Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Opera na Wii w kwietniu

12 postów w tym temacie

no tylko sie cieszyc, ze zrobia i udostepnia w przystepnej cenie :) Ale moim zdaniem na gram.pl ostatnio za duzo info o konsolach, a przede wsyztskim o next-genach. A tak BTW w sklepie gram.pl sa gry na Xkloca, a na will i PS3 nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ja ;-). Wii rulez!!! A Opera jest najlepsza :-). Tym bardziej na Wii, jeno mogliby gesty dodać do wersji konsolowej. Czego nie potrafi Wii-mote, co potrafi zwykła mysz domowa? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wii idzie na szczyt!! :) he he... Ciekawi mnie ta konsolka... BTW: Ludziom chyba znudziło się PS... Ma ktoś lepsze wytłumaczenie dlaczego?? Proszę mnie oświecić! :) Wii rlz! Possdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym miał kasę chetnie bym sobie Wii kupił dopiero później może X, ps raczej wcale.
A opera, z której pisze, moja ostoja komputerowości, mnie zawiodła ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 14:14, kindziukxxx napisał:

i kto mówił że Wii padnie w cieniu PS3 czy Xbox-a :)


W cieniu PS3 to jeszcze póki co nikomu się nie udało paść... heheh ;-).
Mówili tak źli ludzie :>. Ja tam od początku wiedziałem, że Wii wcale słabe nie będzie, mimo tej śmiesznej graficzki, nie wykorzystywania jakiś super-extra odjechanych enginów, najnowszych shaderów itd. to jednak konsolka ta będzie się trzymała. To było oczywiste - Wii to jest jakby... inność od innych. W PS3 mogli by wprowadzić niby sobie taki pilocik, w sumie były już jakieś maty do naciskania, jakieś do turlania, czy nawet do biegania [chociaż co do biegania to nie jestem pewny], ale jednak to już nie to... i nie w każdej grze.
Świetny pomysł jest z Operą. Chociaż osobiście wolę Firefoxa, to jednak wciąż uważam Operę za świetną przeglądarkę [Ci, którzy uważają, że któraś z tych przeglądarek jest słabsza niż ta druga... to są w błędzie, w tym przypadku to akurat kwestia gustu, to jest oczywiste...].
Fajnie, ciekawe, jak to będzie zrealizowane tak w praktyce. Z ciekawością bym zobaczył, jednak chyba niestety nie będę miał przyjemności nawet pograć w Wii''ka :<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale bajer, ja też chce mojego Wii-mote i TAKĄ przeglądarkę:) Na szczęście jeszcze trochę i uzbieram na moją pierwszą konsolę... albo wezmę kredyt:P taki mały bo cena konsolki tez nie duża:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.03.2007 o 17:50, pawlo131 napisał:

jeszcze trochę i wii zacznie zastępywać pecety:)

Jak bym miał kupić konsole to na 100% była by to Wii, póki co jednak zamiast konsol preferuję PC.

a pilota i tak mam :D
i używam zamiast myszki

Polecam:
http://www.wiili.org/index.php/WiinRemote
http://onakasuita.org/wii/index-e.html

Zabawa przednia, tylko radzę przy zakupie Adaptera Bluetooth, prosić o taki, który pod Windowsami domyślnie jest obsługiwany wspierając interfejs HID, tudzież ma sterowniki BlueSoleil, czyli zwykle modele powyżej 50zł np.model Bluetake BT-007SX EDR

20070322205505

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować