącasz tu takie tytuły jak K2 - przecież nie o nim mowa? Ja się dobrze bawię i nie nazywam go wielkim. Skąd w ogóle wiesz ze w ten tytuł nie grałem - a no tak jestem zamknięty i nie mam znajomych - sory kraju ale gadasz głupoty i do moich słów nie możesz się ustosunkować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste strzelanie? Więc 3 tryby koncentracji i nowy system korzystania z osłon nie istnieją? Kiepska fabuła? Cóż, może nie zachwyca, ale wciąga i słaba nie jest na pewno. O nowościach już wspomniałem, nie wiem, czy gdzieś to było, ale ja nie spotkałem się także z misjami pobocznymi [i ogólnie takimi wolnymi momentami] i jazdą konną w FPS''ach. Poza tym, wpierw zagraj nim ocenisz. To, że FPS''y Cię znudziły, nie znaczy, że wszystkie są słabe. Nie twierdzę, że CoJ: WK to wielki hit - ale bardzo dobry jest już na pewno. O czym zresztą świadczy średnia na GR oscylująca ciut poniżej 80%. I nie powiem, żeby jechanie po grze w którą się nie grało nie było prowokacyjne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kurier przyjechał. Paczki z Cenegi [BiA] i 3kropek. Cenega mnie w konia zrobiła - zamówiłem grę w ich sklepie tylko dlatego, iż miałem dostać darmową koszulkę. A tu ni ma... Cóż, mail poszedł, jak nie odpowiedzą, mamy na szczęście na forum Natanadlera. ;) Do tego dojdzie jeszcze jedna paczuszka z wirtusa [przynajmniej taką mam nadzieję, bo jeszcze nie wysłali...]. Potem tylko jesienne i wiosenne must-have''y [Mafia, AC, MW, DA itd.] i zbieram na nowego PC.

EDIT: Sorry za dwa posty.
JayL

20090729141839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 14:18, JayL napisał:

Właśnie kurier przyjechał. Paczki z Cenegi [BiA] i 3kropek. Cenega mnie w konia zrobiła
- zamówiłem grę w ich sklepie tylko dlatego, iż miałem dostać darmową koszulkę. A tu
ni ma... Cóż, mail poszedł, jak nie odpowiedzą, mamy na szczęście na forum Natanadlera.
;) Do tego dojdzie jeszcze jedna paczuszka z wirtusa [przynajmniej taką mam nadzieję,
bo jeszcze nie wysłali...]. Potem tylko jesienne i wiosenne must-have''y [Mafia, AC,
MW, DA itd.] i zbieram na nowego PC.

EDIT: Sorry za dwa posty.
JayL


Łoho! Spory update. Praktycznie same niezłe tytuły. Czy ty nie kupujesz czasem za dużo gier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i za dużo, ale to silniejsze ode mnie. :D A jeszcze gier z poprzedniego update''u wszystkich nie skończyłem - NWN''y, Syndykat i dwa pierwsze Splinter Cell''e wciąż czekają na swoją kolej. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisałem wcześniej -skąd wiecie ze nie grałem w ten tytuł - właśnie ze grałem, choć krótko - za to 1 część mam do teraz. Co do trybu koncentracji to żadna nowość - zwykły bullet time no i do tego rozwinięcie idei z pierwszej części. Ja nie pisze ze ta gra jest zła - bo jest dobra 6/10, 7/10 , chodzi mi o to że po prostu dwie osoby nazwały tą grę "wielką" a przecież taką nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bambadil

Mały update ;)
Obliviona (był w folii) kupiłem za 50zł. na allegro od pewnego forumowicza ;)
Anno też kupiłem na allegro (249zł. + koszt wysyłki) ;)

20090729152355

20090729152442

20090729152509

20090729153124

20090729153129

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Cóż, mail poszedł, jak nie odpowiedzą, mamy na szczęście na forum Natanadlera.

Dnia 29.07.2009 o 14:18, JayL napisał:

;)


Obawiam się że będziesz musiał poczekać na odpowiedź na maila. Z tego co mi wiadomo to Natanadler nie pracuje już w sklepie Cenegi. A w Broothers in Arms; HH już grałeś? Jeśli tak to czy jest to gra godna uwagi. Zaznaczam przy tym, że część pierwsza niezbyt przypadła mi do gustu, bo na dłuższą metę rozgrywka tam była nudna i do bólu schematyczna.



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się