• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Problem z Counter Strike

Pytanie

Witam. Dzisiaj dostałem paczkę z ORYGINALNYM(!) Counter Strike: Source. Problem jest taki że kiedy wpisuje ten kod aktywujący to wyświetla mi się informacja że ten kod jest właśnie używany. :( Bardzo proszę o pomoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 13.04.2007 o 16:03, Adeq napisał:

Witam. Dzisiaj dostałem paczkę z ORYGINALNYM(!) Counter Strike: Source. Problem jest taki że
kiedy wpisuje ten kod aktywujący to wyświetla mi się informacja że ten kod jest właśnie używany.
: Bardzo proszę o pomoc!

Poszukał odpowiedzi tutaj: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=185&u=1166
Następnym razem użyj wyszukiwarki : http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=9716&u=42 - Instrukcja obsługi Wyszukiwarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 13.04.2007 o 16:03, Adeq napisał:

Witam. Dzisiaj dostałem paczkę z ORYGINALNYM(!) Counter Strike: Source. Problem jest taki że
kiedy wpisuje ten kod aktywujący to wyświetla mi się informacja że ten kod jest właśnie używany.
:( Bardzo proszę o pomoc!

Wy to dziwni jesteście cały czas linki...linki odpowieddzcie chłopakowi że poprostu ale nie jestem pewien że jak Ci pisze że jest używany to JEST używany ....a nie kupowałeś przypadkiem z neta albo od kogoś...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 30.11.2007 o 16:36, Zaskroń napisał:

> Witam. Dzisiaj dostałem paczkę z ORYGINALNYM(!) Counter Strike: Source. Problem jest taki
że
> kiedy wpisuje ten kod aktywujący to wyświetla mi się informacja że ten kod jest właśnie
używany.
> :( Bardzo proszę o pomoc!
Wy to dziwni jesteście cały czas linki...linki odpowieddzcie chłopakowi że poprostu ale nie
jestem pewien że jak Ci pisze że jest używany to JEST używany ....a nie kupowałeś przypadkiem
z neta albo od kogoś...?


Po 1 dziekuję że chcesz mi pomóc :)
Po 2 problem już rozwiązałem po 2 tygodniach męczarni. Panowie którzy są developerami CS w Polsce w ogóle mi nie pomogli co jest niestety przykre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować