Zaloguj się, aby obserwować  
hanas

Kiedy premiera Duke Nukem Forever?

173 postów w tym temacie

Jak dla mnie to gra im dłużej jest robiona (o ile nad nią pracują przez ten czas) to tym lepiej.

Trailer mnie niczym nie zachwycił, taki sobie, wyczułem jakby ktoś zrobił na odwal się albo po to żeby zrobić trochę szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz n-ty powtarzam, iż to nie jest pełnoprawny trailer, tylko wytwór kilku programistów po godzinach pracy. Nie mniej książę powraca, i to jest najważniejsze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na timsoft.pl można już składać zamówienia przedpremierowe. Cena 125zł, z data premiery 30 grudzień 2013. Ciekawe czy to ostateczna data...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W edycji premierowej Max Payne jest płytka z bonusami - wśród nich trailer DNF (rok 2001!!!)
Mam nadzieję, że nie usuną akcji na osiołku/mule :) Poszukiwacz złota (?) w klubie go-go też daje radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie premiera pozostaje tajemnicą na FOREVER. Cóż tu zrobić.
A co do tego sklepu... Pewnie poczekają tylko 4 bo 2012 minie w oczekiwaniach, przygotowywaniach i oglądaniu meczy na EURO 2012 na ŻYWO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2008 o 14:47, Ray 14 napisał:

Na timsoft.pl można już składać zamówienia przedpremierowe. Cena 125zł, z data premiery 30
grudzień 2013. Ciekawe czy to ostateczna data...

kurde... dobry żart nuka wart... Niżej wora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako bonus dodatkowo pięć zrzutów - może i kiepskie ale materiał filmowy nie najlepszy. Jednak najważniejsze jest to, że "Duke Nukem Forever" nie stoi w miejscu. Może przed emeryturą zagramy... :)

20080606005601

20080606005608

20080606005612

20080606005616

20080606005621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem ten najnowszy filmik i muszę powiedzieć że cały ten Jace Hall to nieźle zakręcony facet , a sama gra wydaje się w dużym stopniu ukończona (który to już raz) , ale niestety gra nie wygląda na rewolucje. Świetnie wyszedł ten tekst Jace Hall-a pod koniec trzeciej minuty , mam nadzieję że trafił pod właściwy adres i gra w tej dekadzie w końcu ujrzy światło dzienne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować