Zaloguj się, aby obserwować  
Piotrek_K

Konkurs na Najładniejsze Wizytówki i Gramsajty!!!

6998 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2008 o 19:50, KŁEJK napisał:

Hm ... "dziwna" ? Owszem było mało uczestników i była to edycja specjalna ale nie bardzo

Głosy nie zostały oddane według moich prognoz. To taka moja opinia. Poza tym, w tyle osób to nie można było się spodziewać porządnej rywalizacji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i jak tu Was nie lubić :przytula: Miałem dzisiaj podły dzień, wchodzę na forum i taki prezent :D Nie ma to jak garść pozytywnej energii !! :]

Bardzo dziękuję za głosy, gdyż się w ogóle nie spodziewałem takiego obrotu sprawy i gratuluję oprócz Lesz3yka i KŁEJKA także pozostałym osobom biorącym udział w edycji specjalnej, bo gdyby nie Wy to by jej nie było :tak:

Mam nadzieję, że w kolejnej weźmie udział więcej osób. Ja osobiście stawiam na tematykę przyszłości - począwszy od cyberpunku po postnuclear i inne.. Ale myślę, że to za jakieś 2-3 miechy co?

Jeszcze raz gratuluję i pozdrawiam,
pit :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następna edycja będzie edycją normalną czy specjalną ? A jeśli specjalną jaka będzie tematyka ? I czy można gdzieś składać propozycje tematyki ES ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2008 o 12:34, KŁEJK napisał:

Następna edycja będzie edycją normalną czy specjalną ? A jeśli specjalną jaka będzie
tematyka ? I czy można gdzieś składać propozycje tematyki ES ?


Edycje Specjalne odbywają się co 5 edycji, także kolejna będzie już zwykła. Następna ES będzie więc już w przyszłym roku. Głosowanie nad tematyką zorganizujemy już nieco wcześniej, bo poprzednia była zorganizowana spontanicznie ;)


Uprzedzając pytania: kolejna (zwykła) edycja odbędzie się 17 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zacząłem organizować swojego nieużywanego od roku chyba gramsajta i mam jedno pytanie- jak mogę dodać/ zmienić jego tagi? I czy da się wyszukiwać osoby po tagu przez siebie wybranym, a nie z tych, co są w tag cloud na http://ja.gram.pl/ ?
Z góry dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:11, zegosz napisał:

Właśnie zacząłem organizować swojego nieużywanego od roku chyba gramsajta i mam jedno pytanie- jak mogę dodać/ zmienić jego tagi? I czy da się wyszukiwać osoby po tagu przez siebie wybranym, a nie z tych, co są w tag cloud na http://ja.gram.pl/ ? Z góry dzięki za odpowiedź :)


Tagi zmieniasz w Wyglądzie i ustawieniach w dziale Ustawienia. Natomiast sprawa z wyszukiwaniem osób poprzez konkretne tagi jest nieco bardziej kłopotliwa - należy wszystko wykonać wewnątrz własnego sajta, tj. ustawić sobie pożądany tag i to za jego pomocą rozpocząć poszukiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, jestem to na gram.pl nowy. Zachęcił mnie waśnie gramsajt. Czy moglibyście wejść i zobaczyć go? Jest na razie w produkcji, ale proszę was - wejdźcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2008 o 13:42, żółwiu22 napisał:

Hej, jestem to na gram.pl nowy. Zachęcił mnie waśnie gramsajt. Czy moglibyście wejść
i zobaczyć go? Jest na razie w produkcji, ale proszę was - wejdźcie!

Widzisz może w temacie "Zareklamuj swój gramsajt" ? ... Tak myślałem. Wiec skoro już jesteś nowy zapoznaj się z pewnymi panującymi tu regułami - reklamowanie swojego geesa nie jest motywem przewodnim tego tematu tak samo jak i całego forum...powiem wręcz, że jest to "niemile" widziane coby nie używać mocniejszych wyrażeń.
btw. skusiłem się i jednak wszedłem na twoją stronę - problem polega na tym, że masz standardowy layout o wielki Picasso, zrób coś swojego a można będzie to ocenić. Choćby na poziomie Heterko.
Danke, spasiba, thanks, gracias, arigato za oglądalność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... Edycja miała być dziś, a nie ma. Dzień się co prawda jeszcze nie skończył,ale czekam na tą edycję od paru tygodni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

***************EDYCJA XXVI (61)***************


Małe przypomnienie:
- Regulamin Konkursu (przeczytać koniecznie!) znajdziecie tutaj => http://ja.gram.pl/gramsajty/1 W przypadku wątpliwości dot. któregoś punktu proszę o zgłoszenie ich na forum.
- Jest to kolejna Edycja zwykła, więc "temat przewodni" gramsajta zależy wyłącznie od Was
- Aby zgłosić swój udział w konkursie należy umieścić na forum post informujący o zakończeniu prac na gramsajcie, który powinien zawierać nick uczestnika oraz jego mail i screen z GSa.


********** Kalendarium **********
17 - 23 XI: zgłaszanie się do Konkursu i Edycja GSa
24 - 26 XI: Głosowanie
27/28 XI: Ogłoszenie wyników


Życzę powodzenia.

Przepraszam za spóźnienie... Pewne sytuacje zmusiły mnie do tego... W każdym razie przedłużyłem czas zgłaszania się do konkursu o jeden dzień.

Edycję uważam za rozpoczętą.
****************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2008 o 20:24, Kaucz napisał:

Widzę mało osób jak na razie ;)


Wstrzymaj się z osądem. Ja póki co nad layem myślę, ale nie mam bardzo czasu i natchnienia, może w weekend coś stworzę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować