Zaloguj się, aby obserwować  
Vaksinar

Black & White i Black & White II

452 postów w tym temacie

Dnia 07.05.2010 o 19:38, Desann235 napisał:

Po skończeniu B&W2 postanowiłem powrócić do o wiele lepszej jedynki. Jednak nie dane



Zainstaluje starsze sterowniki, dużo starsze. Powinno pomóc, bo niestety przy nowszych będzie taki bajzel, którego nie da się zreperować.

Fun_g_1_2_3, pamiętam, że da się wyłączyć tą debilkę bez żadnego patcha. Wystarczy powyłączać wszystkie pomocy od gry (w sensie sumienia itp). Nie będzie niestety tych dwóch łepków i ich komentarzy za każdym uczynkiem jaki zrobisz, ale przynajmniej nie będzie tej idiotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Zrób tak jak powyżej opisał Osioł, nie ma czym się oszukiwać, 1 część gry Black & White jest bardzo stara, systemy takie jak Windows XP, Vista i nowsze będą miały problemy z prawidłowym działaniem gry, istnieją przypadki, że gra chodzi doskonale, przez odpowiednie zaktualizowania i dobór sprzętu. Sam mam 1 część w domu , płytke jedynie raz wyjąłem z opakowania, ponieważ co bym nie zrobił, gra chodziła beznadziejnie :( . Jeśli naprawdę zależy Ci bardzo na graniu z przyjemnością w tą grę, proponuję zainstalować - jeśli go posiadasz - Windows 98 . Na tym systemie na pewno odpali i będzie chodzić pięknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na Windows XP, bez żadnego SP gra działała ale na sterownikach z wersji 5x.xx (mówię tutaj o nVidia), a jesli pamięć mnie nie myli to te sterowniki było z 2003, może 2004. Na wszystkich nowszych wywalało mi ten problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a nie chcialby ktos sprzedac pierwszej czesci ? (Black & White) bo moja sie zniszczyla i szukam po allegro i innych serwisach ale jest tylko druga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.04.2011 o 14:00, necron1501 napisał:

Odkopuję temat. Są jakieś mody do B&W2 który dodaje nowego chowańca albo coś innego,
interesującego?


Są jedyne mody, które podmieniają tekstury chowańców (np. na Krowią Milkę), ale nowe modele nikt nie zrobił, przynajmniej ja nie spotkałem się z czymś takim, a wielka szkoda. Brakowało mi w dwójce takiej zebry.

Też można dorwać, że zamiast Grekami, gramy Azjatami, ale mod ten był jak pamiętam zbugowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2012 o 11:54, MrGujg napisał:

Mam pytanie; co zrobić żeby ludzie poszli spać nie ogarniam tego .Gram dopiero od nie
dawna i nigdzie nie umiem sie tego dowiedzieć.


W której części? W każdym razie wystarczy im wybudować domy i powinni automatycznie się do nich wprowadzać i iść spać kiedy nadejdzie noc.

Chyba, że chodzi o drugą część i masz zapotrzebowanie na sen swoich ludzi, to wystarczy, że nakierujesz swoją boską dłonią na niebio i pobawisz się czasem gry (czyli z dnia zrobić noc). Oczywiście jak nie ma przeludnienia i jak każdy ma swoją chatkę...chociaż jak pamiętam to i karczma swoją drogą odprężała mieszkańców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka , widzę że temat tej jakże fajnej ale starej gry jest prawie wymarły ale może ktoś mi pomoże .

Co jest przyczyną że wieśniacy zamiast odawać mi cześć w chramie chowają się w budyneczku obok , kiedy klikam s widzę całą chmare ludzi któzy się tam ukrywają a z 400 osobowej wioski cześć odaje mi zaledwie 30 ludzi - efekt w uzyskaniu mocy modlitewnej jest mizerny .
Dodam iż wioska ma ponad 5000 punktów wiary i wszelkie potrzeby opróćz nowych domów ( tego nigdy im dość ) są zaspokojne .

Pomoże ktoś , wkurza mnie to niezmiernie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, może ktoś mnie poratuje.

Od tak przypomniałem sobie o istnieniu drugiej części gry i postanowiłem sobie ją zainstalować. Wszystko ładnie, od razu pobrałem przy okazji łatkę 1.1 i tyle. Przy odpalaniu gry, ekran wywala mi komunikat o braku obsługiwania danej rozdzielczości. Więc jedyne co mi pozostało to bezużyteczny dźwięk w tle.

Próbowałem przez REGEDIT, niestety, ale polskie wersje zazwyczaj mają to do siebie, że nie ma plików, które można byłoby tam zmienić (to samo miałem z Morrowindem).

Próbowałem odpalić w rozdzielczości 640x480, dalej wywala ten sam komunikat.

Pomysły mi się skończyły, a google znalazł mi do słownie dwa tematy z tym samym problemem (z żadnym rozwiązaniem). Dalej ta "inteligentna" wyszukiwarka wywalała mi tematy z Pokemonami "White" i "Black" albo tylko pierwszą część gry.

Jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować