Zaloguj się, aby obserwować  
Pediator

Gothic - Mroczne Tajemnice

3633 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2008 o 12:46, Karanthir666 napisał:

Uwaga. Poszukuję kilku ludzi do nagrania dubbingu. Próbki ślijcie na poziomkaz@gmail.com


przecież ponoć wszystko było nagrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 10:06, pendejo napisał:

przecież ponoć wszystko było nagrane?


Nie miej nadziei bo ten projekt i tak nie wypali... Za długo to trwa więc trzeba się cieszyć MT bez dubbingu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2008 o 10:38, wdowiakm napisał:


Nie miej nadziei bo ten projekt i tak nie wypali... Za długo to trwa więc trzeba się
cieszyć MT bez dubbingu...


nie mam nadziei już od długiego czasu, po prostu mnie dziwią pewne nieścisłości modderów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 13:57, Karanthir666 napisał:

Jak proszę o pomoc w nagrywaniu, to chyba jest jeszcze co nagrywać prawda? Ale jak nikt
nie chce pomagać, to nie. Znajdę gdzieś indziej dubbingerów.



no dobra mogę spróbować swoich sił ;] kontakt marcinsud@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał, że były nagrane wszystkie kwestie. Owszem były, ale kilka umknęło uwadze i w międzyczasie doszły nowe. A osoby które je nagrywały zignorowały sprawę więc postanowiono, że trzeba nagrać od nowa postacie z brakującymi dialogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2008 o 20:31, Karanthir666 napisał:

Ktoś napisał, że były nagrane wszystkie kwestie. Owszem były, ale kilka umknęło uwadze
i w międzyczasie doszły nowe. A osoby które je nagrywały zignorowały sprawę więc postanowiono,
że trzeba nagrać od nowa postacie z brakującymi dialogami.

Nie mogeę się doczekać całego gothica mroczne tajemnice ze wszystkimi postaciami z głosem, nagraliście już coś czy nie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 19:37, rafo21 napisał:

ej , mam pytanie, chce zainstalowac gre i jak wybieram folder to nie ma opcji klikniecia
dalej mieliscie taki błąd?

Ja miałem taki chwilowy błąd, ale trochę odczekałem i była już dostępna ta opcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 19:46, rafo21 napisał:

POWIEDZCIE prosze!!!!!!!!!!!!!


próbuj do upadłego a jak nie pomoze ściagnij jeszcze raz i dlaej próbuj, mnie też nie chciało tak samo ruszyć...i jeszcze jedno - playerkita masz prawda? bo bez niego tez nie pograsz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 19:46, rafo21 napisał:

POWIEDZCIE prosze!!!!!!!!!!!!!

Ogólnie zaznacz wybrany folder tam gdzie chcesz instalować potem zobacz czy ci dalej wyświetli jeśli nie to trochę odczekaj wtedy powinno działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 19:46, rafo21 napisał:

POWIEDZCIE prosze!!!!!!!!!!!!!

Właśnie zapomniałem tak będzie ci potrzebny playerkit którego po instalacji moda będziesz musiał zainstalować ten właśnie playerkit znajdziesz go już w folderze instalacyjnym na dysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:41, rafo21 napisał:

ale własnie ten player kit z dyku ( instalator nie działa ! nie chce sie wysmietlic DALEJ


"3. Instalacja moda

- instalujemy PlayerKita 1.08k do folderu z grą, domyślnie C:\Program Files\Piranha Bytes\Gothic.

- instalujemy dany mod (w tym przypadku MT) do folderu z grą, domyślny folder podany został wyżej."

Wydaje mi sie, że czytałeś to, ale... najpierw zainstaluj kita, a dopiero pozniej MT ;)

Kolejność ma znaczenie :)


P.S. i nie zasypuj forum tematami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:41, rafo21 napisał:

ale własnie ten player kit z dyku ( instalator nie działa ! nie chce sie wysmietlic DALEJ

Jak pamiętam to ja najpierw instalowałem MT do folderu zwykłego gothica potem z dysku instalowałem playerkita , sprubój jeszcze raz najlepiej odnistaluj całego gothica, potem ponownie zainstaluj zwykłego gothica, potem MT a następnie playerkita z folderu domyślnego do folderu domyślnego C:/piranha bytes/ i tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2008 o 20:41, rafo21 napisał:

ale własnie ten player kit z dyku ( instalator nie działa ! nie chce sie wysmietlic DALEJ

Oj zaciąłem się trochę poprostu z dysku tam gdzie jest mod zainstaluj tego playerkita i powinno ci wszystko chodzić jak zw zegarku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 12:48, neo45 napisał:

> ale własnie ten player kit z dyku ( instalator nie działa ! nie chce sie wysmietlic
DALEJ

Ja instalwalem najpierw player kit, potem mod.
Zreszta tak jak pisze na gorze tego tematu, zgodnie z punkzami. Mnie chadza bez pro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.11.2008 o 13:29, TICOCHONDRIUSS napisał:

> > ale własnie ten player kit z dyku ( instalator nie działa ! nie chce sie wysmietlic

> DALEJ
Ja instalwalem najpierw player kit, potem mod.
Zreszta tak jak pisze na gorze tego tematu, zgodnie z punkzami. Mnie chadza bez pro...

Ja zawsze na odwrót instalowałem, bo pożyczałem MT odrazu instalacje moda ,a jak już zainstalowałem moda, to wtedy na dysku gdzie był zainstalowany z tamtąd instalowałem playerkita domyślnie już instalował do gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować