Zaloguj się, aby obserwować  
Tuddrussel

Heroes of Might and Magic V - wszystko co chcesz wiedziec o polskim wydaniu gry

36234 postów w tym temacie

po instalacji patcha 2.1 jedyne co zauwazylismy to powrot to blednych podpisow w tekstach scenek - zadnego wegierskiego lektora nie bylo (rzecz jasna nalezalo wczesniej zainstalowac poprawke lokalizacyjna 2.0@ od cdp dla Kuzni przeznaczenia)

(oprocz innych bledow ale to ne jest tematem tej dyskusji ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:01, morthi napisał:

patch 1.5 bedzie zawierac w sobie ostatnie poprawki nieoficjalne :) coby wszystkim bylo latwiej
i bledow nie bylo :) a jak :P


Kolejna dobra informacja:) I to informacja zaskakująca po nie dawnych przygodach z sumami kontrolnymi, kiedy to Wasze patche niejako gryzły się z oficjalnymi;) Rozumiem, że zawarta będzie poprawka nieoficjalna w wydaniu najnowszym? Oby tylko po wprowadzeniu patcha 1.5 nie pojawiły się kolejne błędy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro jeszcze jesteś, to mam jedno błyskawiczne pytanko :) Czy razem z patchem 1.5 światło dzienne ujrzy łatka 2.2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 22:32, Radek15 napisał:

Zamieściłem link do pobrania koła umiejętności do KP PL.


Link usunąłem, bo rzeczywiście znajduje się tam wirus który już kiedyś przynajmniej mi dał się we znaki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przy moim kompie będzie działał peatch 1.5?
Oto parametry:
3.06 Ghz, 512 RAM, GeForce55 FX 256mb.
Nie chodzi mi o płynność tylko żeby wogóle działał bo coś cuje że przy 512 RAM nie pójdzie tak ładna grafka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.04.2007 o 11:46, Byl napisał:

Czy przy moim kompie będzie działał peatch 1.5?

Nie wiemy - jeszcze - czy kolejny pacz wpłynie jakoś na płynność grafiki.
Podejrzewam, że nowe opcje graficzne (jeśli takowe się pojawią) będzie można włączać i wyłączać z poziomu ustawień grafiki w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

patch wplynie na jakosc grafiki ale nie zmieni wymagan gry :) programisci Nival wyciskaja wszystko co moga i z patcha na patch gra jest coraz ladniejsza

WYMAGANIA GRY NIE ZWIEKSZA SIE

jak bede mial jeszcze jakies nowe screeny to wrzuce :)

jako takich nowych opcji graficznych nie bedzie - wszystko juz jest w silniku gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że warto czekać na patcha :) Lubię jak jakaś firma dba o tytuły, które wydała - nie jak EA...

Mam jeszcze jedno pytanie. Ostatnio bawiłem się boisami do grafiki, ale był zanik napięcia, źle się coś wgrało i teraz mam starą kartę z obsługą Pixel shader 2.0. Czy hesoes V działa z Pixel shader 3? Nie mogę tego nigdzie znaleźć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować