Zaloguj się, aby obserwować  
Murith

Szukam gry podobnej do...

2510 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2011 o 23:10, Evertsen_Dante napisał:

... WarCraft k/StarCraft k

Właściwie Blackhand wymienił wszystkie tytuły warte uwagi, a ja powiem coś jeszcze coś o Battle Realms - świetna gierka, zagrywałem się w nią godzinami. Miała parę fajnych innowacyjnych rozwiązać, więc grało się mi bardzo przyjemnie. Polecam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że Ground Control (bez dodatku) można pobrać legalnie za darmo z bodajże FilePlanet. To samo dotyczy WarZone 2100, z tym, że tu źródeł jest sporo więcej, bo twórcy puścili grę jako open source.
No i zapomniałbym o S.W.I.N.E., gra podobna do Ground Control (pod względem założeń - zero budowania bazy czy zbierania czegokolwiek) o absurdalnej dawce humoru (fabuła opowiada o wojnie świń z królikami... a dalej jest jeszcze "gorzej" ;)), gra również udostępniona przez twórców za darmo, warto w nią zagrać choćby dla przekomicznych filmików pomiędzy misjami :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam gry podobnej do PORTAL2 - tryb kooperacji :)

Chodzi mi głównie o TRYB KOOPERACJI - i to taki, żeby ta kooperacja była właśnie na wzór Portala2.. tzn. że jeden gracz "uzależniony" jest od drugiego. Nie musi być to gra logiczna, może to być rpg lub shooter itd.
wazne, żeby było typowo kooperacyjne, dla dwóch graczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.12.2011 o 16:51, moonman napisał:

/cut/


Splinter Cell: Chaos Theory posiada naprawdę fajny tryb co-op więc możesz spróbować, zwłaszcza że teraz można go mieć za grosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Poszukuję Gry Samochodowej, w której przede wszystkim (w trybie kariery) są pokazane np. zniszczenia aut. Ogólnie chodzi mi o REALIZM danej gry ale również o to, by gra była dynamiczna a nie suche i nudne jeżdżenie w kółko. Kiedyś grałem w którąś część Colina McRea, gdzie mogła się przebić opona, zagotować silnik (również wgniecenia karoserii były fajnie wykonane) przy ostrej jeździe, a między trasami nie można było wszystkiego naprawić bo nie było na to czasu. Takie bajery mnie interesują :) Gdyby jeszcze miała świetną grafikę to byłoby super!
Jakieś pomysły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 13:55, erwins napisał:

Witam.
Poszukuję Gry Samochodowej, w której przede wszystkim (w trybie kariery) są pokazane
np. zniszczenia aut. Ogólnie chodzi mi o REALIZM danej gry ale również o to, by gra była
dynamiczna a nie suche i nudne jeżdżenie w kółko. Kiedyś grałem w którąś część Colina
McRea, gdzie mogła się przebić opona, zagotować silnik (również wgniecenia karoserii
były fajnie wykonane) przy ostrej jeździe, a między trasami nie można było wszystkiego
naprawić bo nie było na to czasu. Takie bajery mnie interesują :) Gdyby jeszcze miała
świetną grafikę to byłoby super!
Jakieś pomysły?



Race Driver: Grid, Shift 1 i 2, Dirt 1,2 i 3 (chociaz 3 nie polecam), Richard Burns Rally (Tu przedewszystkim realizm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca może wpisuje się w temat, ale proszę o poradę.

Na święta i kawałek dłużej przyjechałem do domu, niestety, mam tu złoma, a nie PC (dokładny config: AMD Athlon 64 x2 3800+, GeForce 9600GT, 2 GB RAM), więc szukam czegoś o w miarę niskich wymaganiach wpisującego się w kanon luźnych, sandboxowych gier typu budowanie miasta.

Na oku mam: Tropico 3, Cities Xl, Anno 2070 (a może i coś starszego z tego cyklu). Na ile te gry są w stanie pójść na powyżej wymienionym sprzęcie (bardziej interesują mnie czyjeś doświadczenie, bo co tajemnicą nie jest, czasem pudełko jedno,a praktyka swoje), na ile są dobre i na ile zbliżone do gier typu Zeus czy Sim City (powiedzmy, że część 4), które są moim ulubionym rodzajem tego typu sandboxów. Względnie coś innego, na co mogłem się nie natknąć. Przede wszystkim liczy się grywalność i możliwość komfortowej gry na moim złomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te gry to raczej nie sandboxy tylko ekonomiczno strategiczne, sprzetu wcale zlego nie masz, powinny pojsc na wysokich detalach bez problemu, co do reszty ja Ci nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.12.2011 o 14:18, Skom25 napisał:

Race Driver: Grid, Shift 1 i 2, Dirt 1,2 i 3 (chociaz 3 nie polecam), Richard Burns Rally
(Tu przedewszystkim realizm)


Hmm, Sprawdziłem te wszyskie gry na YT i jakoś nic mnie nie przekonuje :/ Shift są dla mnie zbyt sztywne, RBR ma dziwne błędy (np. lot w kosmos po uderzeniu w siatkę), W GRID grałem u kolegi i jakoś nie pasi mi to. Dirt... hm jeszcze pomyślę ale jak na rajdówki to auta jakoś mocno trzymają się żwiru/piasku...
Czy są jeszcze jakieś inne serie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 17:26, ktos1304 napisał:

Witam, jaka gre strategiczna warta uwagi proponujecie?


Może jeszcze do tego
Supreme Commander 1 (dwójka nie, bo to taka biedna wersja jedynki).
Starcraft 2.
I jeszcze stary, dobry, niezastąpiony Warcraft 3.
I możesz jeszcze sięgnąć po Rise of Nations.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.01.2012 o 18:05, ktos1304 napisał:

A czy pojawiaja sie nowe wersje takich tytulow jak starcraft czy age of empire?bardzo dawno nie gralem w jakakolwiek gre stad moje pytania pozdro

Kampania ludzi do Starcrafta II wyszła 2 lata temu ->
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=9424
kampania Zergów ma wyjść w czerwcu tego roku ->
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=12710
a Protosów pewnie gdzieś za dwa lata (Blizz podzielił grę na 3 części żeby zbić więcej kasy :/)
Z serii AoE chyba nic nowego ostatnimi czasy nie wysżło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jeszcze chcesz żeby ci ktoś odpowiadał, ale odpowiem.

Zobacz sobie Project C.A.R.S. Na razie są betatesty (nie wiem czy ci to przeszkadza) i z tego co wiem można sobie pograć tylko na multi. Grafikę ma oszałamiającą także ten warunek spełnia w 100%. No i jest za darmo :P Z takich efektowniejszych i dynamiczniejszych symulatorów to jeszcze iRacing (teraz jest wersja 2.0 tak więc takiej poszukuj na YT) ale to jest tylko w dystrybucji elektronicznej no i do tego to już koniecznie kierownica. Do tego są oczywiście Gran Turismo 5 i Forza Motorsport 4 ale to na konsole i jeśli jakąś posiadasz to zapewne znasz te gry. Jakby co to jeszcze mogę coś pomyśleć nt. innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poleciłby ktoś jakiś RPG science fiction, mniej więcej w stylu Mass Effect? Chodzi mi o właśnie taki rodzaj sci-fi (latanie w kosmosie itp.), a nie taki "postapokaliptyczny", jak Fallout czy Stalker.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 18:15, Amdor6 napisał:

Poleciłby ktoś jakiś RPG science fiction, mniej więcej w stylu Mass Effect? Chodzi mi o właśnie taki rodzaj sci-fi (latanie w kosmosie itp.), a nie taki "postapokaliptyczny", jak Fallout czy Stalker.

Knights of the Old Republic i Deus Ex: Bunt Ludzkości (ten drugi nie dzieje się ww kosmosie ale może i tak Cię zainteresuje ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.01.2012 o 18:37, Karharot napisał:

> Poleciłby ktoś jakiś RPG science fiction, mniej więcej w stylu Mass Effect? Chodzi
mi o właśnie taki rodzaj sci-fi (latanie w kosmosie itp.), a nie taki "postapokaliptyczny",
jak Fallout czy Stalker.
Knights of the Old Republic i Deus Ex: Bunt Ludzkości (ten drugi nie dzieje
się ww kosmosie ale może i tak Cię zainteresuje ;).


W KotOR grałem. Deus Ex - może spróbuję, chociaż właśnie chodzi mi o taką grę, gdzie można się ruszyć z planety. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować