Zaloguj się, aby obserwować  
SSj2

Spersonalizowane gadżety

49 postów w tym temacie

Hejo :) Społeczność IRC''a ostatnio zaproponowała stworzenie czapeczki z logiem gram.pl i nickiem :) Jako że pomysł większości się spodobał postanowiliśmy zapytać Soleili o stworzenie takich gadżetów i płacenia za nie w wPLNach :) Odpowiedziała że to super sprawa. Tworzę więc temat dotyczący tych gadżetów. Wypowiadajcie się w sprawie rodzajów płatności, wyglądu, wzorów, a także sposobie przekonania do pomysłu władz CDP :-)

Pozdrawiam Mateusz "SSj2" Delikat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodać trzeba, że Królowa Ula, Soleila stwierdziła, że może być problem z płaceniem za te gadżety przy pomocy wplnów. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszuleczka gram.pl, biała bo teraz gorąc, na jednym rękawie gram.pl a na drugim CDP a na środku koszulki wielkie logo gram.pl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłbym najbardziej za stworzeniem koszulki czarnej, z logo gram.pl z przodu, a z tyłu z nickiem. (tak jak na koszulkach piłkarskich :P Może nawet by sie reprezentację piłkarską zebrało? ;)) Czapka z daszkiem jakoś by mnie tak bardzo nie interesowała jak koszulka. (z resztą gdzie na czapce ten nick wsadzić?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się też ten pomysł podoba. :P I jestem za pomysłem Kukiego, czyli koszulka, która ma z przodu logo gramu, a z tyłu nick osoby. :) Chociaż byłbym jednak za innym kolorem, niż czarny. :P Najlepiej by było, gdyby kolor koszulki można było sobie wybrać. :)
I żeby za taki gadżet można było zapłacić w całości (albo przynajmniej w większości) za wPLNy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy to tylko w Erze :P IMO pomysł dobry, ale najlepsze zastosowanie miałby np. na zlocie forumowiczów - gramowska społeczność w kupie(hehe xD), każdy ma swój nick i wie z kim gadać. Chociaż głupio może wyglądać sytuacja, gdy ktoś gapi się co chwila na plecy innych w poszukiwaniu jakiejś osoby :P

Myślę, że personalizacja nie jest potrzebna... ale kilka gadżetów gram.pl więcej by nie zawadziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, pomysł świetny :D Już to widzę, przyjechałem sobie do warszawy, i idę przez miasto, zza rogu wychodzi jakiś gramowicz dresiarz, któremy podpałem i łomot :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 13:42, Kukowsky napisał:

Ja byłbym najbardziej za stworzeniem koszulki czarnej

Ale teraz jest gorąco a w Czarnych ubraniach jest jeszcze gorzej :]

P.S. Ta czapeczka to fajny pomysł
P.S.2. Jestem Brygadzistą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 14:19, PAPISHON napisał:

Tak, pomysł świetny :D Już to widzę, przyjechałem sobie do warszawy, i idę przez miasto, zza
rogu wychodzi jakiś gramowicz dresiarz, któremy podpałem i łomot :P



Taak bardzo urocza perpektywa spaceru po warszawsmkich ulicach... ale wwedług mnie czarna koszulka z logiem to dobry pomysł nick też by mógł być no ale nie wiem... pomysł mi się podoba ale jeśli ktoś chce mieć coś związanego z gramem zawsze przy Sobie to co wtedy ?? Majtki :P <lol4> pomysł mi się bardzo podoba do tego smycz albo albo obudowa do telefonu z logiem... a może podkładka pod mysz potężny plakat 2 metry x metr... eee nie za bardzo bujam w obłokach... idę na Metal Park

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za koszulką ( tylko żeby można było sobie wybrać kolor ) z logiem i nickiem z tyłu. Tylko żeby można było zabuliś z wpln-ów. Czapka też dobry pomysł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Koszulki z nickami to dobry pomysł, wybrałoby sie jakiś fajny wzór, czcionki i byłoby git- a cena? Żeby chociaż w części można było wybulić wpln''ami ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zaproponował imć Kukowsky - czarna (takie lubię najbardziej :)) koszulka z logiem gram.pl i nickiem na forum. Zwykłe koszulki do kupienia za wPLN kosztują 50 wPLN więc taka "na życzenie" mogłaby kosztować 100 wPLN, a na pewno wiele osób kupiłoby to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 14:41, Luke Shadow napisał:

Najlepiej zaproponował imć Kukowsky - czarna (takie lubię najbardziej :)) koszulka z logiem
gram.pl i nickiem na forum. Zwykłe koszulki do kupienia za wPLN kosztują 50 wPLN więc taka
"na życzenie" mogłaby kosztować 100 wPLN, a na pewno wiele osób kupiłoby to.



Według mnie takie coś na zamówienie byłoby o wiele droższe w wPLN mogłoby być za 150 ale nie 200... mam tylko 157 : - (...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.06.2007 o 14:47, Petro89 napisał:

Według mnie takie coś na zamówienie byłoby o wiele droższe w wPLN mogłoby być za 150 ale nie
200... mam tylko 157 : - (...

Hehe, wiesz, ja mam 75 i nie pękam. :P Zanim takie coś zaczną produkować to trochę czasu minie. Poza tym nie trzeba kupować od razu w dniu premiery. Mej de pałer bi ływ ju!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wPLN`y chciałbym, aby były jakieś jasne koszulki (zielony, czerwony, kremowy biały). Z gier, lub jeszcze lepiej z logiem Gram.pl. Poza tym jakaś czapka z logiem Gram.pl lub smycz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 17:15, JackXP napisał:

Za wPLN`y chciałbym, aby były jakieś jasne koszulki (zielony, czerwony, kremowy biały). Z gier,
lub jeszcze lepiej z logiem Gram.pl. Poza tym jakaś czapka z logiem Gram.pl lub smycz.


Smycz już jest ;] ale fakt jakieś tkaie jaśniejsze wPLN koszulki mogłyby być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2007 o 17:15, JackXP napisał:

Za wPLN`y chciałbym, aby były jakieś jasne koszulki (zielony, czerwony, kremowy biały). Z gier,
lub jeszcze lepiej z logiem Gram.pl. Poza tym jakaś czapka z logiem Gram.pl lub smycz.


No najlepiej jakieś białe/kremowe koszulki. Mi sie marzy taka jasno kremowa koszulka z ta panna z Guild Wars Factions ( http://www.gram.pl/upl/sklep_obrazki/20060712104941.jpg ) tyle tylko, zeby tytul gry nie byl
napisany, tylko sama panna. :P Fajnie by to wygladalo, nawet... :>
No i oczywiscie jasna koszulka z logo gram.pl (taka to nawet by mogla byc za 25wPLN, hihi, wiem sknerus jestem :P ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować