Zaloguj się, aby obserwować  
Wits

Strona Fanów "Fable"

68 postów w tym temacie

Już dawno z zaprzyjaźnionymi gramowiczami postanowiliśmy zrobić stronę o "Fable"
Grafika powstała. Wysłane zostało również zgłoszenie do CDP. Choć stronka nie była robiona, to chcieliśmy zrobić. (wysłaliśmy maila zgłoszeniowego przed stworzeniem bo nie chcieliśmy aby nasza praca się zmarnowała ) Tak dziś myślałem, żeby rzeczywiście zrobić tą stronkę. Może nie na serwerze gram.pl ale np. na yoyo.pl I Mamy skład, 1 grafika, 1 webmastera i 4 newsmenów. Szukalibyśmy jeszcze po jednym grafiku, i jednym webmasterze. ( najlepiej jakbyście pokazali prace ) Graficy i Webmasterzy nie muszą znać fabuły gry, choć nie jest to zabronione :) Szukalibyśmy jeszcze z 2 panów do pisania artykułów. Proszę się tu zgłaszać lub u mnie na gg dostępnym na GS''ie.
Proszę o wyrozumiałość jeżeli odrzucimy ofertę, ale może zgłosić się wiele osób o różnych doświadczeniach. Wybierzemy najlepszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim gramsajcie zgłosił się patrYX93.
Następni proszę aby pisali tutaj. Zrobię litę. I każdy będzie się dopisywał.
Graficy:
-
-
-
...

Webmasterzy:
-
-
-
...

Newsmani:
-
-
-
...

patrYX93 Nie wiem do jakiej grupy chcesz dołączyć, jakie masz doświadczenie itp. Następnym razem pisac o tym :)


P.S Sorki za 3 post pod rząd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie w składzie ? .. To tak, mam nadzieje że nikt się nie rozmyślił:
-Baal Namib,
-hunter22,
-Thoor,
-Vasilli,
Lord Matti,
-Robek 009

To wszyscy, w potrzeba więcej. Sami wiecie, niektórzy mogą nie mieć czasu itp. A chcemy żeby stronka była aktywna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 14:02, piotrek-heroes napisał:

Ja jestem chętny, na miano webmastera.

Znasz się na webmasterstwie ? .. Masz może jakieś swoje stronki ? W jakim programie pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 14:11, Baal Namib napisał:

> Ja jestem chętny, na miano webmastera.
Znasz się na webmasterstwie ? .. Masz może jakieś swoje stronki ? W jakim programie pracujesz
?


Znam się dość dobrze, sam próbowałem upchnąć stronę na kolektywie o Pro Evolution Soccer 6. Obecnie nie prowadzę, prowadziłem jakieś pół roku temu strokę klubową. Pracuję w Nvu lub Pajączku.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graficy:
-
-
-
...

Webmasterzy:
- piotrek-heroes
-
-
...

Newsmani (pozostali)
- WIelbiciel DSII
- patrYX93
-
...


To są oczywiście tabele wstępne! Każdy kolejny ochotnik niech dopisuje się do tabeli, i opisze swe dośw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, szukalibyśmy również kogoś, kto umiał by zrobić forum. I potrzebowalibyśmy również moderatorów. CHciałby ktoś zająć się tą działką ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 14:55, Baal Namib napisał:

O, szukalibyśmy również kogoś, kto umiał by zrobić forum. I potrzebowalibyśmy również moderatorów.
CHciałby ktoś zająć się tą działką ?


Ja moge cos poprubowac, ale od razu zaznaczam nie znam gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 15:15, Baal Namib napisał:

Następnym razem wpisz swoje dośw. I przydziel się do tabeli, i jaka specjalizacja


Forum moge zrobic. Na phorum.pl
A doswiadczenia nabiore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 15:17, kecal napisał:

> Następnym razem wpisz swoje dośw. I przydziel się do tabeli, i jaka specjalizacja

Forum moge zrobic. Na phorum.pl
A doswiadczenia nabiore:)


Tylko jak mamy już na yoyo.pl hosta, to przecież można tam zrobić, przecież ściągasz Total Commandera, wrzucasz fliki na serwer, i robisz folder forum i w nim muszą być wszystkie zawarte pliki z nim związane, wrzucasz to do głównego katalogu i instalujesz. Po co mieszać tu pforum, tak nawet moja siostra umie robić ;)

Baal ------------> Jak chciałbyś mieć forum z designem FABLE to musiałbyś komuś to zlecić, jest to ciężki kawałek chleba, dużo zabawy, wiem bo sam próbowałem to zrobić, ale nie mam do tego cierpliwości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie też dołączyłbym jako newsman, napisałem na gg, kazałeś mi dać listę, więc daję:

Graficy:
-


Webmasterzy:
- piotrek-heroes
-
-

Newsmani (pozostali)
- WIelbiciel DSII
- patrYX93
- Liqid
-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jesszcze bym chetnie pomogl bo nie wiem na newsmana :) ja moge pomoc jestem w fable zakochany ale tez chcial bym zeby juz wyszedl fable 2

chce byc newsman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować