Zaloguj się, aby obserwować  
kuko7

Deus Ex 3: Human Revolution - Bunt Ludzkości

2036 postów w tym temacie

W wywiadzie dla francuskiej stacji telewizyjnej Musique Plus szef francuskiego Eidosa, Patrick Melchior, wspomniał, że trwają prace nad kolejną grą z cyklu Deus Ex. Konkretów nie podano. Więcej informacji podobno w najbliższych miesiącach.

Więc wyjdzie kolejna gra z serii Deus Ex. Czekamy na więcej informacji. :)
Zapraszam do dyskusji.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za dubla.
Chodziło oczywiście o DE2, co implikuje jeszcze gorszego DE3 (już z project snowblind miał być DE3 ale tak go skroili, że ledwie odważyli się go umieścić w świecie DE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 11:29, hans olo napisał:

Przepraszam za dubla.
Chodziło oczywiście o DE2, co implikuje jeszcze gorszego DE3 (już z project snowblind miał
być DE3 ale tak go skroili, że ledwie odważyli się go umieścić w świecie DE).

Zaletą Snowblinda było, choćby to, że nie nazwali go kolejnym Deusem. Poza tym całkiem sympatyczna gierka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 11:22, Tomek1990 napisał:

Przypomina mi się wczorajszy artykuł z gram.pl o internetowych prorokach ^^.
Ludzie, spokojnie - nie wiemy NIC, a wy już swoje :P.

Eidos, jeśli chodzi o kontynuacje jest dosyć cieńki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2007 o 13:09, Thomulus napisał:

Zaletą Snowblinda było, choćby to, że nie nazwali go kolejnym Deusem. Poza tym całkiem sympatyczna
gierka.

A o zgrozo chcieli go tak nazwać :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Deus Ex bez Spectora to nie Deus Ex. Wydaje mi się, że ludzie z Eidosa dokonają rzeczy niemożliwej- zbezczeszczą legendę bardziej niż twórcy IW. Można mieć nadzieję, że będzie inaczej, ale jak to się mówi: "nadzieja matką głupich"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IW był całkiem nie zły ale widać było że był troszkę uproszczony w stosunku do orginału. Ja jednak jestem dobrej myśli,niech zrobią coś troszeczkę lepszego od IW a będzie dobrze... i niech za Thiefa 4 sie tez wezmą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.07.2007 o 21:30, Sita napisał:

niech za Thiefa 4 sie tez wezmą.

Wypluj te słowa. Deus Ex już został sprofanowany, więc jeden kamień więcej rzucony w jego stronę nic nie uczyni. Ale legenda Thiefa nadal jest nienaruszona( prawie) i lepiej, żeby już tak zostało. A jeżeli sama trylogia ci nie wystarcza, to ściągnij sobie fan-misje.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki sprofanowany? Jasne DX jest o wiele lepszy od IW co nie znaczy że Iw był zły, to tak jak miec 2 liczby 1000000 i 100000 obie durze ale jednak milion lepszy. A do Thiefa, też po grze w I i II miałem małe obawy co do 3 ale wyszła bardzo dobra i godna serii gra {moim zdaniem ofkorz}, a w fan misje to grałem i to ile z DarkLoadera, T2X był fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli nikt się nie odważy to ja to powiem - to że DE2 był tak okrojony to wina tego że tytuł pisany był pod konsole a nie pod pieca jak jedynka, nie wiedząc czemu twórcy wyszli z założenie że gracze konsolowi nie dadzą rady sobie z bardziej złożonym gameplayem i tak włąsnie powstała gra którą można ukończyć w kilka godzin bez wysiłku i kombinowania ba nawet to ostanie się zupełnie nie opłaca. Dlatego gra jest zupełnie inna od jedynki ale klimat trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie wiem do końca, Thief 3 był robiony przez tych samych ludzi co IW i też był robiony równolegle na PC i Xboxa a ja nie odczułem jakieś wielkich uproszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 22:25, Sita napisał:

Wiesz nie wiem do końca, Thief 3 był robiony przez tych samych ludzi co IW i też był robiony
równolegle na PC i Xboxa a ja nie odczułem jakieś wielkich uproszczeń.


Wiesz wielu ludzi by się z tobą nie zgodziło sam słyszałem głosy oburzenie że gra nie trzyma klimatu serii w większości misji ale wracając do tematu. Ta gra była ewiętnie robiona pod konsole wystarczy spojrzeć na obsługe i wygląd menu idać dalej zdolności jakich mógł nauczyć się bohater celowo ograniczono i zmniejszono by można je łatwiej wybierać padem. Zresztą to chyba jest oczywiste gdyż o ile mnie pamięć nie myli pierwsza część gra została poddana konwesji na PS2 i okazała się klapą. Tak więc zespół wyciągnoł wnioski i uprościł grę... efekt znamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2007 o 22:21, Krusty napisał:

Jesli nikt się nie odważy to ja to powiem - to że DE2 był tak okrojony to wina tego że tytuł
pisany był pod konsole a nie pod pieca jak jedynka, nie wiedząc czemu twórcy wyszli z założenie
że gracze konsolowi nie dadzą rady sobie z bardziej złożonym gameplayem i tak włąsnie powstała
gra którą można ukończyć w kilka godzin bez wysiłku i kombinowania ba nawet to ostanie się
zupełnie nie opłaca. Dlatego gra jest zupełnie inna od jedynki ale klimat trzyma.


Zgadzam się z tobą w całej rozciągłości. O ile "jedynka" jest pełnoprawnym cRPGiem, którego z grami FPS łączy tylko perspektywa, IW to tylko rozbudowany( niezbyt) FPS.


Sita: "Wiesz nie wiem do końca, Thief 3 był robiony przez tych samych ludzi co IW i też był robiony równolegle na PC i Xboxa a ja nie odczułem jakieś wielkich uproszczeń."

Może ty nie odczułeś, ale ja i "kilku" innych graczy tak. Co prawda "Złodziej" został poddany kastracji w mniejszym stopniu niż IW, ale zawsze. I nie wynika to z większego przywiązania zespołu do DSa. Thief stworzony został na prostszych zasadach niż DE i twórcy mieli mniejsze pole do udowodnienia swoich destrukcyjnych umiejętności.

Podsumowując: Thief i Deus Ex to gry KOMPUTEROWE i nie nadają się na żadną konsolę. Gdyby przeprowadzono konwersję z Pieca na X-Pudło- nie ma problemu( niech konsolowcy zazdroszczą, a co?:)), ale postąpiono odwrotnie. Jaki jest efekt, każdy widzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I ruszyło. Po zapowiedziach, Patricka Melchiora (szef francuskiego Eidos), że trwają zaawansowane prace nad Deus Ex 3, dzisiaj możemy oglądnąć teaser do najnowszej części gry. Nawet muzyka z filmiku nawiązuje do pierwszej części... Czekam na więcej. :)

Download Deus Ex 3 - Teaser Trailer (~6MB)
http://files.filefront.com/DeusEx3+Teaser+Trailerzip/;9129068;/fileinfo.html

Teaser do oglądnięcia dostępny jest też na oficjalnej stronie:
http://www.eidosmontreal.com/en/news.html

20071127043004

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając to teasera. Zwróciliście uwagę na obrazy pojawiające się pomiędzy 36 a 38 sekundą? Poniżej screenshoty:

1. "We do not welcome augmented people here".
2. "Biopolitic Vote 2027".
3. Grecka litera fi (łac. phi) - φ. Half-Life ma lambde a Deus Ex ma fi. :)
4 - 5. Pozostałe, fajne shoty. :)

Tak więc fabuła już się trochę wyłania z otchłani.

20071127155529

20071127155537

20071127155648

20071127160140

20071127160150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować