• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 12.04.2007 o 21:33, Nazca napisał:

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki
piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I
skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny
format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.


Z tego co mi wiadomo to do odtwarzania słuzy QuickTime, sam go używałem. A co do konwersji to nie orientuje się dokładnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

No i dobrze, taki temat się przyda ;)

A co do Twojego pytania, tak jak tu już wcześniej napisano, QuickTime do odtwarzania..
Do konwersji natomiast ja używam takiego programiku Xilisoft 3GP Video Converter- nie wiem czy najlepszy,
w każdym razie możesz zamieniać 3gp na avi, mpeg- ja nie narzekam ;)
W internecie można pobrać, niestety wersja shareware (ale nie pamiętam jakie ograniczenia), choćby i tutaj:
http://www.pobieralnia.pl/plik-119-xilisoft-3gp-video-converter-2.1.54.918b.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu do zamiany napisów *.srt (do BSPlayera) na *.txt. Próbowałem SUBripem, jenak zmienił je, ale Bestplayer nie mógł ich odczytać. Znacie jakiś program do zmiany napisów, albo odtwarzacz obsługujące te napisy?
BSPlayera instalowałem, ale zainstalował jeszcze jakiś spyware :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie dokońca rozumiem ... jak chcesz program odtwarzający napisy .txt to allplayer (?) taki jest bardzo łatwy w obsłudze, naprawde fajny program.
Moje pytania :
Program do oddzielania muzyki (dźwieku) od filmu tak żeby można było sobie te dźwieki zatrzymać bitte ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Troche pozno, ale jesli nie znalazles rozwiazania to polecam pogram Sub-Edit Player (do sciagniecia na prawie kazdej stronie z darmowymi pogramami, poszukaj przez google). Odtwarza napisy .srt bez problemu...


>>> Unser Fuhrer
Jednym ze znanych mi programow jest Virtual Dub. Rowniez do znalezienia przez google :)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

szukam programu dzięki któremu będę mógł grać na maple global!
Lub wymienie się kontami (nawet na puste konto)
posiadam: maple europe | Bowman 18 prawie 19 | thif 15 | warrior 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2007 o 20:33, Net.com napisał:

nie bardzo wolał bym jakiś program :/

Photoshop, GIMP... niestety tylko GIMP jest darmowy. Za PS-a trzeba sporo zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 05.11.2007 o 20:10, Net.com napisał:

potrzebuje program do przerabiania screenów


Ja polecam świetny program graficzny, jakim jest Paint.NET :) W miarę prosty w obsłudze, darmowy, wiele efektów, spore możliwości - sam go używam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu którym mogę kręcić filmy z gry. Wiem że jest Fraps, ale on jest płatny, a darmowa wersja może kręcić chyba tylko 30 sekund. A ja szukam darmowego programu którym można kręcić film bez ograniczeń czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować