AN0WN1M

Guild Wars 2 - Temat Ogólny

7250 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2012 o 00:29, Budo napisał:


Zastanawiam się jakie profesje craftingu wybrać da rangera... na pewno leatherworker,
a jako drugie albo huntsman, albo weaponsmith, nie wiem, którą z tych dwóch :/
W żarcie ani nic innego raczej nie będę się bawił.


Budo, imo patrz bardizje na rzeczy których nie da się zdobyć

-Legenary Crafting
każda profesja ma własne legendary skins których uwaga !!! nie można kupić!!!! tak Legendy crafty sątlyko dla tych co je robią, skiny mająwtedy wartosć wyjątkową
-Sigile
Sigile są juz dostępne od craftu na 10lvlu, na 15 można już cratować choćby Undead. Osobiście widziałem Sigile do kupna tylko za Tokeny z dungów i kosztowały sporo, do 25 nie widziałem u żadnego Karma Vendor

Nie lekceważ gotowania!!!
Cooking ma bardzo ciekawe crafty.. UWAGA COOKING UMOŻLIWIA craftowanie DYE!!! w tym RARE pomijam fakt że na 25lvu mozemy mieć jedzonko na +25precision, co jest imo tyle ile nawet za traity nie dostaniemy na tym lvlu. Pomijam fakt że bedą też Legendarne receptóry

Polecam też http://www.guildwars2guru.com/topic/51691-guide-to-choosing-your-crafting-disciplines/
Bardzo ładnie rozpisane co i jak/dla kogo + jak chcemy grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 10:23, Soniaczek87 napisał:

W dniu premiery GW2 będzie dostępny w Tesco za 159,99zł ;-)
W kolejne dni za 169,99 zł


Skąd masz takie info i czy we wszystkich placówkach w całym kraju, czy tylko Tesco Extra ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za linka. Widać craft w GW2 będzie o wiele bardziej opłacalny. Ekskluzywne zbroje mnie kupiły. Nie dość, że nie mogę zdecydować się na rasę i klasę to jeszcze od czego zacząć... WvW, PvP, PvE+craft... tyle contentu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wygląda sprawa z Hall of Monuments? Czy jeśli zacznę GW2 np. 3 dni po premierze to stracę te rzeczy? Bo wiem, że rezerwacja nicka z GW 1 jest ważna tylko przez dzień czy dwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2012 o 22:04, Ilona napisał:

> W dniu premiery GW2 będzie dostępny w Tesco za 159,99zł ;-)

Skąd masz takie info i czy we wszystkich placówkach w całym kraju, czy tylko Tesco Extra ?


Już znalazłam w gazetce Tesco 23.08 - 29.08.2012 Dla zainteresowanych daję link do gazetki (strona 16):

http://itesco.pl/pobierz/gazetki/26/26-oferta-tygodnia/hm-wa-ww-lodz-poz/online.swf

Na dzień dzisiejszy wychodzi na najbardziej atrakcyjną cenowo ofertę premierową jaką znam.
Niestety tylko w kilku wybranych hipermarketach Tesco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 02:31, Ilona napisał:

Niestety tylko w kilku wybranych hipermarketach Tesco.


Kurdebele, aż kusi, żeby specjalnie wybrać się do mieszkania do Poznania tylko po to, żeby w dniu premiery wejść do tego sklepu i kupić w takiej cenie to GW. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2012 o 04:30, Luigius napisał:

> Niestety tylko w kilku wybranych hipermarketach Tesco.

Kurdebele, aż kusi, żeby specjalnie wybrać się do mieszkania do Poznania tylko po to,
żeby w dniu premiery wejść do tego sklepu i kupić w takiej cenie to GW. xD


No w końcu jakaś korzyść z mieszkania w Poznaniu, po pracy sie wybiorę i mam tylko nadzieję, że jakiś egzemplarz dla mnie zostanie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się