• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Nazca

Programy - szukam programu

Pytanie

Postanowiłem założyć temat w którym będzie można szukać potrzebnych programów np do przeróbki piosenek, do "rysowania". Bo po co zakładać za każdym razem nowe tematy? No więc z chęcią I skorzystam!
Znacie jakiś program do zmiany formatu filmików .3gp (nakręconych komórką) na jakiś normalny format (.avi) ? Albo program do odtwarzania .3gp na komputerze. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1167 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Szukam programu, którym mógłbym obciążyć procesor. Od jakiegoś czasu wydaje z siebie pisk i chcę sprawdzić czy to na pewno on i czy dzieje się to przy dużym obciążeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Drogie Bravo,
Szukam jakiegos malutkiego programu, ktory przekonwertuje na szybko oryginalny album CD do formatu mp3.
Kasia (12)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.07.2012 o 18:45, Sandro napisał:

Drogie Bravo,
Szukam jakiegos malutkiego programu, ktory przekonwertuje na szybko oryginalny album
CD do formatu mp3.
Kasia (12)


Droga Kasiu,

Rzuć jak najszybciej tego chłopaka, bo możesz zajść w ciążę od całowania.

http://www.dobreprogramy.pl/AudioGoGo,Program,Windows,11459.html

może ten?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.08.2012 o 17:27, Tyler_D napisał:

Czy jest taki program który pozwalałby z poziomu Windowsa połączyć np: dwie partycje
w jedną?


Partition magic, tylko że jest płatny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Potrzebuję programu, w którym mógłbym np. wyodrębnić i zapętlić określony fragment utworu oraz ewentualnie edytować tempo.
Do głowy przychodzi mi jakaś wtyczka do foobara, ale i tak nie jestem sobie w stanie nic konkretnego przypomnieć. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 09.08.2012 o 22:45, luq napisał:

Potrzebuję programu, w którym mógłbym np. wyodrębnić i zapętlić określony fragment utworu
oraz ewentualnie edytować tempo.
Do głowy przychodzi mi jakaś wtyczka do foobara, ale i tak nie jestem sobie w stanie
nic konkretnego przypomnieć. Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.

Polecam Adobe Audition. Niestety jest płatny, ale dostępna jest wersja próbna. Tak samo jak w przypadku Virtual DJ oraz MixVibes Pro - też bardzo dobry i wydaje mi się, że łatwiejszy w obsłudze, a na pewno w tych celach co napisałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Trochę poszperałem w sieci i ostatecznie znalazłem to, o co mi chodziło - wtyczka seek do foobara :>
W każdym razie dzięki wielkie za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Szukam programu którzy by monitorował całą aktywność komputera, logowanie, historia przeglądania, wpisy na klawiaturze, komunikatory i koniecznie wysyłał takie raporty przez internet/LAN.
Najlepiej darmowy ale jak nie będzie to proszę propozycję i płatnych.
Ponieważ mam młodszą siostrę i rodzice nie chcą aby w internecie zawędrowała tam gdzie nie powinna, a gdy próbuje sprawdzić historię to jest nieprawdopodobny wrzask i pisk a tak "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

>/ cięcie

AppsTraka lub Perfect Keylogger. Nie wiem jak z pierwszym, ale drugi na 100% robi screeny, logi i wysyła je mailem.
Nie wiem tylko, czy nie zrobią burdelu w systemie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

witam szukam programu na tablet , coś jak zeszyt może jak tan jurnal windowsowski, ale nie ogarniam go do końca nwm jak na nim dodawać następne strony i zrobić z niego normalny zeszyt... obojętne mi czy program bazujący na windows czy android bo na tablecie mam oba. z góry dzięki ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Czy istnieje program, który pozwala na zaplanowanie wykonania określonych operacji w systemie? Coś na takiej zasadzie, że możemy ustalić scenariusz:

1) Defragmentacja dysku
2) Konwertowanie plików z danego folderu
3) Konwertowanie plików z kolejnego folderu
4) Pełne skanowanie systemu
5) Wyłącz komputer

..., a następnie odejść od stanowiska i zająć się innymi sprawami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 10.11.2012 o 16:00, Kraju napisał:

Szukam profesjonalnego (darmowego lub płatnego) programu do robienia prezentacji. W skrócie
mówiąc: alternatywę do powerpointa.
W czym robiona była przykładowo ta prezentacja: http://www.youtube.com/watch?v=Ld9Jxzpb3KI&feature=player_embedded
? Umiejętnie zrobiona prezentacja w powerpoincie, czy jednak coś innego?

Taką prezentację można zrobić w PowerPoint. Darmowe pakiety Office tez mają programy do tworzenia prezentacji, więc możesz sprawdzić Open Office lub Libre Office.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zna może ktoś jakiś program matematyczny przeznaczony do złożonych obliczeń, wyznaczania miejsc zerowych wielomianów, rysowania wykresów funkcji, zaznaczania zbiorów w układzie... Coś na zasadzie internetowego Wolframu albo i bogatsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 19.11.2012 o 09:36, Kardithron napisał:

Zna może ktoś jakiś program matematyczny przeznaczony do złożonych obliczeń, wyznaczania
miejsc zerowych wielomianów, rysowania wykresów funkcji, zaznaczania zbiorów w układzie...
Coś na zasadzie internetowego Wolframu albo i bogatsze. :)

Microsoft Mathemathics. Jest za darmo, czegoś bardziej złożonego to nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować