Zaloguj się, aby obserwować  
UnionPacific

Rowan Atkinson - temat ogólny

11 postów w tym temacie

Zatem co sądzicie, o tym wspaniałym brytyjskim aktorze? Jak wiadomo posiada stajnię super samochodów. Wystąpił w wielu filmach i serialach komediowych. Wg. mnie najlepsze jego role były w: "Johnny English", "Czarna Żmija", kultowy serial "Jaś Fasola" i związane z nim "Jaś Fasola - Nadciąga totalny kataklizm", "Wakacje Jasia Fasoli", "Wszystko zostaje w rodzinie", "Cztery wesela i pogrzeb", "Wyścig szczurów". Co o nim sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 12:09, Madoc napisał:

ja go lubię. jako Johnny English był genialny :) i w ogóle mnie śmieszy


tak, zgadzam się przy tym filmie szło boki zrywać, szczególnie gdy twierdził że złodzieje nie mogli się dostać (na 100% jak mówił) pod ziemią, a za nim była wyrwa głęboka na 7m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, te wszystkie filmy i seriale chowają się (choć nie powiem "Black Adder" jest rewelacja. Ale to co on wyczynia na scenie...no po prostu cud, miód i orzeszki!
A z resztą sami zobaczcie...skecz "Niesamowity Jezus"... http://www.youtube.com/watch?v=fTzXJMU1sLc

Jakiś czas temu podesłałem ten skecz kumplowi, który był zaraz przed swoim ślubem... i jak się łatwo domyślić, podczas mszy była odczytywana właśnie ta ewangelia, którą Atkinson "troszeńkę" w tym skeczu przerobił - aż żałuję, że nie mogłem zobaczyć miny tego kumpla gdy ją odczytywano. Podobno bardzo trudno mu było zachować jako taką powagę z powodu skojarzeń z tym skeczem - generalnie o to mi właśnie chodziło na samym początku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ha miałem farta widzieć go w realu gościu jest normalny
Mówił że niektórzy ludzie myślą o nim tak jakim on jest na filmach, serialach, skeczach
to śmieszny aktor i fantastycznie gra idiotę a ten jego teddy (mis) to klasyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować