Zaloguj się, aby obserwować  
kuba121

Piraci z Karaibów

713 postów w tym temacie

Uważam, że takie rzucenie tematu to za mało...

Ale co do gry, to bardzo przyjemna. Miło się straciło paręnaście godzin przy niej... Lubie te gry: Piraci, Sea Dogs... bardzo miłe i przyjemne przypominają zresztą też fajne filmy i Kapitana Pazura z dzieciństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 10:06, kuba121 napisał:

co uważacie o tej grze


jesli chodzi o wyglad, gra mnie oczarowala - naprawde ladnie sie prezentuje.
jesli chodzi o reszte - to zenada. generalnie jest dosc prymitywna, ale najgorsze jest to ze w dzienniku nie ma dokladnych wpisow, przez co jesli zgubisz watek, to mozesz zapmniec o podarzaniu za fabula. wscieklem sie jak musialem zrobic dluzsza przerwe i jak potem chcialem pograc to sobie moglem... trzeba bylo poplynac na jakas wyspe - tylko ze jej nazwa nie zostala zapisana w dzienniku! takich kwiatkow z dziennikiem bylo wiecej, wiec trzeba zawsze dokladnie sledzic dialogi, bo sie moze okazac, ze jak czegos nie dojrzysz to juz sobie nie pograsz, bo nie wszystkie dialogi mozna powtarzac.

jesli wiec ktos chce pograc w naprawde dobra gre w tym klimacie to zdecydowanie bardziej polecam piratow sida meiera.
jesli komus zalezy na kasie i nie gral w zadnych wczesniejszych "pirates" to nic nie stoi na przeszkodzie zeby wydali te 19,99zl ale niestety szalu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam pytanie,jak robić abordaż? jak później przejąć statek,to mnie dobija,wygrałem walki na statku wszyscy nieżyją, ale nie wiem jak go przejąć, pomocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawia się okno, gdzie wybiera się jakie przedmioty z statku zabrać, przełączasz tam zakładkę i jest opcja zabrania statku, ale żeby to zrobić, musisz mieć pierwszego oficera, który tym statkiem będzie dowodził, chyba że chcesz swój opuścić, to wtedy jest wymień statek czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie gra podoba. Taka fajna gierka na długie zimowe (bo to Karaiby) wieczory. Spoko grafa, niezłe dialogi, dobre sterowanie okretem, swietna walka mieczem. Choc gra ma b. duzo bledow gralo mi sie w nia dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do postów wyżej, Piraci z Karaibów to gra, w którą się przyjemnie gra. Fajny klimat, dobra kontynuacja Sea Dogsów pokazująca w zupełnie inny sposób pirackie życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Gram.pl jest patch do gry... poprawia Chyba na 1.08) czy jest to dodatek do wercji Polskiej wydanej przez CDP? CZy mogę bez problemu instalować?
Nie będę musiał zaczynać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jak najbardziej udana. Można miesiąc dobry siedzieć i tylko bitwy morskie prowadzić. Klimacik gry świetny. Można mieć oczywiście zastrzeżenia do niektórych elementów ale ogólnie rzecz biorąc jest to porządna produkcja. Graficznie bardzo dopracowana, choć powiedzmy sobie szczerze autorzy troszeczkę zlekceważyli "lądową" część gry. NPC drętwi, sterowanie niespecjalne, ilość miejsc do odwiedzenia też nie jest jakaś powalająca. Osobiście czułem wielką ulgę gdy po fragmentach na lądzie mogłem wreszcie wypłynąć w morze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miewaliście problemy z tym, że często przestają działać misje od kupców. Po prostu biorę zlecenie i nie mogę go dostarczyc, ani brać nowych. Muszę wczytywać poprzedniego save''a i brać zlecenia od innych sprzedawców, bo ten jest "zepsuty".
Jak można sobie z tym radzić/unikać tego? Dzieje się to tak często, że już mnie to zdrowo wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w piratów grałem trochę i według mnie jest trochę za krótka. A zaciołem się przy tym jak mam zdobyć fort razem z Daniell. Pokonałem fort wchodze na ląd ico... leci do mnie cała zgraja tych anglików. Po prostu nie daje im rady. O co tam chodz? Gra wzbudziła u mnie dość dobre uczucia. te walki na miecze i na morzu, abortaże statków.MIODZIO1 Szybko przestałem w nią grać bo jakoś fabuła nie trzymała mnie w napięciu. Ale polecam ją wszystkim fanom tego typu gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje jeszcze raz, może wtedy mi ktoś odpowie:

Na stronie Gram.pl jest patch do gry... poprawia Chyba na 1.08) czy jest to dodatek do wercji Polskiej wydanej przez CDP?
Czy mogę instalować bez problemu (obaw)?
Nie będę musiał zaczynać od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

można pograć . świat troche wieksz niz w sea dogs, mozna chodzić swobodnie po wyspie i wchodzic do większej ilości budynków niż miało to miejsce w sea dogs. ale ogólnie obie gry sa warte polecenia chociaż piraci z karaibów mają o wiele lepszą grafę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 15:32, Jarek8 napisał:

Podobno ma byc wydana i ma się nazywac Piarci z Karibów: Legenda Jacka Sparrowa.



skoro tak mówisz to mozesz qwiesz kiedy będezei wydana w Polsce(lub na świecie)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować