Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kwietniowe wyróżnienie dla strony miesiąca!

19 postów w tym temacie

Spayki

Dopiero co świętowaliśmy rozpoczęcie 2007 roku, a tu dobijamy już niemal do końcówki marca. Niestety, czas płynie nieubłaganie. Są jednak plusy takiego stanu rzeczy – możemy przedstawić Wam kolejnego laureata nagrody przyznawanej najciekawszym witrynom wchodzącym w skład kolektywu gram.pl.

Przeczytaj cały tekst "Kwietniowe wyróżnienie dla strony miesiąca!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe.. chyba moja pierwsza stronka na jaką zajrzałem( z oficjalnych stron CDP). No cóż... gratuluję. Ciekawi mnie tylko co będzie jak zabraknie stron w kolektywie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zasłużone wyróżnienie .gratuluję świetnej strony.! Tak trzymać i piąć się wyżej . To jest nasza ulubiona gra. Muszę Maćka pilnować i go bardziej dowartościowywać ,bo jak mamy gorsze dni i czasem się nie zgadzamy, to odgraża się, że odejdzie do Heroesa.;) Ach co ja z nim mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadzenie literówek w newsie nie jest pro :P

Ale fajna szopka - przecież wiadomo, że po kolei każda strona będzie dostawała ten tytuł, a taki fanfary zdają mi się zbędne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zwycięzcą!
15 stronek w kolektywie trochę mało przez co ściganie się o stronę miesiąca jest trochę hmm dziwne wydaje mi się, że na każdego przyjdzie czas, a może się mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:13, pendejo napisał:

Gratuluję zwycięzcą!
15 stronek w kolektywie trochę mało przez co ściganie się o stronę miesiąca jest trochę hmm
dziwne wydaje mi się, że na każdego przyjdzie czas, a może się mylę?


Mylisz się, szykujemy specjalne atrak... Ups, przepraszam. Nic więcej powiedzieć nie mogę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:28, Spaykus napisał:

Mylisz się, szykujemy specjalne atrak... Ups, przepraszam. Nic więcej powiedzieć nie mogę ;)

hehe teraz chyba powinienem drążyć ten temat, więc pytanie: kiedy oczom moim ukażą się te "atrak..."?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:43, pendejo napisał:

hehe teraz chyba powinienem drążyć ten temat, więc pytanie: kiedy oczom moim ukażą się te "atrak..."?

Te co Wy piszecie? ;) Gratulujcie zwycięzcom :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2007 o 12:48, Kamil.i.Maciek napisał:

Te co Wy piszecie? ;) Gratulujcie zwycięzcom :))

ta już gratulowałem zwycięzcom teraz zauważyłem błąd w swoim poście wyżej, ach te włosy w oczach i w ogóle słownik ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, wreszcie się doczekaliśmy. :D Bardzo dziękuję wszystkim za gratulacje. Muszę przyznać, że takie wyróżnienie jeszcze bardziej zachęca do pracy, a że mam dzisiaj trochę wolnego czasu i coś do zrobienia... ;) Niedługo pewnie zauważycie na stronie taką małą sympatyczną rzecz. :)

Jeszcze raz wszystkim dziękuję i życzę miłego spędzania czasu na naszej stronie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stronka fajna :) Jedynie razi mnie jedna rzecz. Niby w jakim celu odnośniki w menu są jako GRAFIKA ? o.O

Pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale, ale dawno mnie na forum nie było więc: gratulacje Panowie:) Należało się za kupę dobrej roboty:) Tak trzymać, albo nie tak... rozwijać, żeby było jeszcze lepiej:) Dacie radę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować