Zaloguj się, aby obserwować  
PirO_17

Enemy Territory

994 postów w tym temacie

Jak próbuje wejść na serwa w 90% przypadków wyskakujemi PunkBuster i coś tam pisze o CD-key
CD-key not allowed in this serwer czy cuś takiego i mnie wywala... :/
Czasem wyskoczy Serwer for low pings only i też wywali... :/
Serwów niestety też nie widzi i musze ich szukać przez ASE

Co robić by móc grać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 23:06, PirO 17 napisał:

Jak próbuje wejść na serwa w 90% przypadków wyskakujemi PunkBuster i coś tam pisze o CD-key
CD-key not allowed in this serwer
czy cuś takiego i mnie wywala... :/
Czasem wyskoczy Serwer for low pings only i też wywali... :/
Serwów niestety też nie
widzi i musze ich szukać przez ASE

Co robić by móc grać?

Wejdź do katalogu z grą i usuń cd-keya a gra sama wygeneruje Ci nowy i po problemie. "Serwer for low pings only" oznacza że Twoje połączenie jest za słabe i nie możesz grać na danym serwerze bo ma ogranicznik. Musi widzieć, zmień filtry np. ustaw "Internet" i usuń wszędzie znaczniki by pozostały puste kratki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 23:10, WoWmen napisał:

Wejdź do katalogu
z grą i usuń cd-keya a gra sama wygeneruje Ci nowy i po problemie. "Serwer for low pings only" oznacza że Twoje połączenie
jest za słabe i nie możesz grać na danym serwerze bo ma ogranicznik. Musi widzieć, zmień filtry np. ustaw "Internet" i usuń
wszędzie znaczniki by pozostały puste kratki.

Tja, cały trick polega na tym że u mnie takiego pliku jak cdkey chyba nie ma... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2005 o 23:06, PirO 17 napisał:

Jak próbuje wejść na serwa w 90% przypadków wyskakujemi PunkBuster i coś tam pisze o CD-key
CD-key not allowed in this serwer czy cuś takiego i mnie wywala... :/
Czasem wyskoczy Serwer for low pings only i też wywali... :/
Serwów niestety też nie widzi i musze ich szukać przez ASE

Co robić by móc grać?



A ja pierwszy raz widze że jakiegoś klucza potrzeba :-/ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche sie grało w ET i też pierwszy raz słysze o cd-key moż ci wyskakuje id użytkownika. Jeśli np masz skopiowane od kogoś prosto z dyku, a nie z instalki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mało się orientujesz w ET :P ET samo generuje klucz bo jest darmowy. Więc jeśli skopiujesz od kogoś cały katalog to nie możesz z tą osobą grać dopuki jedna osoba nie usunie klucza i się nie wygeneruje nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2005 o 19:23, WoWmen napisał:

No to mało się orientujesz w ET :P ET samo generuje klucz bo jest darmowy. Więc jeśli skopiujesz
od kogoś cały katalog to nie możesz z tą osobą grać dopuki jedna osoba nie usunie klucza i
się nie wygeneruje nowy.


Hm... to że nie słyszałem o cd-key no ok, przyznaje sie nie wiedzialem, wiedzialem jednak, że generuje id, bo kumpel miał broblem z tym i wiedziałem że nie da sie grać w tym samym czasie na tych samych profilach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nom niestety ma cd-key''a...

Ściągnąłem znowu i wreszcie moge grać.

Swoją drogą to paranoja - nie moge grać w darmową gre bo nie mam cd-key''a - LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.12.2005 o 20:36, WoWmen napisał:

Bosz.. po co na nowo ściągać? :P wystarczyło skasować plik "key" i po uruchomieniu by się stworzył
nowy :P

to to wiem, był jeden tylko problem - plik key nie isniał i nie chciał się stworzyć - za pomocą komend również... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że nie było dostępu do katalogu. Trzeba było poprosić o przesłąnie @ :p i byś wykasował zawartość i by Ci się zrobił sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

0000001002200512050012860599%i4\Úmµ˙ŔňinR—.
a4
\Řj«ţĂîdnX
o1NĘ

zapisz to w etmain w notatniku,jako wszystkie pliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Wczorasj ściągnołem ET i teraz co chce wejśc na jakiś serwer to znowu w grze coś ściąga. I teraz moje pytanie brzmi: to co się ściagneło to sie gdzieś zapisało czy też na nowo bedzie sie sciągało za każdym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2005 o 13:54, juzio07 napisał:

A ja mam pytanie. Wczorasj ściągnołem ET i teraz co chce wejśc na jakiś serwer to znowu w grze
coś ściąga. I teraz moje pytanie brzmi: to co się ściagneło to sie gdzieś zapisało czy też
na nowo bedzie sie sciągało za każdym razem?


Sciagane sa mapy i mody. Sciagaja sie "raz a dobrze" i beda siedziec w katalogu ET, mapy w ETmain. Polecam wybranie sobie kilku serwerow "na stale", to nie bedziesz musial zbyt wiele/zbyt czesto sciagac. W opcjach ET mozesz tez wylaczyc sciaganie plikow z serwera gry (calkiem przydatna opcja, niektore pliki graficzne/mody sa zupelnie niepotrzebne). Warto tez czyscic raz na jakis czas etmain z niepotrzebnych "pakow", bo im wiecej ich masz, tym wolniej sie et uruchamia i wiecej pamieci zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z ET. Gdy próbuje się logować na serwer wszystko idzie dobrze. Lecz gdy już jestem to od razu jestem wykopany przez PunkBuster''a. Dwa razy się zdarzyło że dostałem się na serwer i nie wykopał mniePunkBuster. Mam patcha 1.02, 2.60 i etpro 3.24. Co mam zrobić by cieszyc się grą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 18:01, Yamamoto napisał:

Mam problem z ET. Gdy próbuje się logować na serwer wszystko idzie dobrze. Lecz gdy już jestem
to od razu jestem wykopany przez PunkBuster''a. Dwa razy się zdarzyło że dostałem się na serwer
i nie wykopał mniePunkBuster. Mam patcha 1.02, 2.60 i etpro 3.24. Co mam zrobić by cieszyc
się grą??


PB przed wywaleniem zawsze wywala komunikat "kto i z jakiego powodu" zostaje wykopany z serva , postaraj sie zapisać sobie gdzieś informację na ten temat bo inaczej to trudno ci pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2006 o 18:01, Yamamoto napisał:

Mam problem z ET. Gdy próbuje się logować na serwer wszystko idzie dobrze. Lecz gdy już jestem
to od razu jestem wykopany przez PunkBuster''a. Dwa razy się zdarzyło że dostałem się na serwer
i nie wykopał mniePunkBuster. Mam patcha 1.02, 2.60 i etpro 3.24. Co mam zrobić by cieszyc
się grą??

Wchodzisz do katalogu z grą, następnie folder PB i uruchamiasz ikonke. Tak zaktualizujesz pb. Dość często wywala za to że ma się starą wersje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.01.2006 o 23:33, WoWmen napisał:

Wchodzisz do katalogu z grą, następnie folder PB i uruchamiasz ikonke. Tak zaktualizujesz pb.
Dość często wywala za to że ma się starą wersje.


Robiłem to, ale spróbuje jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować