Zaloguj się, aby obserwować  
Be-Yacz

wPLN - czy ktoś z gram.pl wypowie sie na ten temat?

3 posty w tym temacie

Temat poruszany był już dziesiątki razy, lecz zdecydowałem sie poruszyć go ponownie w nowym temacie by w końcu wypowiedział sie ktoś z ekipy gram.pl. Ilekroć poruszałem temat np. w temacie poświęconym gram.pl nikt nie był łaskaw mi odpowiedzieć. Więc mam nadzieje, że teraz to sie zmieni.
Otóż wydaje mi sie, że każdy gracz, użytkownik gram.pl ma wPLN które sie kurzą i do niczego nie służą. Gadżetów jest mało, na gry mniej sie wydaje niż sie dostaje. Np. S.T.A.L.K.E.R. EK kosztuje 180zł a wPLN można wydać śmieszną sumke 20zł. To po co są te wPLN? Gry które oferujecie w ogromnej większości przypadków są dostępne po cenach gram.pl z użyciem wPLN w zwykłych sklepach MM bądz internetowych. Czy zamierzacie coś z tym zrobić? Czy cokolwiek jest w planach? Czy dostrzegacie problem? Oczekuje odpowiedzi ze strony gram.pl, ponieważ zignorowaliście temat wystarczająco ilość razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FYI:
Nikt nie odpowie - przynajmniej nie konkretnie.
wPLN to nie jest coś za darmo. To prosty zabieg marketingowy, który sprawia, że złożysz przedpremierowe zamówienie w gram.pl, a nie gdzie indziej. A wielki napis ''W srodku 50 zł na gry!'' przyciąga uwagę.
Zastanawiam, się kiedy przestanie się traktować CDP jako dobrego wujka, który cośtam dla nas robi i zacznie się widzieć w nim bezduszną machinę do zarabiania pieniędzy.
Powinno się skończyć ''no jak tam leci chłopaki, co z wPLN'', albo co gorsza ''Rozumiem, że chcecie mieć święta, więc poczekam na patcha, czy premierę jeszcze 3 tygodnie''. A wała. Jak firma ustala termin, to niech ''chłopaki'' tłuką po nocach.

Swoją drogą wartoby się przyjrzeć jak wyglądają wPLN, a przede wszystkim naklejka ''W środku 50 zł'' pod względem prawnym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 14:20, Be-Yacz napisał:

Temat poruszany był już dziesiątki razy, lecz zdecydowałem sie poruszyć go ponownie w nowym
temacie by w końcu wypowiedział sie ktoś z ekipy gram.pl.


Tak, śmiecenie na forum zdecydowanie pomoże...

Zapytaj tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10202&u=667
A jak wymagasz odpowiedzi, to pisz bezpośrednio do CDP:
http://www.gram.pl/kontakt.asp

Pozdrawiam,
temat zamykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować