Zaloguj się, aby obserwować  
GaJdAtOr

Jakie byście chcieli konkursy na GRAM.PL

158 postów w tym temacie

powinna by7c odrazu wysyłana wiadomosc o konkursie do wszytkich zalogowanych na gram.pl :D i wogle powinno byc wiecej konkursów i wiecej nagórd :D a moze nagroda by było podniesienie statusu na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na konkurs, w którym trzeba byłoby zrobić... layout? Po prostu graficy tutaj mieliby pole do popisu i mogliby dać swoje prace, czyli, po ludzku mówiąc, "wygląd strony" :) Grafikę.
Np. konkurs "Gram.pl Twoimi oczyma (oczami?)" i w którym każdy uczestnik musiałby zaprojektować stronę gram.pl według własnego gustu. Najlepsze 3 prace oczywiście wygrywają...

Ja na takie coś czekam i czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł arthasa jest warty przemyślenia, a ja chiałbym zaproponować jeszcze inny konkurs: "Czego brakuje gram.pl?". Uczestnicy mieli by za zadanie zaprogramować atrakcyjną i użyteczną rzecz dla strony gram.pl. Chodzi o rzecz typu gramsajty czy gramirc, tylko one już, oczywiście istnieją, a konkurs miałby na celu wymyślenie komplentnie nowego ficzera dla gram.pl.

Trochę to poplątałem, ale mam nadzieję, że zrozumiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 11:18, Marko Pele napisał:

Taki w którym można by wygrać Gothica 3, Oblviona, pre odera Witchera i nowiutki sprzęt ;]


niech wylosują spośród osób których ksywka zaczyna się na literę F, kończy na O i gdzieś w środku ma G uber sprzęt, to jak najbardziej uznam konkurs za - że tak powiem skierowany do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tak zastanawiam czy gram.pl to aby napewno wortal o grach...
Co jak co, ale konkursów związanych z grami jest mało, a co chwilę pojawia się jakiś konkurs książkowy. Może zmieńcie teren działania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 13:31, milten 166 napisał:

w takim który dobry procesor jest nagrodą pocieszenia


Jaki skromny ;p Ale pomarzyc można jak najbardziej ;) Oczywiście był by to C2D lub dwurdzeniowy Athlon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej byloby gdyby nagrodami byly super kompy albo wypasione gry:D jakos niewiele slysze o jakichkolwiek konkursach...moglyby byc organizowane jakies turnieje w grach albo konkursy graficzne:D no coz mozliwosci jest wiele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał żeby powtórzyli konkurs ,,Gram z Klasyką".
Mogli by też zrobić konkurs na najfajniejszego gramsajta. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chciałbym żeby zrobili konkurs w którym można wygrać kartę graficzną GeForce 7***.Dlaczego..bo mam GeForca FX 5600.To chyba wszystko wyjaśnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście NIENAWIDZE konkursów, które polegają na "kto pierwszy ten lepszy" takich losowanych i zgadywanek. Takich nienawidze;]. Według mnie najlepsze są takie, które wymagają troche pracy, a nie znajdywania info. w necie np.. Fajnie jest np. brać udział w konkursie na rysunek, fotkę itp. Osobiście najbardziej podobał mi się Wakacyjny konkurs Gram (czy jakoś tak) na "Gramową Fotkę" (Jestem autorem Tofika i Woodstock''u, którego nie wiem dlaczego nie zamieszczono -_-''). Dlatego GRAM - WIĘCEJ TAKICH KONKURSÓW!!! :D [A mniej zgadywanek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:31, kamilpastwa napisał:

Ja osobiście NIENAWIDZE konkursów, które polegają na "kto pierwszy ten lepszy" takich losowanych
i zgadywanek. Takich nienawidze;]. Według mnie najlepsze są takie, które wymagają troche pracy,
a nie znajdywania info. w necie np.. Fajnie jest np. brać udział w konkursie na rysunek, fotkę
itp. Osobiście najbardziej podobał mi się Wakacyjny konkurs Gram (czy jakoś tak) na "Gramową
Fotkę" (Jestem autorem Tofika i Woodstock''u, którego nie wiem dlaczego nie zamieszczono -_-'').
Dlatego GRAM - WIĘCEJ TAKICH KONKURSÓW!!! :D [A mniej zgadywanek]



Również nie nawidze konkursów, które polegają na "kto pierwszy ten lepszy" bo szanse są bliskie zeru a i nagrody wcale nie fantastyczne. Ja bym chciał, żeby było więcej konkursów ala extra klasyka next konkurs gdzie jest masa nagród. Przydał by sie także konkurs w którym jest jeszcze więcej do wygrania ale mniej cennych nagród: powiedzmy jakies 2tyś gier z serii fajna cena czy coś takiego, żeby były duże szanse na wygraną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować