Maurycy_69

Buty - Pokaż swój styl :)

3074 postów w tym temacie

Ja kiedy spadnie śnieg, opad po wybuchu nuklearnym, jest powódź albo wylewa morze lawy wkładam niemieckie desanty, to są dopiero buty nie do zdarcia. :P
A latem lub kiedy jest sucho i ciepło wrzucam brązowe nike. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 17:28, SongoX napisał:

> moje buciki fajne ? złe ?

Mi się podobają i na pewno będą ci się trzymać. Miałem podobne i były nie do zdarcia.
Jeszce mój kuzyn w nich śmigał. Nike to porządna firma.

to nie koniec , mam 5 par botów xd jutro dam kolejne fotki moich Nike

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 17:21, Alruhn napisał:

moje buciki fajne ? z3e ?


do gry w pi3ke tiempo zawsze mistrz. ale na co dzien to sry, ale to sie nie nadaje...

P.S
od razu ''pochwalę'' się moimi tiempo ^^
mają jakieś 10,5 miesiąca. ale zaliczyły każdy w-f, zeszłe wakacje, 5-6 turniejów a dały mega dużo zabawy i parę wygranych ;]
i mimo miłości do tych butów chyba pocisnę ostro i zakupie sobie torfy T-7. raz je miałem na nogach i po prostu baaaaaaaaaajka ;D
pzdr ;]

20090406151354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 15:16, pirz napisał:

> moje buciki fajne ? z3e ?

do gry w pi3ke tiempo zawsze mistrz. ale na co dzien to sry, ale to sie nie nadaje...

P.S
od razu ''pochwalę'' się moimi tiempo ^^
mają jakieś 10,5 miesiąca. ale zaliczyły każdy w-f, zeszłe wakacje, 5-6 turniejów a dały
mega dużo zabawy i parę wygranych ;]
i mimo miłości do tych butów chyba pocisnę ostro i zakupie sobie torfy T-7. raz je miałem
na nogach i po prostu baaaaaaaaaajka ;D
pzdr ;]

heh prawie takie jak te moje są ale ja tylko chodzę w nich do szkoły miasto na W-f mam inne halówki xD [pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 15:16, pirz napisał:

i mimo miłości do tych butów chyba pocisnę ostro i zakupie sobie torfy T-7. raz je miałem
na nogach i po prostu baaaaaaaaaajka ;D

http://store.nike.com/index.jsp?country=GB&lang_locale=en_GB&l=shop,pdp,ctr-inline/cid-300/pid-219619/pgid-228606 że takie coś? Nnnnoo, powiedzmy, że ciekawe :D. Ja się przymierzam do F30.9 adidasa, tylko cholera ciągle brak czasu żeby poprzymierzać gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ano właśnie o te. może nie są przepiękne, ale miodnie się w nich gra ;]
za f30 totalnie nie przepadam, to tak jak aktualne modele nike mercurial. imo brzydal :P

Leber16
raz, że brzydkie :P no ale to jeszcze kwestia gustu...
dwa, że sztuczne materiały, szczeliny w pokryciu buta...nie wiem czym tu kleić piłkę :P nie wyobrażam sobie w czymś takim dobrego grania :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się ogromnie podobają, ale to kwestia gustu, jak wspomniałeś.

Szczeliny nie są głębokie, a chyba i tak głównie piłkę przyjmujemy wierzchem obuwia, a nie zewnętrzną stroną. Może to jakoś dziwnie wygląda, ale jak takim butem zasuniesz z "woleja", to fiu fiu. No, ale to jeszcze kwestia umiejętności grania w piłkę nożną. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 17:24, Leber16 napisał:

Szczeliny nie są głębokie, a chyba i tak głównie piłkę przyjmujemy wierzchem obuwia,
a nie zewnętrzną stroną. Może to jakoś dziwnie wygląda, ale jak takim butem zasuniesz
z "woleja", to fiu fiu. No, ale to jeszcze kwestia umiejętności grania w piłkę nożną.
:P


hm... nie będę wnikał co miałeś na myśli. moje zdanie co do tych butów [to, że są bardziej niż kiepskie] uargumentuję tym, że nie widziałem, ani na żadnym turnieju, czy to firmowym, czy to mistrzostwa śródmieścia, czy to cokolwiek innego, żeby ktoś w takich grał. albo zbieg okoliczności, albo znaczy to to, co już na początku zaznaczyłem :P
eot ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to ja widziałem parę razy w Bundeslidze i Lidze Mistrzów. Grają panowie piłkarze w takich. :P No może dlatego nie widziałeś, bo one są dość drogie, jak na turnieje śródmieścia. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 18:09, Leber16 napisał:

Za to ja widziałem parę razy w Bundeslidze i Lidze Mistrzów. Grają panowie piłkarze w
takich. :P No może dlatego nie widziałeś, bo one są dość drogie, jak na turnieje śródmieścia.
^^


rzecz w tym, że w bundeslidze i lidze mistrzów piłkarze je dostają i za nie nie płacą. za to buty typu nike tiempo super ligera, które również kosztują b.dużo i są ciężkie do zdobycia można zobaczyć. również T-7 i T-5 które do tanich nie należą. więc nie kwestia ceny tu się liczy :P
zresztą, jakbyś ogarniał turnieje warszawskie i wiedział jacy ludzie w nich grają, nie wyśmiewał byś tego co powiedziałem tak jak powyżej :P
teraz już serio eot, jak coś to wal na priv chętnie dalej pogadam... ;]

Zauri
cokolwiek tyczy się rooneya staram się omijać od czasu pamiętnej okładki w jakimś sportowym piśmie, gdzie wyglądał ni to świnia ni to słoń... nie ujmuję mu talentu i umiejętności, ale jako osoby generalnie go nienawidzę i w czym gra też mnie średnio interesuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2009 o 02:17, deusER4 napisał:

> Ładne? :)
o Cie :< wiesz mamy wiosnę ;>


no teraz już nie chodzę, ale pewnie jeszcze będę ^^ każdy mi to mówi, a ja przecież wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 09:22, 663marcin napisał:

Mój nowy nabytek : Nike Court Tradition V2

Bardzo fajne. Takie buty lubię - proste, bez zbędnych dupereli, ewentualne logo firmy. Do tego rzepy stylizujące buty na style retro. Nice :)

A jaki to model?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.04.2009 o 11:22, 663marcin napisał:

Jak w poście wyżej :) Court Tradition V2

omg nie zauważyłem ;) Będę musiał się za nimi rozejrzeć :)

BTW to moje - Converse Karve Ox

20090412113859

20090412113915

20090412113927

20090412113939

20090412113952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach