Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata już w sklepie gram.pl!

88 postów w tym temacie

gram.pl

Wielki rejs na kraniec świata rozpocznie się 24 maja, my zaś już teraz przyjmujemy zamówienia przedpremierowe na grę, opartą na najnowszej części Piratów z Karaibów. Grę Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata można zamawiać w naszym pre-orderze już od 79,90 PLN (przy wykorzystaniu Wirtualnych Pieniędzy), dodatkowo opłacając koszt wysyłki wPLN-ami.

Przeczytaj cały tekst "Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata już w sklepie gram.pl!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby wszystko spox tylko.... Czemu znowu PL wersja i do tego tak drogo? Takie gry to za 30zl powinny byc ;-P Ale coz... licencja kosztuje ;-)

Tylko czemu, nie ma wersji oryginalnej? ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Jedna z niewielu gier z 2007 roku, która mi pójdzie. Lecz i tak chyba nie kupię. Ale pożyjemy, zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybciutko :) Ogólnie nie lubuję w piratach z Karaibów. Mam pierwszą część. Trochę się zawiodłem. Ale ta jest w niesamowitej cenie, na prawde. 70 zł ? W sumie nie tak dużo, zwłaszcza że przesyłka gratis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry oparte na filmach są przeważnie beznadziejne ;/ A przeważnie te które produkuje tasiemcowo Activision ;/

pozdrawiam,
sferis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zarejestrowane Piraci z Karaibów, w wyniku czego Na krańcu świata kosztują tylko 70 zł plus przesyłka darmowa. Hmm muszę się nad tym poważnie zastanowić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 19:17, Kris_bla napisał:

Niby wszystko spox tylko.... Czemu znowu PL wersja i do tego tak drogo? Takie gry to za 30zl
powinny byc ;-P Ale coz... licencja kosztuje ;-)

Tylko czemu, nie ma wersji oryginalnej? ;-P



No bo gry oarte na filmach to są budżetówki, film sie świetnie sprzedał to im gra pewnie też pójdzie, oni nie zaprzepaszczą szansy na dodatkowy zysk =/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część (początkowo SeaDogs2 ) była dobrą grą, chociaż z filmem poza tytułem nie łączyło ją zbyt wiele. Ciekawe jak się będzie miała sprawa w tej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piraci jak piraci, film obejrzę, gry nie kupię, zresztą jak zwykle to bywa przy tego typu produkcjach;)
Aha, nie można było tych trzech informacji o tych piratach zawrzeć w jednym newsie, tylko rozbijać na trzy obok siebie?? Tak to strona staje się nieczytelna, trochę starsze newsy szybciej znikają i przez to jak ktoś dłużej nie był na stronie to musi przekopywać się przez archiwum. Ja rozumiem marketing, ale proszę, pomyślcie Cdprojektowcy...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już w sklepie gram.pl ?!? Och, już lecę, już kupuję, już PLNy zbieram. Niesamowite,wspaniałe, cudowne, przeprzesuperhpipermegaradosna wiadomość.
A tak na poważnie, na gram.pl wchodzę coraz rzadziej i to przez takie Coś. Zapowiedzi; piece of shit. Obiektywne jak Ojciec Dyrektor w swojej rozgłośni. Kiedyś naczelny zarzucał mi, że krytykuję ten portal za nieobiektywność. Buhahaha. 3 newsy na ten sam temat to jednak nie przegięcie, a skąd.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.04.2007 o 21:36, haryjesion napisał:

Już w sklepie gram.pl ?!? Och, już lecę, już kupuję, już PLNy zbieram. Niesamowite,wspaniałe,
cudowne, przeprzesuperhpipermegaradosna wiadomość.
A tak na poważnie, na gram.pl wchodzę coraz rzadziej i to przez takie Coś. Zapowiedzi; piece
of shit. Obiektywne jak Ojciec Dyrektor w swojej rozgłośni. Kiedyś naczelny zarzucał mi, że
krytykuję ten portal za nieobiektywność. Buhahaha. 3 newsy na ten sam temat to jednak nie przegięcie,
a skąd.:P

stwierdzam zanim zobaczylem - tak to jest obiektywne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować