Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Witam,
widziałem filmiki na YT z gry Rachet & Clank, bardzo mi się spodobała, ale niestety nie mam ani PS2 ani PS3, także proszę Was o propozycję gier podobnych (ale podobnych, a nie tylko z tego samego gatunku :) ) do Ratchet & Clank, oczywiście na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 21:56, errolpl napisał:

Witam,
widziałem filmiki na YT z gry Rachet & Clank, bardzo mi się spodobała, ale niestety nie
mam ani PS2 ani PS3, także proszę Was o propozycję gier podobnych (ale podobnych, a nie
tylko z tego samego gatunku :) ) do Ratchet & Clank, oczywiście na PC.

No, Rachet & Clank jest grą bardzo specyficzną (gagi, styl graficzny etc.) i ciężko znaleźć grę podobną, zwłaszcza, że wykluczymy gry na konsole.
W każdym razie myślę, że Psychonauts najbliżej tej grze i pod względem zwariowanej fabuły i ogólnie stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2011 o 08:16, Karfein napisał:

> Szukam gry podobnej do Prototype.

Na pewno inFamous na PS3. Może i Bionic Commando.


Eee... Bionic Commando? Chyba niebardzo.

I szukam gry wyłącznie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2011 o 22:04, Noxbi napisał:

> Witam,
> widziałem filmiki na YT z gry Rachet & Clank, bardzo mi się spodobała, ale niestety
nie
> mam ani PS2 ani PS3, także proszę Was o propozycję gier podobnych (ale podobnych,
a nie
> tylko z tego samego gatunku :) ) do Ratchet & Clank, oczywiście na PC.
No, Rachet & Clank jest grą bardzo specyficzną (gagi, styl graficzny etc.) i ciężko znaleźć
grę podobną, zwłaszcza, że wykluczymy gry na konsole.
W każdym razie myślę, że Psychonauts najbliżej tej grze i pod względem zwariowanej fabuły
i ogólnie stylu.


Dzięki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gry dla mojej dziewczyny. Bardzo przypadła jej do gustu seria Tomb Raider. Jedną z najważniejszych spraw jest dla niej (niestety...) grafika :/ Zatem gierka nie może być zbyt leciwa, raczej po 2005 roku.

Konfig du** nie urywa - proc: C2D 2.0, grafika: Quadro NVS 256 mb, RAM: 3 GB. (chociaż Skyrim daje radę, a teoretycznie nie powinien na tej karcie ;)

Dodam, że seria Indiana Jones (w tym Emperor''s Tomb) jest już zaliczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 12:26, conradzik napisał:

Szukam gry dla mojej dziewczyny. Bardzo przypadła jej do gustu seria Tomb Raider. Jedną
z najważniejszych spraw jest dla niej (niestety...) grafika :/ Zatem gierka nie może
być zbyt leciwa, raczej po 2005 roku.

Konfig du** nie urywa - proc: C2D 2.0, grafika: Quadro NVS 256 mb, RAM: 3 GB. (chociaż
Skyrim daje radę, a teoretycznie nie powinien na tej karcie ;)

Dodam, że seria Indiana Jones (w tym Emperor''s Tomb) jest już zaliczona.

Batman: Arkham Asylum
Alice Madness Returns
Taka pierwsza myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2011 o 12:40, Jammin69 napisał:

Szukam gier podobnych do L.A. Noire. Takie granie policjantem :D Fajnie jakby była na
konsolę X360 ;)


Podobnej pod względem jeżdżenia czy strzelania policjantem?

Bo może być:
(jeżdżenie)
Driver 1/2/San Francisco
Wheelman

(strzelanie)
Max Payne 1/2/3
Stranglehold
True Crime: Streets of LA
True Crime: New York City

Jeśli chodzi o prowadzenie śledztwa, zbieranie dowodów to może być trudniej.
Tutaj to raczej coś w stylu CSI, albo Sherlock Holmes.

Może ktoś inny coś Ci jeszcze podsunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiając prośbę o gry Tomb-Raider''o-podobne, mam kolejne pytanie. Chodzi o grę FPP/FPS umożliwiającą grę po LANie a''la Diablo 2 - tzn. nieskomplikowana rozwałka we dwoje, ale nie przeciwko sobie (choć nie koniecznie w stylu serious sama) o w miarę możliwości dobrej grafice, którą udźwignie integra Intala (wiem jak to brzmi :) Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 21:30, conradzik napisał:

Ponawiając prośbę o gry Tomb-Raider''o-podobne, mam kolejne pytanie.

"Tomb-Raider''o-podobne," to Indiana Jonesy są:
Indiana Jones and the Infernal Machine
Indiana Jones and the Emperor''s Tomb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2011 o 21:34, zadymek napisał:

"Tomb-Raider''o-podobne," to Indiana Jonesy są:


No właśnie zapomniałem dodać, że kilka postów wcześniej wspomniałem już o zaliczeniu Indiego. Nie przekonam też raczej dziewczyny do odpalenia gierki o grafice gorszej o tej choćby z Far Cry... (nawet nie wie co traci :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... WarCraft k/StarCraft k
Chodzi mi o ciekawą fabułę i interesujące misje przy których nie będę się nudził. Klimaty IIWŚ odpadają. Wolałbym taktykę "zbieractwa". A i DoWy nie mają interesującej fabuły. Ejdże i RoL mam już ograne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Battle Realms (bardzo niedoceniana gra), Polanie II, seria Earth 21x0 (no, tu fabułą za bardzo nie ma co się zachwycać, ale ciekawe misje są), Total Annihilation, Supreme Commander z dodatkiem Forged Alliance, Original War, Dark Colony ;), Metal Fatigue (tam to jest fabuła, rodem z Japonii), Warzone 2100, obie części Star Trek Armada, Tzar, Armies of Exigo, seria Spellforce.
Lub coś bardziej nietypowego, raczej z pogranicza strategii - seria Dungeon Keeper, Ghost Master, Ground Control z dodatkiem (gra taktyczna bez wznoszenia baz), BattleZone (obie części - połączenie RTS i strzelanki), Knights and Merchants (coś w stylu Settlers), Homeworld, Homeworld: Cataclysm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam sieciowego FPSa podobnego do UT/Quake/Warsow. Chodzi o szybkość, dynamikę, wszechstronność, 0 kampienia w krzakach przez 5 minut. Znajdzie się coś?.
Nie jestem za bardzo na bieżąco więc możecie mi też powiedzieć jeśli łaska, czy w tym/przyszłym roku będzie miejsce premiera jakiegoś multiFPS w takim oldschoolowym stylu? Bo na nowego UT/Quake nie ma co liczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

F.E.A.R. jest szybki i dynamiczny. Czyste CQB (no, z wyjątkiem jednej jedynej kamperskiej mapki)
No i F.E.A.R. Combat (czyli sam multi) jest za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować