Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata - skrzynia z morskimi opowieściami

10 postów w tym temacie

A Zua Ekipa CDP poszła właśnie na prapremierę PotC 3 :P .

Kurcze, myślałem że kiedy pójdę jutro na 19:30 na takowy seans, to będę jednym z (naj-)pierwszych... Ale Oni są w końcu w Stolycy, ech... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucas the Great

Czas otworzyć trzecią skrzynię, choć skrywa ona rzeczy groźne i mroczne. Dziś zagłębimy się w tajemnice oceanów, dowiemy się o tym, co czyha na nieuważnych żeglarzy. Ale znajdą się też informacje, jak rozpoznać nadchodzące nieszczęście - ba! - nawet o tym jak go uniknąć...

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Piraci z Karaibów: Na Krańcu Świata - skrzynia z morskimi opowieściami" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:17, MonkOfWar napisał:

A Zua Ekipa CDP poszła właśnie na prapremierę PotC 3 :P .

Kurcze, myślałem że kiedy pójdę jutro na 19:30 na takowy seans, to będę jednym z (naj-)pierwszych...
Ale Oni są w końcu w Stolycy, ech... :)

Twardziele, chyba faktycznie "poszli" bo do seansu jeszcze ponad 2h :D
Acha, koło północy, jak tylko się wyrobimy, recenzja w "Poza firewallem: filmy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:20, Lucas the Great napisał:

Twardziele, chyba faktycznie "poszli" bo do seansu jeszcze ponad 2h :D
Acha, koło północy, jak tylko się wyrobimy, recenzja w "Poza firewallem: filmy"


Proszę przeto zlinczować Zuego Akashy''ego (może być jego kataną, ew. bamboszem), bo parę minut temu opuścił IRCa ze stwierdzeniem, iż "trzeba już iść na >>Piratów...<<" (czy jakoś tak ;) ). A prawdopodobieństwa temu oświadczeniu dodało poprzedzające je opuszczenie tegoż samego IRCa przez Niejaką Justynę M., która chwilę wcześniej groziła mi streszczeniem fabuły przez telefon, zanim sam obejrzę.

Ufff, ale nakablowałem, posypią się głowy ;P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:24, MonkOfWar napisał:

Proszę przeto zlinczować Zuego Akashy''ego (może być jego kataną, ew. bamboszem), bo parę minut
temu opuścił IRCa ze stwierdzeniem, iż "trzeba już iść na >>Piratów...<<" (czy
jakoś tak ;) ). A prawdopodobieństwa temu oświadczeniu dodało poprzedzające je opuszczenie
tegoż samego IRCa przez Niejaką Justynę M., która chwilę wcześniej groziła mi streszczeniem
fabuły przez telefon, zanim sam obejrzę.

Może być w tym odrobina sensu - po całym dniu siedzenia w robocie warto skoczyć na chatę i potraktować się wodą przed wizytą w kinie. Do tego i tak jest już po godzinach pracy, więc czemu mieliby warować w firmie...

Dnia 23.05.2007 o 18:24, MonkOfWar napisał:


Ufff, ale nakablowałem, posypią się głowy ;P !

Jedna co najwyżej - Twoja :D
Dobra, muszę ogarnąć parę spraw, coś wszamać i się zbierać na Piratów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2007 o 18:31, Lucas the Great napisał:

Może być w tym odrobina sensu (...)


Ale tylko odrobinka, prawda ;) ?

Dnia 23.05.2007 o 18:31, Lucas the Great napisał:

Jedna co najwyżej - Twoja :D
Dobra, muszę ogarnąć parę spraw, coś wszamać i się zbierać na Piratów :)


Żegnaj, okrutny świecie! Biegnę w te pędy do świątyni, coby oczyścić się z grzechów!

Pomyślmy, ile mam czasu. 2h do seansu, 3h na seans, napisanie felietonu-1h, przyjazd do Olsztyna-4h, gratisowa godzina na jazdę po Warszawie... No, przed 6:00 powinienem być już martwy :) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować