Zaloguj się, aby obserwować  
Adeq

Wszystko o Naruto :)

8390 postów w tym temacie

Zapominacie o pewnym drobnym szczególe. Sasuke i jego banda najprawdopodobniej dostali do Madary Bijuu więc cała sytuacja się odrobinkę komplikuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:31, Hubi Koshi napisał:

Zapominacie o pewnym drobnym szczególe. Sasuke i jego banda najprawdopodobniej dostali
do Madary Bijuu więc cała sytuacja się odrobinkę komplikuje.


Hmm, w sumie jak już tak dawno je kompletowali i tyle ich mieli to dlaczego nie użyli ich wczesniej? Chociaż rzeczywiście może coś krecic, pod bokiem miał Deidare który wycwałował by zabić Sasuke a on nawet palcem nie kiwnął choć nie był wtedy pełnoprawnym członkiem Akatsuki. Chyba kolo zmienia osobowości czy coś. W każdym bądź razie, myślę że składują Bijuu w jakimś ważniejszym celu, i z pewnościa odrobinę zlekceważyli czarnego. tak właściwie to chciałeś napisać "do" madary czy "od" madary :P ?

Edit: Zresztą nawet nie wiemy jaka jest różnica poziomów między 7 a 8 ogonowym monstrum. Dodatkowo Kisiel przelał na papier Pszczółce osobowość co może dawać cień nadzieji na równą walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:31, Hubi Koshi napisał:

Zapominacie o pewnym drobnym szczególe. Sasuke i jego banda najprawdopodobniej dostali
do Madary Bijuu więc cała sytuacja się odrobinkę komplikuje.


Tylko nie wiadomo, jak Sasuke kontroluje tego Bijuu. Albo za pomocą genjutsu, albo Jinchuuriki. Jednak ta druga opcja jest mało prawdopodobna, ponieważ wtedy po jakimś czasie Sasuke musiałby zginąć, aby wypełnić plan Pein''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 17:35, Wintesun napisał:

to chciałeś napisać "do" madary czy "od" madary :P ?

[looka] O faktycznie, ech to moje szybkie i nieuważne pisanie ^^;

Dnia 29.07.2008 o 17:35, Wintesun napisał:

Edit: Zresztą nawet nie wiemy jaka jest różnica poziomów między 7 a 8 ogonowym monstrum.
Dodatkowo Kisiel przelał na papier Pszczółce osobowość co może dawać cień nadzieji na
równą walkę.

Jak znam życie to pewnie zrównają pół okolicy z powierzchni ziemi, cóż gościu wydaje się nie być taki znowu zły, nie próbował zabić Juugo czy Suigetsu, ale świrnięty jest na bank
Co do planów Madary to ciężko już się w tym wszystkim rozeznać, kto wie być może to co opisał Pain jest prawdą i faktycznie chcą przejąć władzę nad światem, a może to wszystko bujda i chce ten świat zniszczyć np. przywracając go do czasów gdy walczyły ze sobą klany, tak jak wtedy gdy był młody. No nic pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2008 o 14:06, Gol Galad napisał:

> Nowe odcinki Naruto w Sierpniu w telewizji Jetix :)
Na serio nie polecam oglądać na Jetix...
Strasznie ocenzurowane tam jest, "Kumalski" ? No i na pewno wytną większość odcinków
z Jirayą, za te jego zboczone skłonności. :F

Kurde już się cieszyłem , może można skąd ściagnać legalnie z internetu ale tego nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde w anime prawie sie pobeczałem, a teraz w mandze [nadrabiam zaległości! :)] znowu obejrzałem epizod z Zabuzą i Haku i też mi było strasznie przykro:/ Jak śmierć Haku z początku olał Zabuza... I później te przemówienie Naruciaka, które tknęło Zabka... Kuuuurde to jeden z momentów, który najbardziej mi w pamięci utkwił =) Naprawdę mocny... Opisałem to bardzo lajtowo, ale naprawdę dobrze się czytało... I ciężko te wrażenie opisać :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 18:32, Piciambeer napisał:

Kurde w anime prawie sie pobeczałem, a teraz w mandze [nadrabiam zaległości! :)] znowu
obejrzałem epizod z Zabuzą i Haku i też mi było strasznie przykro:/ Jak śmierć Haku z
początku olał Zabuza... I później te przemówienie Naruciaka, które tknęło Zabka... Kuuuurde
to jeden z momentów, który najbardziej mi w pamięci utkwił =) Naprawdę mocny... Opisałem
to bardzo lajtowo, ale naprawdę dobrze się czytało... I ciężko te wrażenie opisać :>


Dokładnie. Wielu ludzi ma anime i mangę za walkę, walkę i wiarę w siebie. A jakoś nikt nie raczy zauważyć, że taki Naruto, symbol japońskiego "kiczu" i bajek dla małych chłopców, jest niezwykle dojrzały już na początku. Potem epizod z Haku i Zabuzą - po prostu to trzeba obejrzeć. Żaden zachodni twórca nie stworzył czegoś tak wzruszającego. A tu masz Sadness and Sorrow, podkład muzyczny autorstwa geniusza Toshiro Masuda. Tak, to ten, kiedy zaczął padać śnieg.
http://www.imeem.com/evrythincool/music/PNOXNKLC/naruto_sadness_and_sorrow_best_ve rsion/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 18:40, Flash606 napisał:

A jakoś nikt nie raczy zauważyć, że taki Naruto, symbol japońskiego "kiczu" i bajek dla małych chłopców,
jest niezwykle dojrzały już na początku.

Tu właśnie można się doczepić, że oni są tam aż nadto dojrzali.... 12 lat, a jacy mądrzy i doświadczeni życiowo. Wydaje się być przerysowane, ale mnie osobiście to nie przeszkadza... Bo nie chcemy realizmu, który to mamy na co dzień, tylko mądrej i błyskotliwej (czasem i mocno pouczającej...) bajki, prawda? ^^

Dnia 30.07.2008 o 18:40, Flash606 napisał:

Potem epizod z Haku i Zabuzą - po prostu to trzeba obejrzeć.

Koniecznie...

Dnia 30.07.2008 o 18:40, Flash606 napisał:

A tu masz Sadness and Sorrow.

Thx! *_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

411 SPOILER

Całość chaptera opowiada o walce Sasuke z Ośmioogoniastym ślepakiem. Łatwo się domyślić, że póki co to bestia ma przewagę w walce. Trzeba przyznać, że jego operowanie mieczami jest niesamowite. No i jest niewidomy, dzięki czemu Sasuke nie może działać swoim genjutsu na nim.

I tak mimo przewagi bestii, Sasuke coś wymyśli, aby go pokonać. W końcu Susanoo, czy Amaterasu jest techniką materializującą się, przez co nawet niewidomy może oberwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A takze nowy odcinek a dokladniej special wyszedl . Robi sie gora,Sora okazal sie osoba ktora posiada moc Bijuu choc nie do konca ( wiedzialem ze tak bedzie ^^ ) . No i w nastepnym odcinku zapewne jinchuuriki vs jinchuuriki czyli bydzie znow ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 21:41, Infes napisał:

A takze nowy odcinek a dokladniej special wyszedl . Robi sie gora,Sora okazal sie osoba
ktora posiada moc Bijuu choc nie do konca ( wiedzialem ze tak bedzie ^^ ) .


Przecież to jest jakaś porażka. Takie nagięcie mangi mi się w ogóle w głowie nie mieści. Kishimoto powinien ich rozwalić gumową kaczuszką. Dla tych, co nie znają mangi Naruto (a jest ich wielu), Naruto stracił swoją unikatowość.

Dnia 01.08.2008 o 21:41, Infes napisał:

No i w nastepnym
odcinku zapewne jinchuuriki vs jinchuuriki czyli bydzie znow ciekawie :D


Jak już to pseudo-jinchuuriki vs jinchuuriki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 09:36, kowboj3 napisał:

Przecież to jest jakaś porażka. Takie nagięcie mangi mi się w ogóle w głowie nie mieści.
Kishimoto powinien ich rozwalić gumową kaczuszką. Dla tych, co nie znają mangi Naruto
(a jest ich wielu), Naruto stracił swoją unikatowość.


Ta strasznie,zero Naruto w mange (z tego co widze jak wy piszecie) tylko ciagle Sasuke tamto,Sasuke team tamto,belbelbl -.-

Dnia 02.08.2008 o 09:36, kowboj3 napisał:

Jak już to pseudo-jinchuuriki vs jinchuuriki.


Tak masz racje.Niech juz Ci bedzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 14:50, Infes napisał:

Ta strasznie,zero Naruto w mange (z tego co widze jak wy piszecie) tylko ciagle Sasuke
tamto,Sasuke team tamto,belbelbl -.-

Człowieku, jak mnie to wkurza... Saskacz co chwila ma jakieś spektakularne walki (Itachi, teraz 8-ogoniasty...) a Naruto tylko ćwiczy i ćwiczy... Manga powinna sie nazywać >Sasuke< raczej >.>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 21:56, Piciambeer napisał:

Człowieku, jak mnie to wkurza... Saskacz co chwila ma jakieś spektakularne walki (Itachi,
teraz 8-ogoniasty...) a Naruto tylko ćwiczy i ćwiczy... Manga powinna sie nazywać >Sasuke<
raczej >.>

Kishimoto ostrzegał fanów że w mandze skupi się na swojej ulubionej postaci czyli Sasuke więc nie narzekajcie. Wiadome jest że Saskacz sobie jeszcze powalczy z Peinem, Madarą, Orochimarokabutem i jeszcze z kilkoma innymi a Naruciak pewnie będzie trenował z 200 chapterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 22:22, Fouton napisał:

...a Naruciak pewnie będzie trenował z 200 chapterów.

Tylko po to, żeby na końcu stoczyć walkę z Sasuke. I oczywiście wygrać. Suuuper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 15:06, kowboj3 napisał:

411 SPOILER

Całość chaptera opowiada o walce Sasuke z Ośmioogoniastym ślepakiem. Łatwo się domyślić,
że póki co to bestia ma przewagę w walce. Trzeba przyznać, że jego operowanie mieczami
jest niesamowite. No i jest niewidomy, dzięki czemu Sasuke nie może działać swoim genjutsu
na nim.

Nie wiem czy niewidomy, powiedziałbym raczej, że ma oczy bardzo czułe na światło (na co wskazuje to, co powiedział przy pierwszym pokazaniu się) i nosi okulary, więc genjutsu będzie. A kiedy? Przecież już pojawiło się na końcu rozdziału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 21:56, Piciambeer napisał:

> Ta strasznie,zero Naruto w mange (z tego co widze jak wy piszecie) tylko ciagle
Sasuke
> tamto,Sasuke team tamto,belbelbl -.-
Człowieku, jak mnie to wkurza... Saskacz co chwila ma jakieś spektakularne walki (Itachi,
teraz 8-ogoniasty...) a Naruto tylko ćwiczy i ćwiczy... Manga powinna sie nazywać >Sasuke<
raczej >.>


Czyli mnie popierasz czy nie? :P Dla mnie po prostu to jest iditoczyne,skupil sie na postaci 2 planowej jagby to ona byla glowna postac a Manga nazywala sie Sasuke ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.08.2008 o 13:07, Infes napisał:

Czyli mnie popierasz czy nie? :P Dla mnie po prostu to jest iditoczyne,skupil sie na
postaci 2 planowej jagby to ona byla glowna postac a Manga nazywala sie Sasuke ^^

No właśnie tak powiedziałem ;)

Czyli: Popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować