Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rollercoaster Tycoon - okiem AnKi

30 postów w tym temacie

Hakken

Czasem warto cofnąć się o parę lat i przypomnieć sobie jak to się ongiś grywało. Taką właśnie podróż oferujemy Wam dziś. Niby wydano tą grę raptem pięć lat temu, ale w branży rozrywki elektronicznej to jakby 50. Jeżeli lubicie tycoony to na pewno ten tytuł znacie, jeżeli nie to macie okazję ją poznać.

Przeczytaj cały tekst "Rollercoaster Tycoon - okiem AnKi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chlip... to była gra mojego dzieciństwa :), bo ja to jeszcze młody jestem... pamiętam jak się w to zagrywałem i jak podoboali mi się ci ludzie, co przebierali się w zwierzaki :D
Chyba se kupię część 2. albo 3., a tak mnie naszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super gra. W jedynkę zagrywałem się nałogowo, a dwójkę i trójkę kupiłem niedawno i jeszcze nie zdążyłem za duzo pograć jednak na pewno mnie wciągną jak pierwsza :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2007 o 21:14, Konrades napisał:

Rollercoaster - fajna - grałem raptem w 1 i 2 w trójke jeszcze nie :/


To żałuj bo trójeczka jest wspaniała i te efekty jak jedziesz swoją własną kolejką ;)
Ogólnie wole część trzecią od drugiej choć mam tą i tą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ja sobie kupilem w XKN wlasnie czesc druga i zupelnie nie moge sie w tym polapac :/ Jakos nikt nie chce chodzic na moje kolejki, a robie wystzsko to, co kazali robic w samouczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oj tak RCT 1 i 2 to gry wiecznie żywe i godne polecenia. Niestety osób, który wychowały się na pierwszych dwóch częsciach i spodobała im się część 3 można policzyć chyba na palcach jednej reki ... 3ójka to zupełnie inna gra, mniej tycoon''owata, a bardziej sims''owata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RCT 1 - grałem tylko w tą część. Grafika jest żeby powiedzieć łagodnie brzydka, jednak ta coś trzyma przed komputerem i nie chcę puścić. Największa frajda była w budowaniu własnych Rollecoasterów. Te wszystkie spirale, beczki, pętle i ludziki które po przejechaniu się tym arcydziełem wymiotowały. Troszkę denerwowało zatrudnianie pracowników, każdego trzeba było ustawić gdzie i jak. Chętnie sprawdziłbym RC3 - jak to wszystko wygląda w 3D, no i chciałbym się przejechać swoją kolejką co ta część umożliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra, która zasadniczo nie może się znudzić i można ją polecać i starszym, i młodszym graczom, bo każdy znajdzie tu coś dla siebie. Ta gra oferuje możliwość zabawy bez końca, bo tworzenie własnych parków jest ograniczone tylko wyobraźnią gracza. Niesamowicie grywalny produkt, który wart jest znacznie większych pieniędzy niż te 19,90zł. A opinię, że grafikę ma przestarzałą uznaję za jakiś ponury żart. Owszem stara, owszem izometria i 2D, ale jak to się ma do nieskończonych pokładów grywalności? Ci, którzy zniechęcą się grafiką mogą tylko żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować